Otkrivenje pred zoru

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eleleth

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.312
Ovo sam nazvao pred zoru jer vampiri bježe pred zoru.
Tako da vam dam jedan savjet za uspješno djelovanje protiv vampira na netu.
Stavite slušalice na uši i slušajte oimljenu glazbu i najveći vampir neće vam moći ništa
preko neta da vam siše energiju a imaš ih na sve strane.
Znači pišeš sve kao po običaju na netu i ne ljutiš se niti ti tko uzima energiju.
Radi 100%i

Samo nabavi slušalice i na uha dva ih stavi i šišaj.
 
Ovo sam nazvao pred zoru jer vampiri bježe pred zoru.
Tako da vam dam jedan savjet za uspješno djelovanje protiv vampira na netu.
Stavite slušalice na uši i slušajte oimljenu glazbu i najveći vampir neće vam moći ništa
preko neta da vam siše energiju a imaš ih na sve strane.
Znači pišeš sve kao po običaju na netu i ne ljutiš se niti ti tko uzima energiju.
Radi 100%i

Samo nabavi slušalice i na uha dva ih stavi i šišaj.

Meni to zvuci kao metod kako ignorisati problem a ne kako resiti problem...sta ti mislis?
 
Ovo sam nazvao pred zoru jer vampiri bježe pred zoru.
Tako da vam dam jedan savjet za uspješno djelovanje protiv vampira na netu.
Stavite slušalice na uši i slušajte oimljenu glazbu i najveći vampir neće vam moći ništa
preko neta da vam siše energiju a imaš ih na sve strane.
Znači pišeš sve kao po običaju na netu i ne ljutiš se niti ti tko uzima energiju.
Radi 100%i

Samo nabavi slušalice i na uha dva ih stavi i šišaj.

A kada telefoniraš, drugi prst obavezno da smestiš u slobodno uvo!
 
Meni to zvuci kao metod kako ignorisati problem a ne kako resiti problem...sta ti mislis?

Meni to izgleda kao zabava.
Probaj.
Skroz druga perspektiva.

A budi siguran da tko ti bude htio uzimati enerigiju da nikada nećeš biti ravnodušan na to jer to je mazohizam.
Takve treba torpedirati a preko neta si nemoćan pa ovo dobro dođe.
Stavi i probaj.
 
Meni to izgleda kao zabava.
Probaj.
Skroz druga perspektiva.

A budi siguran da tko ti bude htio uzimati enerigiju da nikada nećeš biti ravnodušan na to jer to je mazohizam.
Takve treba torpedirati a preko neta si nemoćan pa ovo dobro dođe.
Stavi i probaj.

Obozavam da se zabavljam. Ali kada zelim da se zabavim, ja odem do nekog mesta gde ima lepe muzike, narucim neki sok i ustanem da igram. Ili pozovem drustvo do mene pa se ispricamo...ili pak gledam neki film. Ali kako da se zabavljam kada neko zeli nesto da mi kaze a ja da se pravim lud i ne obracam paznju na to sto on govori (pise)?
Niko ti ne moze oduzeti energiju...energiju ti oduzimas sam sebi kada dozvolis da ono sto drugi kazu utice na tebe.....ili ti kada citas nesto sto se ne slaze sa onim sto ti mislis i sto ti zelis.
Perspektiva moze da se promeni i u pravcu razumevanja zasto neko zeli da oduzme tvoju energiju tj. zasto tebi to izgleda kao da neko zeli da ti oduzme energiju. Umesto da torpediras.....pricaj sa covekom. Uz dobar razgovor problemi se rese i umesto mrznje - dobijes ljubav.
 
Ovo sam nazvao pred zoru jer vampiri bježe pred zoru.
Tako da vam dam jedan savjet za uspješno djelovanje protiv vampira na netu.
Stavite slušalice na uši i slušajte oimljenu glazbu i najveći vampir neće vam moći ništa
preko neta da vam siše energiju a imaš ih na sve strane.
Znači pišeš sve kao po običaju na netu i ne ljutiš se niti ti tko uzima energiju.
Radi 100%i

Samo nabavi slušalice i na uha dva ih stavi i šišaj.

Nije los savet..
Jos da mi kazes ko je najveci vampir i da se potpuno obezbedim..
Mada meni vampiri ne mogu nista ni sa ni bez slusalica..z:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top