ATI RADEON 5770 pitanje !!! Pomoc!!

D-Devil992

Zainteresovan član
Poruka
194
E kupih sad ati radeon 5770 i mogu da priznam da je graficka solidna, ali dali ona ima nekih programa kao nvidia za podesavanje slike ... Na nvidiji sam imao nview desktop menager preko kojeg sam mogao da podesawam da li je 3D grafika smooth ili preformance ....
Zato sto sad vidim na igricama da likovi nisu totalno da kazem glatki nego na krajevima su nekako "iz kockica" ...
Zna li neko ?
 
Imas ATI Catalyst Control Center koji se uglavnom instalira kada i drajveri:
http://ati.amd.com/products/catalystcontrolcenter/index.html

Black-CCC-WELCOME.jpg
 
Poslednja izmena:
Da ali to nece da mi se instalira... kad pokrenem instalaciju toga sa CD-a komp mi zakuca i moram da ga resetujem a kad instaliram owaj fajl ide kao instalacija i zawrsi se ali kao da nista nije instalirano ....
Ne znam da li to ima veze sa drajverima koji su bili instalirani za nvidiju koju sam zamenio ... upotrebio sam nvcleaner ali nece da se obrisu ....
 
Kad smo vetj kod Catalyst Control Centra, imam i ja jedan (mali) problem. Kad je on instaliran ne mogu pushtati filmove sa BS playerom(to jest mogu ali strashno secka). Kad ga deinstaliram(a ostavim driver) sve je u redu. Koristim Windows 7. Zna li neko u chemu je problem?
 
Verovatno kada se aktivira opterecuje procesor a i stariji Catalyst Control Centar je mnogo bagoviti,pre svega 9.11 verzija,skini najnoviji i proveri da li radi BS player kako treba!
Koji ti je procesor i graficka?

p.s - Pre instaliranja noviji drajvera i CCC obrisi stare drajvere!
 
Procesor Intel Core 2 TM ( 2,13 GHz, 2,13 GHz @) , graficka prosla nvidia NX6800XT ... a sada owa radeon 5770 ..... e usao sam preko safe moda da instaliram tu mi komp ne zakucava ali nece da instalira jer pise da Display Driver nije instaliran a ja sam ga instalirao ...
 
Procesor Intel Core 2 TM ( 2,13 GHz, 2,13 GHz @) , graficka prosla nvidia NX6800XT ... a sada owa radeon 5770 ..... e usao sam preko safe moda da instaliram tu mi komp ne zakucava ali nece da instalira jer pise da Display Driver nije instaliran a ja sam ga instalirao ...

Ovaj moj prethodni odgovor je upucen chavezu,ti odradi reinstalaciju sistema i sve ce biti u redu.
Ako ima nesto vazno na particiji na kojoj je XP prebaci na drugu particiju i onda odradi instalaciju na ovaj nacin http://forum.krstarica.com/threads/332996
Predpostavljam da ti je operativni sistem na C,znaci formatiraces samo C i neces izgubiti podatke na drugim particijama tipa D,E ili koje vec imas.
 

Back
Top