kako doci do igrice sa TV-a
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: kako doci do igrice sa TV-a

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano kako doci do igrice sa TV-a

Da li neko zna kako glasi tekst poruke koji trebamo poslati da bi dobili igricu "mobilni spijun"?
    Znate vec o kojoj se igrici radi - probili su nam glavu sa tom reklamom. Broj na koji se poruka salje znam i nebi ga u celosti spominjao da ovaj post neispadne reklama - trebalo bi da glasi 88xx.
    Igrica kosta 150 dinara i ako neko zna koristan podatak bio bi mu jako zahvalan....

Da bi bio jasniji sta mi treba navescu primer za igricu X-ray:
    da bi dobili tu igricu potrebno je na broj 88xx poslati poruku "go x", platis 150 dindzi i dobijes igru....
    Poslednji put ažurirao/la boom94 : 02.01.2010. u 20:26

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Podrazumevano Re: kako doci do igrice sa TV-a

http://gallery.mobile9.com/f/611669/ ovo ti je za x-ray idi samo na download sa strane u zelenom polju

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

a za mobilni spijun to je prevara ili moze samo na stranim mrezama,x-ray je kao video snimak (slicno)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio aca 1 Pogledaj poruku
    a za mobilni spijun to je prevara ili moze samo na stranim mrezama,x-ray je kao video snimak (slicno)
    Bez namere da ti protivurecim, ali izgleda da nije prevara! Zasto ne znam kako doci do tog softvera? Zato sto nisam verovao da je to dostupno obicnom gradjanu (a medju njima sam i ja). Medjutim dosao sam do nekih podataka iz kojih zakljucujem da nije u pitanju prevara nego prava stvar pa bi da proverim...

E, sad, ako ti imas saznanja vezana za konkretan program sa reklame onda super, a ako nemas ja cu javiti svoje iskustvo... Naravno, prvo treba da pronadjem taj program ;-)

Hvala za date informacije.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Ok. Ne znam ali ja mislim ako nije prevara ,ili radi preko interneta ili treba da imas integrisan gps prijemnik kao za navigaciju.ako nemas onda ima onaj uredjaj koji povezes sa bt i mozes da stavis navigaciju

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

idi malo na google sigurni ima da se skine sa neta .da ne dajes 150-200 dinara jos ako ne radi dzabe bacis pare

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

idi malo na google sigurni ima da se skine sa neta .da ne dajes 150-200 dinara jos ako ne radi dzabe bacis pare
    ma ``bem ti 150-200 din. U engleskoj i ostalim, naprednijim, delovima evrope program sigurno funkcionise. Kod nas, gle cuda ;-), to jos nemoze

E, nasao sam kod, poslao ga i..... Saznao da je u pitanju prevara. Da je nesto drugo u pitanju ovo bi mi verovatno bila skupa provera, ali s` obzirom na sve mogucnosti i prednosti programa uopste mi nije zao ako ce ljudi saznati nesto iz toga.

Evo ga moje iskustvo....
    Kod je: "jun2" broj nije ni bitan ;-)

Kada sam poslao poruku sa kodom prva poruka koju sam dobio je:
    "Igra GettyMobile. Prati link
    http://wap.gettymobile.si/index3-rs.php?g=381[moj broj telefona]&v=242391"

odmah zatim dobio sam drugu poruku:
    "Dobrodosli u Getty! Nedeljno cete primati zabavne sadrzaje iz nase ponude. Cena:100 din. Uslovi na: gettymobile.rs. Odjava: Getty stop. LeeLoo d.o.o."

Kada se ode na pomenutu WAP adresu tamo lepo pise da je cena aplikacije 150 dinara pa ko `oce neka proba :-). kad se pokrene preuzimanje i sama instalacija uocava se da je u pitanju java aplikacija velicine 150kbyt. Kad se aplikacija pokrene, pre bilo cega, na telefonu se moze procitati:
    "Pozdravljeni, aplikacija MOBILNI SPIJUN je zabavna aplikacija i njeni rezultati nisu realni."

Ja zivim u zapadnoj Backoj, a kada sam upisao svoj broj telefona receno mi je da zivim u Pozarevcu..... Kao sto su i rekli "...aplikacija MOBILNI SPIJUN je zabavna aplikacija i njeni rezultati nisu realni."

Jos jedna prevara u nizu prevara :-/

pozz...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

e, da guglao sam pre ove provere i video sam da ovakave mogucnosti postoje u zapadnoj evropi, a srbija je navedena kao zemlje u kojoj to nije moguce!
    Setio sam se ove aplkacije pa sam hteo da proverim o cemu se radi da nekim cudom nije omoguceno.

Slične teme

1. kako doci do igrice
    Autor astromax u forumu Avanture
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.04.2009., 08:58
  2. KAKO DOĆI DO STANA U BG?
    Autor Psihologue u forumu Beograd
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 02.05.2007., 08:13
  3. kako doci do stan
    Autor djordje cacak u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 6