Strah

zeljko612

Domaćin
Poruka
4.266
Sta je to,osecanje koje je covek razvio jos od davnina mnoge stvari plase coveka...Zanima me kako je vama tinejdzerima/kama od cega se vi plasite evo ja cu pri reci.
Plase me psi,znaci od malena me je ujeo pas i sada se uzasno plasim iako imam 17god,plasim se da izgubim nekog ko mi mnogo znaci bilo da je osoba ili cak kucni ljubimac...to su stvari koje me najvise plase ostale su bzvz.
Mada nikad mi nije bilo jasno kako moze neko da se plasi pauka ili misa,ali nema veze hahaha XD
joshua-hoffine-out-the-ground.jpg

Jadna malechka :)
 
Nzm naso sam je na google,ali znam da ima fil sa ovim...Smrt razmisljao sam o tome 1000puta ali ne utice nesto na mene xD

Sta si kucao na googleu kad si ovo nasao? Ih sto bih voleo da me ovo napadne ali da imam sekirce ali sa tanjom drskom jer je laksa za baratanje i da ovo cudoviste da more da se ubije sa njom! Obozavam sekirice zato su mi omiljeni filmovi wrong turn i hills have eyes! :heart:
Bojim se paunkova,skorpija i ostalih insekata,najvise strsljenova!z:cry:
 
Мислим да ово пишем бар десети пут на овом форуму.
Дакле, плашим се керова луталица.
Не плашим се овако да помазим нечијег кера и да му приђем, ако ми неко каже да није опасан.
Ал' кад видим кера на улици, пресечем се.
 
Kucao sam FEARS pa motaj na IMAGES stranice i naci ces...Strsljen me ujeo za petu kad sam bio 3-4razred bolela me noga nedelju dana,kao jaje da sam imao na peti XD
hornet-dave.jpg

Evo ga majmun,samo da ga nadjem dobice on malo po glavi :)
 
u principu,da izgubim kontrolu nad sobom
u psihickom smislu,onako,u totalu,a u fizickom bilo kako
kao npr,pre nekih 20 minuta,kada sam pala u nesvest ispred kuce
 
Plasim se ajkula i svega sto zivi u moru,buba,visine,kamikaza,svega kada sam sama kuci,smrti,da cu ubiti najbolju drugaricu jer je upravo rekla mojoj simpatiji da se lozim na njega,njegove reakcije.
 

Back
Top