Занимљива анкета, још занимљивији резултати...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Да ли верујете да Деда Мраз односно Божић Бата постоји?
Гласило је питање које су једне новине спровеле међу наше грађане, ево шта су они рекли измерено процентуално:


Наравно да постоји...са ову опцију веровали или не гласало је око 40 % грађана.

Верујем али не смем то да признам...за ову опцију гласало је око 6 % наших грађана.

Не верујем, ову опцију је код нас гласало око 42 % грађана.

Колебам се око свега тога...за ову опцију је гласало око 12% наших грађана.

П.С. Шта рећи на ове резултате, по мом суду, обзиром на sve ове проценте, није никакво чудо што je код нас подједнак број грађана који верује у загробни живот и у наше политичке прваке и лидере.
 
Poslednja izmena:
Да ли верујете да Деда Мраз односно Божић Бата постоји?
Гласило је питање које су једне новине спровеле међу наше грађане, ево шта су они рекли измерено процентуално:


Наравно да постоји...са ову опцију веровали или не гласало је око 40 % грађана.

Верујем али не смем то да признам...за ову опцију гласало је око 6 % наших грађана.

Не верујем, ову опцију је код нас гласало око 42 % грађана.

Колебам се око свега тога...за ову опцију је гласало око 12% наших грађана.

П.С. Шта рећи на ове резултате, по мом суду, обзиром на sve ове проценте, није никакво чудо што je код нас подједнак број грађана који верује у загробни живот и у наше политичке прваке и лидере.

I ja nisam mogla da verujem kad sam videla rezultate iako sam i sama glasala na naketu (naravno, dA NE VERUJEM). Ipak mislim da je to bila sala, ne mogu drugacije da objasnim takvu glupost.
 
mirko-cvetkovic.jpg
 
Да ли верујете да Деда Мраз односно Божић Бата постоји?
Гласило је питање које су једне новине спровеле међу наше грађане, ево шта су они рекли измерено процентуално:


Наравно да постоји...са ову опцију веровали или не гласало је око 40 % грађана.

Верујем али не смем то да признам...за ову опцију гласало је око 6 % наших грађана.

Колебам се око свега тога...за ову опцију је гласало око 12% наших грађана.
Ово су све листом они који излазе на изборе.
 
Pa ljudi veruju i u Boga zar ne? Iako ga nikad nisu videli...
Бога не мораш да видиш. Гас на који се грејем, никада нисам видео али осећам топлоту у стану...

Да се нашалим мало за Деда Мраза, као клинац престах да верујем у ДМ, мада је тада пред Нову годину од стране ближњих било постављено питање- Шта мислиш да ли ти је Деда Мраз нешто донео ? Ја наравно, да не бих остао без поклона, увек сам говорио- јесте, Деда Мраз се мене увек сети. Знам да не постоји али брига мене, поклон је поклон. z:mrgreen:
Тако моја наивна рођака, сада остаје без бонус поклона од "Деда Мраза". z:mrgreen:
 
Оних 40% гласају за ЗЕС !!!

Верују да ће нешто да добију од ЦВЕТКА ....

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ако не од њега, а оно бар њега .....

:hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1:
То је онај пројектовани раст БДП од 1.5 %, после прошлогодишњег пада од 3 %, а зна се да + 1.5 % ове године не можемо достићи, па све да тим најбољих економиста добије значајна места у Влади, јер рецесију поново очекује велики део најразвијенијих земаља света, те ни Србију рецесија неће заобићи.
Јој кад се сетим оне Млађине да ћемо профитирати од Светске економске кризе, у нашем народу популарно назване СЕКА.
А пројектовано на ниво обичног човека и нема шта да очекујемо, сем обећаног европског пута, који ће изгледа остати само обећан.
Плате и пензије ће остати отприлике исте, цене за нијансу веће, те од овог Деда Мраза на власти уистину нема вајде...z:mrgreen:z:cry:
Узгред, домишљати људи из Црне Горе уводе Баба Мразу, с тим што она неће бити на власти, за разлику од овог нашег. z:mrgreen:
 

Back
Top