Lost+Brain

AlanViBritannia

Domaćin
Poruka
4.783
11468l.jpg


- MAL Database: Lost+Brain
- Wiki: Lost+Brain

Synopsis:
Izuzetno pametan decko, predsednik studentskoog odbora, Hirama Ren je navikao da dobija najbolje ocene u skoli. Jednog dana, prolazi pored grupe nasilnika, natera ih da ode, i oni odluce da ga nauce lekciju. Prebijaju nekolicinu drugih ucenika, i krivicu svaljuju na Rena.
Ren postaje besan zbog toga i odlucuje da dobije neku moc pomocu koje bi mogao promeniti svet u onaj kakav on zeli, svet bez takvih patetcnih ljudi koji se kriju od odgovornosti i traze zastitu od drugih.
Pukom koincidencijom, Hirama dolazi u kontakt sa Hipnozom, i otkriva da je to upravo moc koja mu treba da oblikuje svet po svojoj volji.

Moji utisci:
Jednom recju Light Yagami= Hirama Ren. Cak isto i izgledaju.
U svakom slucaju vredno citanja. Ima 27 chaptera, svi su izasli. Jedini problem je sto su do sad prevedena na engleski samo 14 chaptera. Ali sta ces. :3
 
Lol......DN.... >.>.... Čitam ovo večeras čim sredim kuću xD :D
Jel sigurno da ono nije pravila ista osoba z:D onaj lik ja na prvi pogled izgleda ko Light maltene xD
 
Svetski poznat Hipnoticar (sp?) koji povremeno radi za policiju, i onda se ukljuci da nadju "third party" odnosno Rena.
Izgleda:
72385.jpg

uh,lici na Kandu iz D. Gray-man :mrgreen:

@ Gosaii:
Nije pravio isti lik, ali da Ren i Light su istu. Jedina razlika je boja kose.

@ AnimeP:
Nema L, ali ima bolji "pozitivac" odnosno Antagonista u prici od L-a.

rekao si :3
_________________________
waiiiiiii~ ,15 ch. <3 [cekan da se ''nakupi'' malo pa da pocnem xD ]
 
Preporucili su mi tu mangu ali nikako da stignem da citam, ovako po opisu mnogo lici na Death note xD al posto je Death Note bio odlican onda je i ova valjda vredna citanja sudeci po komentarima xD
 

Back
Top