Sta macke sanjaju?

Mačke sigurno sanjaju lepe snove....kako su uvek site, mažene i pažene, nikad izbačene pored kontejnera, na ulicu...da ih niko nikad ne ostavlja pored puta, da rastu uz dobre i plemenite ljude...eto to sanjaju mačke....dobro ih poznajem!
 
MOja sanja,nekad se cimne,ali ne znam sta,a bas bih volela:mace:


i ja bih volela to da znam.... i volela bih da znam da li me voli, sta misli u svojoj ludoj glavici, sta bi mi rekla da moze....


i moja se cima, nekad nakostresi, nekad mjaukne...... pretpostavljam da sanja, a moze li da ima prave snove- ne znam! verovatno im ostanu u podsvesti stvari koje su radili u toku dana, jer ne verujem da moja moze da sanja miseve jer ih nikad u zivotu nije videla????
 
i ja bih volela to da znam.... i volela bih da znam da li me voli, sta misli u svojoj ludoj glavici, sta bi mi rekla da moze....


i moja se cima, nekad nakostresi, nekad mjaukne...... pretpostavljam da sanja, a moze li da ima prave snove- ne znam! verovatno im ostanu u podsvesti stvari koje su radili u toku dana, jer ne verujem da moja moze da sanja miseve jer ih nikad u zivotu nije videla????

Pa ko zna,moja macka za one slatke igrackice(misevi su u pitanj) misli da su pravi,pa mozda,moja mjaukne samo kad je neko dir adok spava :D...
A da li te voli,u to ni ne sumnjaj....ima sve kod tebe,ljubav,paznju,hranu...sve,verujem da je jako zahvalna :D
 
Ne znam sta sanjaju al ova moja je upravo pala s kreveta u snu :hahaha: :hahaha:

:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
e, lude su nam mace 100 % !!! Moja Macana spava samnom na krevetu, ali posto je ovih dana bilo bas hladno, ja je ubacim ispod jorgana i cebadi, da joj bude toplije. Medjutim, valjda tako nema dovoljno vazduha da dise, pa se malo popne, izbaci glavicu napolje a telo joj ostane prekriveno kao i meni. I tako spavamo jedna pored druge, kao prave!
 
Juče sam gledala onu moju barabu, kad se lepo odmorio, najeo i napio vode, pa se opružio preko fotelje, i kad smo ostali sami u kancelariji, prvo je počeo da prede na sav glas a onda je posle par minuta počeo sitno da maše repom, onako, iznervirano ali uzdržano. Mora da sam ga u snu prvo mazila ja a onda moje dete! :zcepanje:
 

Back
Top