Čeda Jovanović: Ne osuđivati Mesića!!!

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
Predsednik Liberalnodemokratske partije (LDP) Čedomir Jovanović izjavio je da Srbija ne bi trebalo da testira svoju snagu osuđujući odlazećeg predsednika Hrvatske Stjepana Mesića zbog posete Kosovu, ako već nije u stanju da to učini sa nekim drugim predsednicima.
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/170706/Jovanovic-Ne-osudivati-Mesica

Не усуђујем се да коментаришем брљавог Чеду и растурача СФРЈ Месића.. Коментар би ме одвео у изрицање вулгаризма коју оба ова лика изазивају у мени.
Адреналин овакве врсте ми понајмање треба у ове предпразничне дане.
 
Jovanovic je po meni potpuno u pravu. Ne samo da je u pravu, vec je objektivan i realan. Ako nismo svoje snage trosili na sklapanje dobrosusedskih dogovora sa zemljama u regionu, zasto trositi reci osude na coveka koga ce za mesec, mesec i po dana zameniti neko drugi, najverovatnije Josipovic ???
 
Ja mislim da su taj deo sa napushavanjem zavrshili... a Mesicu je zaista potrebno da se demajmunizira. z:lol:
Gde ce se covek menjati pod stare dane?

Jovanovic je po meni potpuno u pravu. Ne samo da je u pravu, vec je objektivan i realan. Ako nismo svoje snage trosili na sklapanje dobrosusedskih dogovora sa zemljama u regionu, zasto trositi reci osude na coveka koga ce za mesec, mesec i po dana zameniti neko drugi, najverovatnije Josipovic ???
Zato sto se politika, a narocito spoljna, ne vodi po principima cojstva & junastva, nego se gleda na koga mozes da siljis qitu relativno bezbolno.
 
Slažem se, samo demajmunizaciju ne može raditi majmun, zbog sukoba interesa.

Hahahaha da vish u pravu si. z:mrgreen:

Gde ce se covek menjati pod stare dane?

Mislish... majmun? z:lol:

Zato sto se politika, a narocito spoljna, ne vodi po principima cojstva & junastva, nego se gleda na koga mozes da siljis qitu relativno bezbolno.

:ok: :ok: :ok:
 
Та јефтина демагогија не пролази.

Nadji u nekoj enciklopediji rec ``demagogija`` pa mi onda kazi da sam demagog. Za tebe je demagogija ako kazem da trebamo da gradimo prijateljske odnose s komsijama? Ti si onda bolestan. A sto se tice tanga, Hrvati nisu neprijateljski raspolozeni prema nama, oni samo gledaju svoje interese, sto je i normalno.
 
Nadji u nekoj enciklopediji rec ``demagogija`` pa mi onda kazi da sam demagog. Za tebe je demagogija ako kazem da trebamo da gradimo prijateljske odnose s komsijama? Ti si onda bolestan. A sto se tice tanga, Hrvati nisu neprijateljski raspolozeni prema nama, oni samo gledaju svoje interese, sto je i normalno.

Као што рекох.
Та јефтина демагогија не пролази !
 

Back
Top