Pitajte predsednika

RTS je JAVNI servis, za koji gradjani bez obzira na politicku orijentaciju, PLACAJU HARAC!
Vise od 2. miliona gradjana NIJE glasalo za njega na predsednickim izborima, a od njih se isto trazi da plate, a neki vise nece, evo, ja necu, ne znam kad sam poslednji put platila, pa nek prica Tadic koliko mu volja.

Da sam imala priliku (da nisam znala da su pitanja manje-vise- dirigovana i probrana), ja bih ga pitala: Gopsodine Tadicu, a zasto Vi ne trazite da se za vas odvojii (otvori, sta god) poseban kanal: Kanal Borisa Tadica, pa neka ga gleda ko zeli po vasceli dan, ko ne, da ostane postedjen, ali,nisam imala priliku!
Кад се помене то "јавни сервис", мислим да многи имамо осоцијацију на "јавну кућу", или "јавни ВЦ.

А, било је и много конкретних и провокативних питања, само што је наш врли Председник на све одговарао демагошки, до крајњег клишеа уопштено, речју - празно.
 
Upravo ide na RTS-u.
Možete li da ga slušate? Ja ne...povraća mi se:bljak:

Koliko laži, patetike, licemerja i nerealnosti... fuj!

Више сам гледао утакмицу на 2. каналу РТС него емисију на 1.каналу, највише зато што је скоро немогуће здравом разуму слушати намештену емисију.
Да је емисија намештена и питања наручена, или одабрана у датом "стилу", може се закључити из више питања.

На намештено питање око "случаја Сребренице", Борис Тадић је одговорио баш онако како су пропагирали они који су бомбардовали Србе и Србију. Глупо, лицемерно и срамно.
Моје питање Борису Тадићу:
Зашто у "случај Сребренице" не уклапа око 3500 убијених Срба на томе подручју, а које су убили војници Насера Орића из ЗАШТИЋЕНЕ ЗОНЕ СРЕБРЕНИЦЕ ???
Шта мисли о ослобађајућој пресуди "Хашког суда" за Насера Орића и Рамуша Харадинаја ???

Да ли Хашки суд има за циљ да оправда НАТО злочине над Србима, па у томе циљу ослобађа све убице Срба???

Како је уопште могуће да прећути о 3500 убијених Срба када говори о догађањима око Сребренице ???
Да ли за Бориса ишта значе убијени Срби ???
 
Више сам гледао утакмицу на 2. каналу РТС него емисију на 1.каналу, највише зато што је скоро немогуће здравом разуму слушати намештену емисију.
Да је емисија намештена и питања наручена, или одабрана у датом "стилу", може се закључити из више питања.

На намештено питање око "случаја Сребренице", Борис Тадић је одговорио баш онако како су пропагирали они који су бомбардовали Србе и Србију. Глупо, лицемерно и срамно.
Моје питање Борису Тадићу:
Зашто у "случај Сребренице" не уклапа око 3500 убијених Срба на томе подручју, а које су убили војници Насера Орића из ЗАШТИЋЕНЕ ЗОНЕ СРЕБРЕНИЦЕ ???
Шта мисли о ослобађајућој пресуди "Хашког суда" за Насера Орића и Рамуша Харадинаја ???

Да ли Хашки суд има за циљ да оправда НАТО злочине над Србима, па у томе циљу ослобађа све убице Срба???

Како је уопште могуће да прећути о 3500 убијених Срба када говори о догађањима око Сребренице ???
Да ли за Бориса ишта значе убијени Срби ???

Тадић само свира ,други диригују!
Он јесте по вољи запада и имеријалиста!
 
a pitace ga ds-ovci iz one sobice iza studija napravljene bas za vaqe situacije....

To je najmanje bitno.Sve i da su sva pitanja opozicionih "gladalaca" BoTa je već godinama u politici i naučio je pravilo da političar nikad ne odgovara na pitanja nego priča svoju priču tako da se pitanje i zaboravi.Ovde je reč o novcu koji će podeliti RTS i Telekom,u kom odnosu neznam ali to svakako nije malo novca.Zato je ova emisija i organizovana.
 
Кад се помене то "јавни сервис", мислим да многи имамо осоцијацију на "јавну кућу", или "јавни ВЦ.

А, било је и много конкретних и провокативних питања, само што је наш врли Председник на све одговарао демагошки, до крајњег клишеа уопштено, речју - празно.

Dobro, bolje i to nego na javnu kucu, ne daj Bozez:lol:
Mislim da nije bilo spontanosti, o ostalom ne bih, samo da te pozdravim (i sve koji zele da budu pozdravljeni), "vidimo" sez:poz:
 
Истичем питање Борису Тадићу:

Да ли Хашки суд има за циљ да оправда НАТО злочине над Србима, па у томе циљу ослобађа све убице Срба (Насера Орића, Рамуша Харадинаја,...)???
 
To je najmanje bitno.Sve i da su sva pitanja opozicionih "gladalaca" BoTa je već godinama u politici i naučio je pravilo da političar nikad ne odgovara na pitanja nego priča svoju priču tako da se pitanje i zaboravi.Ovde je reč o novcu koji će podeliti RTS i Telekom,u kom odnosu neznam ali to svakako nije malo novca.Zato je ova emisija i organizovana.

ma podelice im.. da ne kazem sta :lol:
 
Пази ову шта пита "председника"


Шта се дешава са овим људима?

Питам ову "умну" жену, као и Бориса Тадића:

Да ли је злочин убити 3500 Срба, које су учинили муслимански војници баш из Сребренице ???
С обзиром да нико, ни ова "умница и хероина", не помиње УБИЈЕНЕ СРБЕ, то значи да и није злочин убијати Србе. Ако није злочин убијати Србе, зашто је злочин убијати Муслимане???
Да ли је, у редоследу злочина, други злочин који се догодио временски после првог злочина (над Србима) последица првог злочина???
Зашто се не поставља питање историјске одговорности за геноцид над Србима око Сребренице које су Муслимани учинили за време другог светског рата, када је "Босна" била део усташке монструозне НДХ а Муслимани били "хрватско цвијеће"???

ИСТОРИЈА НЕ ПОЧИЊЕ ОД ЈУЛА 1995. ГОДИНЕ.
 
Заиста не желим да ме модератори забране али морам да питам нешто важно!!

Да ли је вама Тадић деловао мало дрогиран,превише брзо говорио,неконтролисани покрети....Или грешим?

Са обзиром да је имао ранијег искуства са дрогом не би ме чудило!
 
Питам ову "умну" жену, као и Бориса Тадића:

Да ли је злочин убити 3500 Срба, које су учинили муслимански војници баш из Сребренице ???
С обзиром да нико, ни ова "умница и хероина", не помиње УБИЈЕНЕ СРБЕ, то значи да и није злочин убијати Србе. Ако није злочин убијати Србе, зашто је злочин убијати Муслимане???
Да ли је, у редоследу злочина, други злочин који се догодио временски после првог злочина (над Србима) последица првог злочина???
Зашто се не поставља питање историјске одговорности за геноцид над Србима око Сребренице које су Муслимани учинили за време другог светског рата, када је "Босна" била део усташке монструозне НДХ а Муслимани били "хрватско цвијеће"???

ИСТОРИЈА НЕ ПОЧИЊЕ ОД ЈУЛА 1995. ГОДИНЕ.

То није у интересу имеријалистичких сила !
 
Заиста не желим да ме модератори забране али морам да питам нешто важно!!

Да ли је вама Тадић деловао мало дрогиран,превише брзо говорио,неконтролисани покрети....Или грешим?

Са обзиром да је имао ранијег искуства са дрогом не би ме чудило!

Hoćeš da kažeš da je predsednik narkoman ?
 
Hoćeš da kažeš da je predsednik narkoman ?

Знам да је ранијих година имао проблема са дрогом ,као млад ...заиста не би било у реду са сада нешто конзумира.Нема смисла!

Али заиста тако изгледа !!

Јако брзо изговара речи ,неконтролисани покрети тела,оћи...Питам само ја не доносим закључак!
 
Poslednja izmena:

Back
Top