Vaš najbizarniji, najgrozniji dogadjaj koji vam se desio u novogodišnjoj noći ?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Vaš najbizarniji, najgrozniji dogadjaj koji vam se desio u novogodišnjoj noći ?

Iskusan Neznanko (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Vaš najbizarniji, najgrozniji dogadjaj koji vam se desio u novogodišnjoj noći ?

Ovako, 'ajde jedana novogodišnja Blog-tema.

Napišite kratko, koji vam je nagori, najgrozniji dogadjaj koji vam se desio u novogodišnjoj noći, bilo koje godine i bilo gde ???

Dakle, ne zanimaju me najlepši, najatraktivniji momenti iz novogodišnje noći, da se razumemo, no najtužniji, najbaksuzniji momenti koji su vas snašli...pošeljno je da to ispričate u što duhovitijem stilu, iako je to bilo gadno po vas lično.

Evo recimo jednog mog dogadjaja:
    U svojoj 15 godini jedne nove godine, tačno 5 minuta pred ponoć, popio sam prvi put u životu Fruškogorsko neko vino, onako sladunjavo, za tri sekunde sam popio sve iz te čaše.
    Posle tri-četiri minuta, ja nisam znao za sebe, gotovo u 00h sam bio u polupijanom stanju, idući iz sobe u sobu, udario sam čelom u bok vrata, i razkrvario titntaru što bi klinci rekli, i to u samom prvom minut posle ponoći te godine.
    Zamislite scene, svi se ljube, čestitaju , a ja krvave glave i polupijan od čaše vina umivam se i brišem krv sa čela.

Imam još tih bisera, ali za sada ova priča je najjača.
    Poslednji put ažurirao/la Neznanko : 31.12.2009. u 21:52
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Iskusan
    Učlanjen
    10.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Vaš najbizarniji, najgrozniji dogadjaj koji vam se desio u novogodišnjoj noći ?

Citat Original postavio Neznanko Pogledaj poruku
    Ovako, 'ajde jedana novogodišnja Blog-tema.

Napišite kratko, koji vam je nagori, najgrozniji dogadjaj koji vam se desio u novogodišnjoj noći, bilo koje godine i bilo gde ???

Dakle, ne zanimaju me najlepši, najatraktivniji momenti iz novogodišnje noći, da se razumemo, no najtužniji, najbaksuzniji momenti koji su vas snašli...pošeljno je da to ispričate u što duhovitijem stlilu, iako je to bilo gadno po vas lično.

Evo recimo jednog mog dogadjaja:
    U svojoj 15 godini jedne nove godine, tačno 5 minuta pred ponoć, popio sam prvi put u životu Fruškogorsko neko vino, onako sladunjavo, za tri sekunde sam popio sve iz te čaše.
    Posle tri-četiri minuta, ja nisam znao za sebe, gotovo u 00h sam bio u polupijanom stanju, idući iz sobe u sobu, udario sam čelom u u bok vrata, i razkrvario titntaru što bi klinci rekli, i to u samom prvom minut posle ponoći te godine.
    Zamislite scene, svi se ljube, čestitaju , a ja krvave glave i polupijan od čaše vina um,ivam se i brišem krv sa čela.

Imam još tih bisera, ali za sada ova priča je najjača.
    A ja bi se bio kladio da si pao sa tresnje pravo na glavu,
    e izgubio bi, tebe vrata u glavu udarila.

Iskusan Neznanko (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Re: Vaš najbizarniji, najgrozniji dogadjaj koji vam se desio u novogodišnjoj noći ?

Citat Original postavio Krajiski_fenix Pogledaj poruku
    A ja bi se bio kladio da si pao sa tresnje pravo na glavu,
    e izgubio bi, tebe vrata u glavu udarila.
    Jaštaaa, padao sam ja sa trešnje nego kako... ali Ti druže si garant pao sa DUD-a.
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Na Zlatiboru u diskoteci na doceku, ja mislim 2001. neko me je gurnuo i pala sam i pocepala carape i tako sa pocepanim carapama provela celu noc, srecom bilo je uveliko proslo 12 pa su svi bili pijani i bila je guzva, pa nije bilo upadljivo, ja se bar nadam da nije.
    prirodna plavusa rodila sam se sa plavom kosom

Iskusan
    Učlanjen
    10.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Neznanko Pogledaj poruku
    Jaštaaa, padao sam ja sa trešnje nego kako... ali Ti druže si garant pao sa DUD-a.
    Pa kod tebe su posljedice evidentne.

Slične teme

1. Trazim posao u Novogodisnjoj noci!
    Autor Gagisha u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.12.2007., 23:38
  2. SEX U NOVOGODIŠNJOJ NOĆI
    Autor Dezdemona u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.12.2006., 00:44
  3. Sex u novogodisnjoj noci
    Autor kurcubic u forumu Ljubav i seks