Ухапшени хулигани у Београду

ludishinter

Domaćin
Poruka
4.191
Полиција ухапсила Николу Манојловића и Зорана Миливојевића припаднике екстремних навијачких група. Пронађена већа количина оружја, муниције и наркотика.

Управа криминалистичке полиције, Управа полиције Београд и припадници жандармерије, јутрос око шест часова, у циљу проналажења оружја, дроге, експлозивних направа извршили су претрес 35 објеката на подручју Беорада.

Пронађена је и одузета већа количина оружја, муниције и наркотика, бејзбол и металних палица, фантомки и других пиротехничких средстава.

Против две особе која су ухапшене донето је решење о полицијском задржавању, против две особе биће поднете кривичне, а против пет особа прекршајне пријаве.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/134/Хроника/408971/Ухапшени+хулигани+у+Београду.html
 
:zskace::zskace::zskace:

Podrzavam...
Jos ce neko da kaze da sve ovo ima veze sa nekom navijackom grupom..

Ovo postaje zalosno kada se ovakvi i slicni tipovi zaklanjaju iza postenog navijackog tela :)

Ovo cak nema veze sa huliganina, i huligani imaju svoju mistiku, nacin delovanja, organizacije i kojesta, a arsenal koji se pominje ako se ja dobro razumem u klikere, to nema veze sa ni huliganima, a ponajmanje sa navijacima..

Elem, za ove bi se pre moglo reci da su organizovana kriminalna grupa, jer sa svim onim cim su raspolagali i sta im je nadjeno, zar vam ne lici na neku vrstu organizovanog kriminala..

Uh..

Tacka.
:rtfm:
 
Полиција ухапсила Николу Манојловића и Зорана Миливојевића припаднике екстремних навијачких група. Пронађена већа количина оружја, муниције и наркотика.

Управа криминалистичке полиције, Управа полиције Београд и припадници жандармерије, јутрос око шест часова, у циљу проналажења оружја, дроге, експлозивних направа извршили су претрес 35 објеката на подручју Беорада.

Пронађена је и одузета већа количина оружја, муниције и наркотика, бејзбол и металних палица, фантомки и других пиротехничких средстава.

Против две особе која су ухапшене донето је решење о полицијском задржавању, против две особе биће поднете кривичне, а против пет особа прекршајне пријаве.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/134/Хроника/408971/Ухапшени+хулигани+у+Београду.html


cek ja ne smem da drzim bejzbol palicu kuci? :neutral: ne razumem se nesto preterano al' koliko znam drzanje bejzbolke kuci nije krivicno delo? z:shock:
 
radi vještačenja. možda ih forenzičari povežu sa nekoliko premlačivanja navijača drugih klubovaz;)

А када се то последњи пут десило?
У Србији се три године није десио иоле озбиљнији инцидент на стадионима....ово је класичан лов на вештице и бацање прашине у очи.
 
radi vještačenja. možda ih forenzičari povežu sa nekoliko premlačivanja navijača drugih klubovaz;)

Аха, ок, хвала на одговору... значи мораће да издају потврду о привремено одузетим предметима и да на крају, када заврше то вештачење или шта већ, палице врате...

smiješ držat bejzol palicu i ne činiš krivično djelo

То ме је и занимало... хвала.

dobro sada kada mi dodju sektasi o5 na vratra da me smaraju umesto bejzbolke ima da vadim oklagiju :hahaha:

Сатару брате... што је сигурно, сигурно је. z:D
 
Код типова пронађено оружје, наркотици,
а ви за палицу - металну, безболну,
али палицу ???

Да се вратимо на тему ...

По мени, ово је само наставак хајке на навијачке групе,
покушај да се клубови обезвреде
не би ли их неко из владајуће структуре купио за мале или никакве паре ....
 
Код типова пронађено оружје, наркотици,
а ви за палицу - металну, безболну,
али палицу ???

Да се вратимо на тему ...

По мени, ово је само наставак хајке на навијачке групе,
покушај да се клубови обезвреде
не би ли их неко из владајуће структуре купио за мале или никакве паре ....
znaci podmetnuli im gudru i oruzije kako bi organizovali smisljenu hajku z:(
 
Код типова пронађено оружје, наркотици,
а ви за палицу - металну, безболну,
али палицу ???

Оружје и наркотици, за то је јасно да је нелегално... али палица? Ал' добро, одмах је објашњено... носи се на вештачење. z:)
 

Back
Top