Na šta padaju žene?

Poruka
4.292
Ipak je laž da svaka žena ima svoj neki tip muškarca i da se to razlikuje od žene do žene.

Sve do jedne vole muškarce koji imaju:

1. Crnu kosu
2. Crne oči
3. Visinu 185cm do 190cm
4. Da nemaju pivski stomak i salo a da imaju široka razbacana ramena, ali i da nemaju mišiće tipa "bilder"
5. Da nije ćelav, to jest da ima bujnu srednje kratku kosu
6. Pravilne i simetrične crte lica, odnosno da nije nosat, ušat, velika usta, veliku bradu, majmunsko čelo, male oči itd

E sad neko će reći (naročito pojedine žene) da ovo nije tačno jer eto ona se udala za čoveka (ili ima momka) koji nema ni jednu zahedničku osobinu sa onih 6 gore nabrojnih. Moj odgovor svim takvim komentarima je vrlo kratak: "bolje vrabac u ruci nego golub na grani".

I naravno njihov san da imaju takvog čoveka sa osobinama koje sam nabrojao i dalje postoji.

Muškarci, naravno da je teško ispuniti sva 6 ideala ali ako nemate ni jedan onda ste u gadnom problemu, jer morate prilično da se pomučite oko svake žene (naravno osim ako nemate jako visok bankovni račun). Oni koji imaju više od 2 ideala mogu imati koju god žele samo da pridju devojci. Mada takvima i same devojke prilaze veorovatno

Medjutim mislim da nije teško nabudžiti bar 2 ideala a ako se pomučite i uložite malo u svoj izgled možete i čak 4 ideala nabudžiti. Na primer ako ste plavi jednostavno ofarbajte kosu u crno a ako imate plave ili braon ili zelene oči jednostavno nakačite crna sočiva bar dok ne osvojite koju želite a kasnije skinite. Ako se pomučite možete i skinuti salo i stomak za jedno godinu dve dana ako se bavite sportom. Ako imate neki defekt na licu uložite u plastičnu operaciju na primer klempave uši, nosati ste, kriv nost, itd. E sad onaj ko je niži od 180cm tu mu nema pomoći ali ipak to je veliki hendikep, strašno veliki
 
Poslednja izmena:
Sve su to gluposti.
Iole inteligentna žena će znati da će, usled vremena koje prolazi, sva ta spoljašnja maska da pukne, i ništa vremenom neće ostati od tog fantastičnog izgleda.
Svako jutro se budimo sa novom boricom ;).

Molim vas, zamislite muškarca koji idealno izgleda, ali su mu jedina sfera interesovanja politika, fudbal i facebook, primera radi.

I zamislite svestranog harizmatičnog čoveka s druge strane, ne tako idealnog izgleda.. pa kod njega stvarno nije bitno kako izgleda, mislim mora biti baš iznimno ružan da bi se to uvrstilo u opšti utisak.
 
a sta jos ima osim navedenog?sta ako ne ume da recituje,peva,svira,da me zabavlja na razne nacine,onda me uopste ne interesuje ,ako nije general,nista samo grande ,da nije kriminalac

A zašto je vama devojkama problem da budete iskrene što se tiče vašeg tipa muškarca???? Pa zar nije bolje da to bude nešto transparentno kako bi muškarci pošeli da se prerušavaju u takve tipove.

Kako mi muškarci lepo kažemo da volimo plave, sisate, sa lepim oblinama bez sala, da nije previše mršava kao manekenke itd? I eto skoro sve devojke postaju plave, drže dijete da ne budu debele itd.

Mada nemojte da preterujete sa dijetama jer malo punija (obratite pažnju na to "malo") devojka nije baš veliki problem a mršava se nikome mnogo ne dopada. Mršava u smislu da imate liniju kao one manekenke. Pravio sam jednom jednu anketu na mom sajtu o tome kakve se to devojke dopadaju momcima i ogroman broj glasova su dobile one devojke koje imaju liniju kao one latino plesačice. Znači da imaju onako umereno mišiće, da su lepo zategnute, a debele i mršave manekenke su imale minimalan broj glasova. A što je najgore ako preterate sa dijetama onda možete i narušiti zdravlje. Jednostavno jedite voće i povrće u ogromnim količinama a meso i mesne proizvode i slatkiše svedite na minimum i lepa linija će doći sama po sebi bez velikih trzavica.
 
zatim na led... kad imaju previse kesa u jednoj ruci a vracaju se iz shopinga... zatim padnu u stolicu kad se vrate kuci, na primer, i kazu: 'crkla sam danas, poslala sam jedno 15 mejlova'... a ako traze takve, znaci, ja apsolutno nemam sanse... posto nemam nijednu od svih tih nabrojanih osobina... lako je antoniu banderasu da nadje devojku... on je iz spanije, znaci... ko ce mene iz mahale ovakvog?
 
pa vidi...mene privlache visoki,krupni,nabijeni malo, jer sam ja mala i sitna..a privlache me me da su uz to tamnoputi i crni jer sam i ja tamnoputa i crna...to nije neki ''tip'' vec sam ja takva i privlache me slicni...
 
E sad onaj ko je niži od 180cm tu mu nema pomoći ali ipak to je veliki hendikep, strašno veliki
Štikle pomažu. z:)
Tako da se od ama baš svakog muškarca može napraviti idealan.
Samo se treba uložiti malo truda u IZGLED i žene padaju.
Jer zaboga, one ništa drugo ni ne vide.
A ako ne gledaju izled, ondak su paćenice koje neće da priznaju da vole njega iako nije crn. Jer, zaboga, to je vrabac! I čim imaju samo vrapca, ondak nisu vredne nimalo.
Mislim, da se ne lažemo.
:zcepanje:
 
zatim na led... kad imaju previse kesa u jednoj ruci a vracaju se iz shopinga... zatim padnu u stolicu kad se vrate kuci, na primer, i kazu: 'crkla sam danas, poslala sam jedno 15 mejlova'... a ako traze takve, znaci, ja apsolutno nemam sanse... posto nemam nijednu od svih tih nabrojanih osobina... lako je antoniu banderasu da nadje devojku... on je iz spanije, znaci... ko ce mene iz mahale ovakvog?
Јој Риле, па није ваљда да ниси бар црн? :eek:
Падоше све моје наде у воду. z:cry:
 
zatim na led... kad imaju previse kesa u jednoj ruci a vracaju se iz shopinga... zatim padnu u stolicu kad se vrate kuci, na primer, i kazu: 'crkla sam danas, poslala sam jedno 15 mejlova'... a ako traze takve, znaci, ja apsolutno nemam sanse... posto nemam nijednu od svih tih nabrojanih osobina... lako je antoniu banderasu da nadje devojku... on je iz spanije, znaci... ko ce mene iz mahale ovakvog?

z:girl:
 

Back
Top