Ženama stare farmerke važnije od seksa

la dolcevita

Poznat
Poruka
8.055
Ženama stare farmerke važnije od seksa

Nedavno istraživanje pokazalo je da više od četvrtine Britanki veruje da bi uvlačenje u stare farmerke predstavljalo veće zadovoljstvo od seksa.

Žene više maštaju i o tome da ponovo navuku svoje omiljene farmerke nego o holivudskim srcolomcima, poput Džordža Klunija i Breda Pita.

Oko 35 odsto Britanki još čuva stare farmerke iz vremena kada su bile vitkije u nadi da će jednog dana ponovo moći da ih obuku.

Na pitanje kako bi se osećale kada bi opet mogle da ih nose, 29,1 odsto njih je reklo bolje nego posle seksa, 28 odsto bolje nego kada bi dobile vest o unapređenju na poslu, a 20 odsto bolje nego kada bi osvojile premije na lutriji.

"Žene se vežu za par farmerki u kojima su izgledale i osećale se sjajno", kazala je predstavnica kompanije "Spešel K" koja je naručila istraživanje.

"Koriste ih kao sredstvo motivacije dok su na dijeti i pritom nije važno koliko su farmerke stare", dodala je ona.

Istraživanje je pokazalo da postoji osećaj euforije i navala endorfina kod žena kada uspeju da se ponovo uvuku u omiljene farmerke i da se to osećanje može meriti sa nekim najvećim zadovoljstvima u životu.

Ja mislim, ako zene mogu da udju u omiljene stare farmerke, to znaci i da ce biti sexa. :zskace:
Sta vi kazete?
z;)
 
cekam dan kada ce zene poceti cuvati bruseve iz osnovne
te plakati kada se godinama kasnije ne uspiju spakovati u iste
curious.gif
 
u stvari, najbolje su mi stajale jedne farmerke koje sam kupila u 8. razredu.. nosila sam ih dok se nisu iscepale. Nikad više nisam našla isti model... sad me ova tema podseti na njih...z:)

Da, sad maštam o njima z:)

ja jos uveq ima levisqe iz londona od pre 15 godina... taqe se ne prave vise... a za sex verujem da je istina to sho kazhu, jer danshnja savremena zena je opijena potrosackom groznicom i qultnim drndanjima sta je a sta nije in koju je nametnuo gej dizajnerski lobi stavarajuci ih infantilnim i ubijajuci im prirodan nagon za bludnichenjem, taqo da kad posle posla od nine to five dodje umorna i iscedjena samo bleji po magazinima shta bi da obuche il' novo pazari i zabole je za sex dok yoy se neqi put ne prihebe pa se uvuche u te lone ko qlinqa kad je bila :lol:.....
 
A šta mislite, koliko bi vremena bilo potrebno da se moda promeni, i da je većina žena ( i muškaraca) prihvati? Recimo, izađe januarsko izadnanje Voga, Ela, Plejboja i td. i svuda punačke žene na naslovnoj strani, unutar časopisa tekstovi i fotke punačkih pevačica, glumica, starleta, na reklamama za parfeme iste te punačke lepotice... odjednom na TV-u sve više buckastih voditeljki, polako, k'o u Zoni sumraka, iz medija izčezavaju tanke manekenke ... dva meseca? pola godine?
 
A šta mislite, koliko bi vremena bilo potrebno da se moda promeni, i da je većina žena ( i muškaraca) prihvati? Recimo, izađe januarsko izadnanje Voga, Ela, Plejboja i td. i svuda punačke žene na naslovnoj strani, unutar časopisa tekstovi i fotke punačkih pevačica, glumica, starleta, na reklamama za parfeme iste te punačke lepotice... odjednom na TV-u sve više buckastih voditeljki, polako, k'o u Zoni sumraka, iz medija izčezavaju tanke manekenke ... dva meseca? pola godine?
Нема шансе.
Јак је лоби пластичних хирурга и фармацеута.
А и модних кућа.
И женских часописа.
Мислим, шта да пишу осим дијета, козметике, фенси гардеробе, справа за вежбање?
Да живимо фино? Будемо срећни?
Па како без свега тога? :zimag:
 

Back
Top