Margej
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Margej

Iskusan
    Učlanjen
    31.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Margej

Margej je divlja macka nalik manjem ocelotu. Zivi u sumama Juzne Amerike i hrani se pticama i glodarima. O ovoj macki se malo zna, tako da, ukoliko nadjete neku sliku ili podatak o margeju, slobodno napisite!
    Evo jedne slike koju sam nasla na Google-u:

Aktivan član Jukie (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Margej

Citat Original postavio Steffy Pogledaj poruku
    Margej je divlja macka nalik manjem ocelotu. Zivi u sumama Juzne Amerike i hrani se pticama i glodarima. O ovoj macki se malo zna, tako da, ukoliko nadjete neku sliku ili podatak o margeju, slobodno napisite!
    Margeji bi trebalo da budu medju retkim vrstama mačaka koje mogu da se spuštaju glavom nadole sa uspravnog drveta (taj deo mi nije sasvim jasan jer mislim da sam video i neku običnu mačku koja je to radila, ali mislim da se radi o baš uspravnom drveću, ne blago nagnutom).

Na slikama margeji imaju nekako kraću (simpatičniju) njuškicu dok oceloti imaju jače izduženo lice. I margeji žive skoro stalno na drveću, dok oceloti idu i u onu žbunovitu šikaru koje je puna Latinska Amerika. I oceloti su navodno značajno veći, što za nas koji ih nismo videli uživo ne znači mnogo.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •