Tinejdžeri vegetarijanci...

M-heart-J

Veoma poznat
Poruka
11.831
Veoma teško navesti tinejdžere na zdravu hranu. Još uvek postoji veliki broj tinejdžera koji jednostavno odbijaju da jedu povrće ili ga nerado jedu, ali, s druge strane, ne mali broj naših vršnjaka prati svetske trendove u ishrani. Briga o pravilnoj ishrani je veoma u trendu, kao i briga o izgledu svog tela. Prateći različite trenodve, izvestan broj tinejdžera opredeli se da postanu vegetarijanci (nekad na nezadovoljstvo svojih roditelja, koji i dalje jedu meso i ne žele da im "neko izvoljeva" u pogledu toga šta će se jesti u kući). Samo, koliko je vegetarijanska ishrana zaista zdrava za organizam koji se i dalje razvija, kao što je organizam tinejdžera?

z;)
 
Veoma teško navesti tinejdžere na zdravu hranu. Još uvek postoji veliki broj tinejdžera koji jednostavno odbijaju da jedu povrće ili ga nerado jedu, ali, s druge strane, ne mali broj naših vršnjaka prati svetske trendove u ishrani. Briga o pravilnoj ishrani je veoma u trendu, kao i briga o izgledu svog tela. Prateći različite trenodve, izvestan broj tinejdžera opredeli se da postanu vegetarijanci (nekad na nezadovoljstvo svojih roditelja, koji i dalje jedu meso i ne žele da im "neko izvoljeva" u pogledu toga šta će se jesti u kući). Samo, koliko je vegetarijanska ishrana zaista zdrava za organizam koji se i dalje razvija, kao što je organizam tinejdžera?

z;)

ovo si nasla na zivot-tinejdzeri? :lol:
a nzm koliko je zdrava...jedem ja i voce i povrce ali i meso..posticu ovaj uskrsnji post..tata mi se nesto buni prica da sam ja u razvoju i slicno xDDD ..ali ja cu ipak da postim z:D z:D
 
Poslednja izmena:
ne znam gde tacno, ali mi je delovalo zanimljivo... pa rekoh sto ne bih ovde postavila temu... inace.. ja sebe ne mogu da zamislim kao vegetarijanca... bar ne svaki dan...
postim kada dodje vreme... i to je to...
mada je kod nas drugaciji post... mi od izlaska do zalaska sunca ne smemo nista da jedemo ni da pijemo...
 
Bio bih vegeterijanac zbog zivotinja, a ne zbog sebe!
Sta mislite koliko bi samo zivotinja na svetu bilo spaseno da svi postanemo vegeterijanci?
Kada bi se organizovala neka masovna akcija za bojkot mesa, rado bih se prikljucio, a likove koji meso izbegavaju zbog svog izgleda, trendova i ostalih sra*ja bih nasutirao.
Pa sta mislite, koliko ljudi na svetu gladuje, a vi tu glumite neke probirljive pi*ke.
 
Не бих била вегетеријанац, да ми се плаћа по сату.
Добро, бих, онда бих лакше скупила лову за пут у Норвешку.
Али, шта знам, нека једе ко шта хоће.
Ја без меса нити могу нити хоћу.
Баш не жалим животиње.
 
Bio bih vegeterijanac zbog zivotinja, a ne zbog sebe!
Sta mislite koliko bi samo zivotinja na svetu bilo spaseno da svi postanemo vegeterijanci?

Kada bi se organizovala neka masovna akcija za bojkot mesa, rado bih se prikljucio, a likove koji meso izbegavaju zbog svog izgleda, trendova i ostalih sra*ja bih nasutirao.
Pa sta mislite, koliko ljudi na svetu gladuje, a vi tu glumite neke probirljive pi*ke.

Da li bi zhivotinje shtedele i spasavale tebe ?
Postoje neke granice u eksploataciji zhivotinja , a postoje mesta na svetu gde je ljudski opstanak moguc jedino mesom i ostalim produktima zhivotinja (mleko , itd. )
A tamo gde ljudi gladuju nema ni biljaka ni zhivotinja .
Postoje mnogo vazhnjiji faktori za smanjenje gladi u svetu osim toga da li jedu meso ili ne .

A pochetak i pocrtano su u kontradikciji , razmisli malo o tome .
 
hm
i ovako retko jedem meso
ribu volim,mada mi je malo tesko da je gledam posle dijete :/
ono,zao mi je zivotinja,ali samo iz razloga sto je prirodna ravnoteza ukinuta
zao mi je divljih zivotinja
kucnih ljubimaca
zivine&co koja ima svoju svrhu-ne bas
ipak postoji nesto sto se zove lanac ishrane
i ono,jedem meso da bih,pa cisto zato sto moji insistiraju na tome
mesne preradjevine su vec druga stvar
moj greh je testo
obozavam testo
i cokolada
mada vise testo
 
i moram da se ispovedim
jednom sam slucajno upecala zabu
zezala sam je udicom i ona se navatala
udica joj je ostala zarivena
i dalje me progoni ta zaba
i pecala sam,dok asm bila bas klinka,sve dok nisam nesto naucila o anatomiji riba i shvaila da njih to jako boli
msm,moja logika je bila-oko usta nema mesa,znaci,verovatno ih ne boli,ali avaj:/
i imala sam zeceve,koji su crkli od groznice
msm da je to takodje delom moja krivica
brat i ja smo se tih dana krstili,i bili smo pod utiskom,pa smo odlucili da krstimo i zeceve
niko nam nije rekao da zeceve ne smemo kvasiti:/
i msm da su to svi moji grehovi u vezi sa zivotinjama
 
i moram da se ispovedim
jednom sam slucajno upecala zabu
zezala sam je udicom i ona se navatala
udica joj je ostala zarivena
i dalje me progoni ta zaba
i pecala sam,dok asm bila bas klinka,sve dok nisam nesto naucila o anatomiji riba i shvaila da njih to jako boli
msm,moja logika je bila-oko usta nema mesa,znaci,verovatno ih ne boli,ali avaj:/
i imala sam zeceve,koji su crkli od groznice
msm da je to takodje delom moja krivica
brat i ja smo se tih dana krstili,i bili smo pod utiskom,pa smo odlucili da krstimo i zeceve
niko nam nije rekao da zeceve ne smemo kvasiti:/
i msm da su to svi moji grehovi u vezi sa zivotinjama

Gori u Paklu!


Jedem meso, žao mi je životinja, ali život je *****, i ja ću da skončam nezahvalno.
 
i moram da se ispovedim
jednom sam slucajno upecala zabu
zezala sam je udicom i ona se navatala
udica joj je ostala zarivena
i dalje me progoni ta zaba
i pecala sam,dok asm bila bas klinka,sve dok nisam nesto naucila o anatomiji riba i shvaila da njih to jako boli
msm,moja logika je bila-oko usta nema mesa,znaci,verovatno ih ne boli,ali avaj:/
i imala sam zeceve,koji su crkli od groznice
msm da je to takodje delom moja krivica
brat i ja smo se tih dana krstili,i bili smo pod utiskom,pa smo odlucili da krstimo i zeceve
niko nam nije rekao da zeceve ne smemo kvasiti:/
i msm da su to svi moji grehovi u vezi sa zivotinjama

sa ovim me podsecash na kreptosucks z:mrgreen:
 

Back
Top