Pocinjem sa SQL-om - pocetni saveti
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Pocinjem sa SQL-om - pocetni saveti

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Pocinjem sa SQL-om - pocetni saveti

Kao sto sam naslov kaze pocinjem sa bazama podataka pa bih se zahvalio unapred svim amaterima i profesionalcima u ovoj oblasti...Gde nabaviti kompajlere i savet za poceatkkkk.....

Početnik
    Učlanjen
    14.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pokusaj sa WinSQLLite.pronadji na netu Teach Yourself SQL in 21 days-pokusaj na www.pdf.org.yu;imaju tamo dosta linkova,a ta knjiga nije velika.ne bi bilo zgoreg da poznajes C++ pa bi sa Borlandovim il MS kompajlerom mogo da dajes graficki interfejs tvojim programima sto muljaju baze.u ovom slucaju ce ti MS Access dobro doci za pravljenje i testiranje baza.
    sad ja nisam bas neki DB developer,malo sam se igrao sa svim time inace se bavim nekim drugim stvarima al ako mislis da ti mogu pomoci emajliraj me na nikoladsp@yahoo.com

Podrazumevano Re: Pocinjem sa SQL-om - pocetni saveti

za početak možeš da probaš i sa MySQL-om. to nije Database Manager sa svim mogućnostima kao Oracle, DB2 ili SQL Server, ali nije ni mnogo loš. dosta se koristi, posebno kada je u pitanju low budget web programiranje. možeš da ga download-uješ for free sa ***download***, ima i dokumentaciju i sl.

Slične teme

1. Pocetni kapital
    Autor Limun i sargarepa u forumu Finansije i računovodstvo
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 03.08.2007., 01:40
  2. ajmo da se zezamo ...pocinjem pricu a vi nastavljate
    Autor sponzorusaO11 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 29.03.2004., 11:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor