Gost na mom nalogu: Borissss Tadićććć
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Gost na mom nalogu: Borissss Tadićććć

Iskusan Neznanko (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Gost na mom nalogu: Borissss Tadićććć

Piše: Boris Tadić:

Zdravo živo poštovani gradjani Srbije, ovog Foruma a i šire, pozdravljam ovom prilikom sve dobronamerne čitaoce i gradjane ovog našeg globalnog sela koji se zove planeta zemlja.
    Šta reći pametno u Srbiji, a da Vas ne proglase za ludaka, izdajnika, plaćenika, korumpiranog demokratu i ustaŠu pride !?
    Nije tajna draga gospodo da naši političari i da ne lažu naš narod , oni bi im i tad verovali, ali što bi ona narodna izreka rekla: ne može se svima ugoditi, to jest i onima koji vole da h lažu i onima koji vole politiku čistih ruku.
    Jedno je jasno svakom poštenom gradjaninu Srbije, da moja vlada, pardon naša vlada ne može da pomogne samo pametnim gradjanima, oni i onako sve znaju i razumeju, pa nema potreba za naša dodatna razjašnjenja, ali moji ljudi se svim silama i resursima trude da pomognu onima kojima baš ništa nije jasno.Oni su naprosto naša ciljna grupa, a kako znate, njih je u Srbiji ima oko 2, 5 miliona, i svi oni su istine radi glasali za mene onomad na izborima za predsednika Srbije.
    Običan , a bogami i neobičan svet misli da je svaki početak težak, možda je to i tačno, ali verujte za nas političare najteže je na kraju, ma šta taj kraj značio, ako me shvatate šta sam hteo da Vam kažem.
    Takodje, mnogi ljudi misle da je meni lako, obzirom na mestu na kom sam trenutno, da baš uživam i da mi je sve potaman, grdno se varaju ti koji tako misle…ako je lako u isto vreme biti i predsednik Srbije, i tutor naše Vlade i njena siva eminencija, i ako je lako biti i predsednik DS-a u isto vreme, ako je lako biti i ministar spoljnih poslova u senci, ako je lako biti i postojati na svakom mestu, ja onda ne znam šta je teško. Tačno je, niko mene te tera da radim tolike poslove koje radim, ali ako ja neću ko će, vidite i sami da radne navike i produktivnost kod nas nikada nisu bile manje i lošije.
    Da me pogrešno ne shvatite, ne žalim se ja ovo gore poštovani Forumaši, zašto bih, pa ni pokojni maršal Tito i Milošević se nisu žalili na svoje mnogobrojne funkcije i obaveze. Ako su mogli oni sve to da izdrže, da postignu, da odrade, da odprate, da isprate, mogu vala i ja.
    Da se vratim ipak na našu usud, a to je politika naša svekolika, moram ovom prilikom da vam priznam nešto: naša politika u celini ima iste efekte kao i politika Boga sa nebesa, ona je zapravo pravedna koliko i politika istog Boga, jer koliko On može da pomogne našem narodu, toliko možemo i mi, ni manje ni više. Mislim da je to pravedno, zašto bi ja i moji saradnici i koalicioni partneri uradili više, no što za njih to može da uradi sam gospod Bog !? Ovo pišem i objašnjavam, jer se vrlo često u medijima piše, da se Boris ponaša kao sam Bog, kao vrhovnik, kao doktator i tako to.
    Do juče se inače naš narod plašio samo vlasti kao takve, sad se dosta toga promenilo u Srbiji, više se koliko vidim niko ne plaši vlasti, već naše opozicije, i po tome se vidi koliko su se naši gradjani i birači promenili, i to na bolje da se tako izrazim.
    Vi znate poštovani Forumaši, da sam ja demokrata po ubedjenju, zato vas u tom smislu i obaveštavam, da ću sve učiniti da u narednom periodu omogućim da što veće pravo na glasanje imaju i oni gradjani koji su nepismeni, jer to će biti vrlo važno za formiranje neke buduće vlade.Svaki gradjanin je važan, da ne kažem svaki glas, bio on nepismen, pismen, ili neinformisan.
    Moram reći ovom prilikom, da nije strašno to, što neki naši političari ne znaju šta pričaju, no je strašno, što ne znaju da ćute, to je veliki problem koji imam kako u samoj vladi, tako i u sopstvenoj stranci.Medjutim, ako od mene baš lično neki gradjanini traže savet kako da prežive ovu svetsku i srpsku krizu, mogu im reći samo ovo: neka gledaju šta rade i čime se bave ovi što ne rade ništa, a žive ko carevi. Istini za volju nije danas lako našem narodu i gradjanima, gde god da se okrenu vreba ih neka demokratija, oni treba samo da prepoznaju ko su lažni vrebatori, a ko pravi, a to nije lako morate priznati.
    Pošto sam rodjeni optimista, ostaje mi na kraju ovog Foruma da svim gradjanima Srbije poručim: mnogi koji su želeli bolji život su napustili Srbiju, ali videli ste, to nije ništa pomoglo…tako da se u
    Srbiji i dalje živi loše. Kako vidite, nigde nije idealno, pa ni u Srbiji.
    Zato ostajte ovde, nigde Vas demokatsko sunce neće grejati ko ovo ovde
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Poznat GhettoBeograd (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

Podrazumevano Re: Gost na mom nalogu: Borissss Tadićććć

butj kakva dubokoumna tema...poente bez.
    Ne znam ko te je slagao da kidas

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

stvarno je bas deep anal tema
    The Show Must Go On...

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    stvarno je bas deep anal tema
    To je onaj lik sto spasava kisne sume....

Slične teme

1. Opera mi blokira pristup Youtube nalogu
    Autor Dakyorlando u forumu Internet
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 23.08.2009., 19:25
  2. Odgovora: 293
    Poslednja poruka: 29.01.2009., 20:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku