Музика коју слушам...

Svashta , vecinom metal , onako malo rock , tehno josh manje ali se ne bunim , ali rep i njegove derivate i "narodno" ne podnosim. , sad u zadnje vreme me udarila manija na death i black metal ( i pagan i NS ) , malo progresivnije verzije ovih zhanrova , i klasichna muzika .

Ovo me sad drzhi:
 
najvise house i domaci rep...nesh malo domaceg popa i trance-a,r'n'b,par narodnjaka (Sasa Matic,Toma Zdravkovic,Dzej i Lukas) i kad mi dune domaci dance 90tih (dr.iggy,beat streat,energija)

sve zavisi od situacije i raspolozenja (: njesra mi je samo psy,metal,vecina rocka i mali Seja,Goga slina i ostali rahiticni sabani from grand show.
 
Poslednja izmena:
Evo i mene ja slusam malo vise metal,ali ovako sve sto mi se svidi osim domacih retko koju(ne racuna se kad sam pijan xD):
-Edward Maya feat. Alicia - Stereo love(Za sve tinejdzerke krstarice ;))

E pa, ne znash shta je dobro. Riblja Chorba, Azra, Divlje Jagode, Parni Valjak, Zabranjeno Pushenje, Plavi Orkestar, etc. Corey nije nishta u poredjenju sa tekstovima jednog jedinog Bore Djordjevitja.
 
sve je pocelo sa nekim rockom, danas sve manje slusam taj zanr i baziram se na malo vise agresivnijem...
metal,u pocetku death, black su mi bili neshvatljivi sad uglavnom slusam to...obozavam melodic black, i symphonic bendove (Haggard omiljeni :heart: i Therion)...
sto se tice ostalih zanrova, volim da cujem starograCke zvuke, klasicnu muziku (na koju sam se poprilicno navukao slusajuci RTS 2 radio), takodje volem i soundtrackove da cujem.
Neki izvodjaci(kompozitori) cije kompozicije slusam bez obzira na zanr, vec pre svega sto mi prija taj zvuk i sto smatram da je kvalitetno :P : José Ángel Hevia Velasco a.k.a. Hevia, Christina Aguilera, Mike Oldfield, Vangelis, Ennio Morricone, Robbie Williams ( kad je potrebna romantika z:D) itd. itd.
 

Back
Top