Nedoumice u vezi putovanja u inostranstvo...
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Nedoumice u vezi putovanja u inostranstvo...

Zainteresovan član MyWorld (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Nedoumice u vezi putovanja u inostranstvo...

Dobar dan svima! Prvo, da Vam cestitam Novu Godinu i svima pozelim sve najbolje...
    Dalje, imam jedno pitanje... Zanima me da li opet mogu putovati u inostranstvo, ako sam vec bila zadnjih tri meseca(vratila sam se u Srbiju ovog meseca). Tada sam mogla jedino otici van pomocu vize, ali mi nije jasno da li to ima veze sto sam bila sa vizom i da li sad opet mogu putovati na tri meseca bez nje? Ne znam da li ce mi praviti problem na granici.
    P.S.Nadam se da ce neko znati da mi odgovori.
    "Uvek je korak dug na rastanku, i nigde niko drug u porazu..."

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Podrazumevano Re: Nedoumice u vezi putovanja u inostranstvo...

Било је пуно тема о томе...у принципу, колико ја знам, неће ти правити никакве проблеме, али ипак уз себе мораш за сваки случај имати неке папире, рецимо: позивно писмо, адресу где ћеш да боравиш, кеш лова... повратна карта... итд.....
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio MyWorld Pogledaj poruku
    Dobar dan svima! Prvo, da Vam cestitam Novu Godinu i svima pozelim sve najbolje...
    Dalje, imam jedno pitanje... Zanima me da li opet mogu putovati u inostranstvo, ako sam vec bila zadnjih tri meseca(vratila sam se u Srbiju ovog meseca). Tada sam mogla jedino otici van pomocu vize, ali mi nije jasno da li to ima veze sto sam bila sa vizom i da li sad opet mogu putovati na tri meseca bez nje? Ne znam da li ce mi praviti problem na granici.
    P.S.Nadam se da ce neko znati da mi odgovori.
    Nece ti niko praviti probleme...ja sam pre desetak dana sletela u Treviso, dosla pred granicara i pruzila mu pasos, on je pitao gde je viza ja kazala kako nam vise nije potrebna ista, on otisao da proveri, doneo neki dopis, kazao nesto svom kolegi, nasmejao mi se, kazao cestitam, lupio pecat i kazao ciao...bez ikakvog pitanja i provere, nije me pitao ni gde cu jos manje koliko ostajem i kod koga cu biti...ja blesa odstampala sve moguce potvrde rezervacija a nije mi bila potrebna nijedna

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2450

Citat Original postavio vazdusasta Pogledaj poruku
    Nece ti niko praviti probleme...ja sam pre desetak dana sletela u Treviso, dosla pred granicara i pruzila mu pasos, on je pitao gde je viza ja kazala kako nam vise nije potrebna ista, on otisao da proveri, doneo neki dopis, kazao nesto svom kolegi, nasmejao mi se, kazao cestitam, lupio pecat i kazao ciao...bez ikakvog pitanja i provere, nije me pitao ni gde cu jos manje koliko ostajem i kod koga cu biti...ja blesa odstampala sve moguce potvrde rezervacija a nije mi bila potrebna nijedna
    Prave forumske patriote u ovakve stvari nikada nece poverovati!
    "Dva najbolja prijatelja u zivotu su ti ogledalo i senka: ogledalo te nikada ne laze, a senka nikada ne napusta!"

Slične teme

1. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.04.2009., 14:20
  2. Problem u vezi slanja poruka u inostranstvo!!! HELP!!!
    Autor cold_as_ice u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 30.09.2008., 23:45
  3. SLI nedoumice...
    Autor pregamber u forumu Hardver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.12.2006., 02:45
  4. Saveti u vezi putovanja i jos poneki trik
    Autor zokazz u forumu Putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.07.2006., 04:20

Pravila za slanje poruka