Mrmuni..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

►►►

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
114
Za zene: Da li biste se jeebale sa mrmunom?

Za muskarce:
Da li biste jebaali mrmunku?


k075.gif
 
Ja obično volem da karam u nezdrav mozak ove anti-mrmune i anti-mrmunke :ok: z:p

vidi...ti to mozda zelis,sanjas i to..al' 4a je sto je,barem otkad sam ja na 4umu bilo makar 20 takvih mrmuna kao sto si ti...koji furaju tu istu jebenu dosadnu matricu..kao..retard u avataru i postovanje kao ljakse..sa sve trilerima...fazon...retardirani boris bizetic :neutral:
i to je kao smesno....lmao..kakav fucktard..
missim..i prvi koji je profurao to sraanje je bio fucktard,a svi vi posle njega ste fucktardi mrmuni
 
vidi...ti to mozda zelis,sanjas i to..al' 4a je sto je,barem otkad sam ja na 4umu bilo makar 20 takvih mrmuna kao sto si ti...koji furaju tu istu jebenu dosadnu matricu..kao..retard u avataru i postovanje kao ljakse..sa sve trilerima...fazon...retardirani boris bizetic :neutral:
i to je kao smesno....lmao..kakav fucktard..
missim..i prvi koji je profurao to sraanje je bio fucktard,a svi vi posle njega ste fucktardi mrmuni

:mazi: Bolje i F.ucktard mrmun nego F.uckup mrmun koji misli da je pametan, ali to i dalje ne menja činjenicu da ima malu pišu i da zbog toga leči svoje frustracije na forumu z:p ponašajući se kao da mu je ovo očevina....:zelenko: Sorry...nisi ti kriv samo si F.uckup mrmun.....:snesko5:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top