666

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Verujem svi znate shta ovaj znak znachi i da postoje ljudi opsednuti trazhenjem u chemu se sve taj broj nalazi. Lichno ne verujem u numerologiju ali dozhivljavam to kao dobru zabavu. Ovu temu sam mogao da otvorim u drugim podforumima ali razlog zashto otvaram ovde je ovaj sajt:

http://www.openjs.com/scripts/666.php

Ovde mozhete ukucati bilo koju rech(mozhe i na tjirilici) i on tje vam odgovoriti da li se demonski broj 666 nalazi u njemu kao zbir enkodiranih slova koje je chine.Ono shto me je shokiralo je da ima logike, neki opshte poznati negativni likovi/stvari zaista sadrzhe 666 u sebi. Tako sam nashao da demonski broj u sebi sadrzhe rechi:

america
england
barack
jugoslavija
sakashvili
papa
vatikan
slobodan
zoran
hitler
bush
kennedy
sotona
computer
serbia
english
jerusalim
rusija
bosna
vojska
dictator
smrt
muslimani
rat
pivo
alkohol
русија
deda mraz
.
.
.

Na toj stranici imate josh neke pojmove koji su vetj pronadjeni.
Vetjina ovih pojmova ima veze sa politikom i dosta njih sa Amerikom. Eto potrazhite i vi neke pojmove koji su meni promakli i podelite sa nama.
Molim moderatore da ne zatvaraju temu.
Reko, Nova godina je, pa da se malo zabavimo.
 
NA stranu to što je u najstarijim sačuvanim tekstovima otkrovenja broj 616, tako da cela milenijumska opsesija pada u vodu jer je u pitanju lazni broj. No, evo ja ukucao i dobio za sledece reci da imaju nekodirani broj 666


DSS
Krajina
eremita

Ko ne veruje može da te reči ukuca i vidi sam.

ali gwydion ne sadrži. zato mislim da je tu nešto neipravno.
 
NA stranu to što je u najstarijim sačuvanim tekstovima otkrovenja broj 616, tako da cela milenijumska opsesija pada u vodu jer je u pitanju lazni broj. No, evo ja ukucao i dobio za sledece reci da imaju nekodirani broj 666


DSS
Krajina
eremita

Ko ne veruje može da te reči ukuca i vidi sam.

ali gwydion ne sadrži. zato mislim da je tu nešto neipravno.


Cudo da se cionista ne poklapa sa tim brojem.....z:hm:
 
Verujem svi znate shta ovaj znak znachi i da postoje ljudi opsednuti trazhenjem u chemu se sve taj broj nalazi. Lichno ne verujem u numerologiju ali dozhivljavam to kao dobru zabavu. Ovu temu sam mogao da otvorim u drugim podforumima ali razlog zashto otvaram ovde je ovaj sajt:

http://www.openjs.com/scripts/666.php

Ovde mozhete ukucati bilo koju rech(mozhe i na tjirilici) i on tje vam odgovoriti da li se demonski broj 666 nalazi u njemu kao zbir enkodiranih slova koje je chine.Ono shto me je shokiralo je da ima logike, neki opshte poznati negativni likovi/stvari zaista sadrzhe 666 u sebi. Tako sam nashao da demonski broj u sebi sadrzhe rechi:

america
england
barack
jugoslavija
sakashvili
papa
vatikan
slobodan
zoran
hitler
bush
kennedy
sotona
computer
serbia
english
jerusalim
rusija
bosna
vojska
dictator
smrt
muslimani
rat
pivo
alkohol
русија
deda mraz
.
.
.

Na toj stranici imate josh neke pojmove koji su vetj pronadjeni.
Vetjina ovih pojmova ima veze sa politikom i dosta njih sa Amerikom. Eto potrazhite i vi neke pojmove koji su meni promakli i podelite sa nama.
Molim moderatore da ne zatvaraju temu.
Reko, Nova godina je, pa da se malo zabavimo.



:worth::worth::worth: БРИШИ тај назив теме (те три бројке)..
виидм ја....ништа ми не полази за руком од када их овде угледах...:zimag:


.
 
У како ЛАЖЕШ!

На том линку, не добије се код свих имена та бројка
....САМ си измислио нека имена!!!

america
england
barack
jugoslavija
sakashvili
papa
vatikan
slobodan
zoran
hitler
bush
kennedy
sotona
computer
serbia
english
jerusalim
rusija
bosna
vojska
dictator
smrt
muslimani
rat
pivo
alkohol
русија
deda mraz

.



Покажи,.... да видимо како си добио ту цифру!

.

.
 
Poslednja izmena:
Garant u imenu Zoran ima taj number 666.

У како ЛАЖЕШ!

На том линку, не добије се код свих имена та бројка
....САМ си измислио нека имена!!!

america
england
barack
jugoslavija
sakashvili
papa
vatikan
slobodan
zoran
hitler
bush
kennedy
sotona
computer
serbia
english
jerusalim
rusija
bosna
vojska
dictator
smrt
muslimani
rat
pivo
alkohol
русија
deda mraz

.



Покажи,.... да видимо како си добио ту цифру!

.

.

Ne mogu da verujem da vam moram crtati.
Bilo koji od mojih navedenih pojmova ukucash u pravougaonik sa treptjutjom crticom i kliknesh na ''check for 666''. Dobitjesh odgovor ''Suprise!! Your name has the number 666 encoded in it...'' Dobitjesh i objashnjenje kako je dobijen broj 666 u toj istoj poruci. Vazhno je da rech bude napisano tachno onako kako sam i ja napisao, najbolje copy paste.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top