Ti oprosti mi, sestro moja ...

Gazija

Iskusan
Poruka
6.125
Juce bezveze nesto svrljam po youtube-u , i naletim na ovu pesmu

Da li neko moze da mi kaze kada je ova pesma nastala posto sam je juce tek prvi put cuo ...

Tema ima veze sa politikom , da li je stvarno Rusija mogla, kao jedna od 5 najvecih svetskih sila, da spreci ili umanji makar ono sto nam je se desilo 90-95 .....
 
A kome su se molili ili koga su molili ili za koga su se molili dok su klechali?

Нису они били "на коленима" зато да би се било коме МОЛИЛИ - него су једноставно у једном тренутку ПОСУСТАЛИ јер је комуњаризам ПУК'О --- и требало им је времена да поново крену напред као што то данас чине веома успешно спроводећи свој НЕП...
 
Нису они били "на коленима" зато да би се било коме МОЛИЛИ - него су једноставно у једном тренутку ПОСУСТАЛИ јер је комуњаризам ПУК'О --- и требало им је времена да поново крену напред као што то данас чине веома успешно спроводећи свој НЕП...

Схе8али их Амери исто као СРС ...
Купили ....
Па се Руси отргли ...
Исто као СРС !!!!


z:)z:)z:)

Reko' bolje ja lepo da pitam nego cinicni forumski provokatori. A oni nek citaju odgovore. z:)z:)z:)
 
Juce bezveze nesto svrljam po youtube-u , i naletim na ovu pesmu

Da li neko moze da mi kaze kada je ova pesma nastala posto sam je juce tek prvi put cuo ...

Tema ima veze sa politikom , da li je stvarno Rusija mogla, kao jedna od 5 najvecih svetskih sila, da spreci ili umanji makar ono sto nam je se desilo 90-95 .....

Ne . U tom trenutku nije mogla . Sad bi mogla , ako bi htela , ali tad , to je bila jedna sasvim druga drzava, sa mnogo manjim mogucnostima .
 
Песма је о бомбардовању 1999. и нема везе са грађанским ратом. А Русија није могла почетком 90их ништа да уради. И сама је једва избегла рат на штету својих интереса. Но ипак данас ствари се враћају на место и тако неповољне светске околности тешко ће се поновити.
 
Песма је о бомбардовању 1999. и нема везе са грађанским ратом. А Русија није могла почетком 90их ништа да уради. И сама је једва избегла рат на штету својих интереса. Но ипак данас ствари се враћају на место и тако неповољне светске околности тешко ће се поновити.

Ok... Posto je video sa slikama gradjanskog rata mislio sam da je posvecena gradjanskom ratu na prostoru SFRJ ....

Pesma mi se inace mnogo dopada i najezio sam se kada sam je cuo ....
 
Ko nas ebe kada smo svi kompletno najveće budale u Evropi. Ubedljivo svi koji smo nekada sačinjavali Jugoslaviju osim Slovenaca, smo listom najveći glupani i majmuni u evropi.................., i što je najsmešnije umesto da budemo pametniji i da se učimo na starim greškama jedino Srbi nastavljaju da ih prave nove, jednu za drugom. Dok ovi ostali polako im ulazi iz dupeta u glavu....ali i dalje su isto najobičnije budale zajedno, kompletno...
 
Juce bezveze nesto svrljam po youtube-u , i naletim na ovu pesmu

Da li neko moze da mi kaze kada je ova pesma nastala posto sam je juce tek prvi put cuo ...

Tema ima veze sa politikom , da li je stvarno Rusija mogla, kao jedna od 5 najvecih svetskih sila, da spreci ili umanji makar ono sto nam je se desilo 90-95 .....

pa mogla je. al su srbi cicije pa ne placaju reket rusima.
 

Back
Top