2010 - Godina kontakta!

ЗЈЖОСС

Obećava
Banovan
Poruka
86
Film Odiseja drugi deo "2010- Godina kad ostvarujemo kontakt" ukazuje jasno svima da ce ove godine biti ostvaren kontakt, verovatno sa vanzemaljcima ili ce se nesto veliko znacajno dogoditi, 2010 godina moze biti vazna isto kao 2012, jer prvi deo filma "2001: Odiseja u svemiru " je predskazao tu godinu kao znacajnu, sruseni su tornjevi u Njujorku izvrseni avionski "napadi na Ameriku"... dakle nesto ce se desiti bar u Americi.

2010%20the%20year%20we%20make%20contact.jpg


2010 is a 1984 science fiction film released by MGM and directed by Peter Hyams. Its full title is given on posters and DVD releases as 2010: The Year We Make Contact, although the subtitle does not appear in the film itself. 2010 is a sequel to the 1968 film 2001: A Space Odyssey, and is based on Arthur C. Clarke's novel 2010: Odyssey Two, a literary sequel to the film.

Iti filmski plakat isto ukazuje na kontakt

et-finger-torry-holt-heykobe.jpg


aluzija na MIkelandjelovu sliku "Stvaranje Adama"
moonchild2.jpg


Evo vec cujem cudna grmljavina i kisa iznad Beograda traje.. nebo se otvorilo..

U svakom slucaju... srecna nam svima nova 2010 godina.
:zskace::zjelka:
 
Дисклоужр проџект...
Хехех...
Још кад би се овдје могли сложити КАД је био први контакт.
Гдје, С КИМ, како, њањања...
АКО је био.
Али проблем су наши мозгићи.Слободна воља.Схватање свијести.
Огледи на свијет.Итд.Толико.
А нећу се понављати са мојим већ познатим ставовима.
Само да напоменем да сматрам да постоје ПОЈЕДИНЦИ који су МОГЛИ
да контактирају облике живота ван планете...
А мисли ли неко о облицима СВИЈЕСТИ?
О нечему што би ми описали као лоптасте муње или чудна свјетла на небу?
Пламичци који играју у шуми?
Зар мора све да буде преузето из скандинавске митологије?
Ah,here I go again... Pointless giving of some ideas... :cool:
 
Znaci ne mogu da verujem sta je sve ovde ispisano... haha.

Dakle da pocnem od pocetka.

1)2010 is a 1984 science fiction film released by MGM and directed by Peter Hyams. Its full title is given on posters and DVD releases as... Primecujete crvena slova?

pored toga,snimili su i onaj film,nznm kako se zove,koji opisuje kraj sveta 06.06.2006...kao i mnogi drugi datumi,u mnogim drugim zapisima,filmovima i knjigama...e sad,ili sam ja blesav ili smo svi pomrli pre 4g.?(dont answer this)

2)Wow,kakvo predskazanje... E.T. .....jel ce to on da nas poseti ili sta!?
Ali ako cemo ovako,onda bi smak sveta definitivno otpoceo u Kini...ili u Finskoj.
http://www.autoriasztok.hu/kihangositok/nokia_logo.jpg

3)Norveska,Moonchester,Konpenhagen i Avatar...mrzi me o tome da diskutujem...i mislim da je malo glupavo diskutovati o Avataru. :S

4)E aj sad,de je pala kisa de nije..... Evo ja kao Nislija mogu slobodno da kazem da na jugu nije bilo kise....totalno obrnuto,bilo je iznenadjujuce prijatno vreme. :S

5)Project Disclosure...Area 51....vanzemaljci i ostale zivuljke... Hmmm...
The_Night_Hawk,you sad it all...

6)Srecna Nova Godina,neka vam srce,novcanik i krevet nikada ne budu prazni. :) :zimag:
 

Back
Top