blizanac i rak

Pa ako cemo samo ovako grubo da gledamo (samo po polozaju sunca) blizanci i rakovi su totalno dva razlicita sazvezdja. Rakovi su kucni tip, preosetljivi pod uticajem meseca pa promenljivog raspolozenja, tesko menjaju navike, dom im je sve, ... a blizanci susta suprotnost svemu ovome sto sam napisala. Slobodniji su, vise razmisljaju nego sto ih emocije vode, cas su tu cas tamo... Pa po ovome bas raka i blizanca ne bih sastavljala.
Medjutim postoji tu i druga strana a to je sto su ta dva sazvezdja jedno pored drugog pa se vrlo cesto desava da im se licne planete poklapaju. Tu vec dolazi do mogucnosti vrlo lepog funkcionisanja.
Evo ja sam primer... imala sam vezu sa deckom blizancem koja je bila grozna, emotivno. Od tada blizance nisam podnosila. Medjutim nesto kasnije sam opet bila u vezi sa jednim blizancem sa kojim je veza bila susta suprotnost prvoj. Prelepa i dubokoemotivna veza.

Znaci bitno je poklapanje planeta i podznaka a ne samo sunca.
 
Pa naravno da nismo svi isti i podznak je nekad jaci od znaka..rakovi su posesivni i nervozni..meni nesto nisu ni za prijatelja..nepouzdani..nesposobni

O ne, rakovi su vrlo pouzdane osobe, i vrlo sposobne. Medjutim svaki znak moze da "kolje" ako mu se planete nadju u losem polozaju ili aspektu. Svako dobija tu osnovu svog znaka ali ce o njemu mnogo vise govoriti i pololzaji licnih planeta i podznak.
 

Back
Top