Pohota ili nesto drugo

bataBg

Zainteresovan član
Poruka
404
Zanima me koliko vam je vazan izgled tela,tj. ne vazan nego koliko tome pridajete znacaj kad vas privlaci izgled tela tj.pohota. kod osobe suprotnog pola(koliko tome dajete vaznost)
a koliko mentalni sklop osobina, sarm ili nesto trece?
To sam nesto razmisljao , pa da pitam.
 
Ali ako upoznas nekog extra gradjenog tipa sa kojim pozelis da si odmah u krevetu,
da li ti proradi neka kocnica da li trazis onog pravog, ili ne , dovoljna je telesna hemija

Iskreno? Dok sam bila mlada i zelena, to nisam odvajala...znači...ili pravi ili niko.
DAnas kako razmišljam: takav tip bi došao u obzir upravo za to: hemija, privlačnost, keks. I jedan mali uslov: da odlučim da prevarim muža, a još nisam odlučila, ha ha.
 
Ali ako upoznas nekog extra gradjenog tipa sa kojim pozelis da si odmah u krevetu,
da li ti proradi neka kocnica da li trazis onog pravog, ili ne , dovoljna je telesna hemija

Ovo mi se nije desilo bas nikada. z:)
Jeste da me neko privukao prvo fizicki, i to kao nikada niko pre toga ranije, ali ispostavilo se da nije los ni ovako.

U kom procentu je odnos mentalno/fizicko?
I materijalno za neke dame

70/30 z:lol:

Eh, materijalno... Ne znam za druge dame, znam samo za sebe. meni, licno, nebitno. Sasvim sam sposobna sama da zaradjujem.
kako sam emancipovana...ma idi...:manikir:
 
Zanima me koliko vam je vazan izgled tela,tj. ne vazan nego koliko tome pridajete znacaj kad vas privlaci izgled tela tj.pohota. kod osobe suprotnog pola(koliko tome dajete vaznost)
a koliko mentalni sklop osobina, sarm ili nesto trece?
To sam nesto razmisljao , pa da pitam.

Znaš i sam da lepa ruža bez mirisa nema čari......tako da ne mogu da kažem da mi izgled nije bitan, važnije mi je da se kontam sa tom osobom.... od toga kako ona izgleda.z:)
 
Necu da filozofiram ali
zaljubljenost je duse u dusu
a pohota je zaljubljenost duse u telo
E sad da se nelazemo svi vole lepo telasce kod suprotnog pola
cemu onda duse?

Zaljubiš se u telo, pa onda skapiraš da tu ima i neka duša i ako ti se ista svidi,
eto je ljubav z:D..a ako ne ideš dalje, dok ne naučiš da je sigurnije prvo da upoznaš
dušu, pa ako je zavoliš, telo bude lepo i ako i nije po "merilima" i onda nema
da omaneš, kao kad se prvo zaljubiš u teloz:lol:.

ovde svi preferiraju "unutrašnju" lepotu...:rotf:

Sve duboke ličnostiz:mrgreen:.
 

Back
Top