Prevare

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
E 'vakoo... Aj da vidim sta moji dragi forumasi forumasice misle o prevarama...

O prevarama generalno.. O prevarama u svesnom i alkoholisanom stanju.. O prevari iz dosade... Ondaa sta vi podrazumevate pod prevarom..?


Mozete da pricate i o svojim iskustvima, osecanjima u vezi toga.... I takooooo... z:) z:girl:
 
..i ja opet ponavljam menadzmentu da prevare treba sve da se spoje u jedni lepljivu temu ,da ne otvaraju njih sto..cupice ne mislim pritom sad na tebe,vec da bi ova tema trebala biti lepljiva :)
 
prevara: tuki u ribici.....nema slucajno, desilo se, bio/bila sam pijana i ti bakrachi.....nema opravdanja....nek se to lepo najavi pa da se vidi sta ce biti.....isto tako, moj partner moze biti siguran da ce prvi znati a i ako smo mi ok, nema da drtje.....uvek raskidam zbog losih odnosa izmedju nas, nikad zbog drugog.....
 
brate sestro cale si keve mi :aha:
po koji put ....
mislim sve najgore, smatram to za veliku izdaju i posle toga potop...ja sam zlopamtilo...
za svako tvoje pojedinacno pitanje iz uvodnog posta postoji posebna tema :aha:
 
Ja sam prevarila momka samo jednom,mada nasa veza nije bila ni duga ni ozbiljna...
Primetila sam da sam ga pocela zvati drugim muskim imenom (imenom mog razvratnika) z:lol: pa sam ga ostavila odmah.... z:D
 
E 'vakoo... Aj da vidim sta moji dragi forumasi forumasice misle o prevarama...

O prevarama generalno.. O prevarama u svesnom i alkoholisanom stanju.. O prevari iz dosade... Ondaa sta vi podrazumevate pod prevarom..?


Mozete da pricate i o svojim iskustvima, osecanjima u vezi toga.... I takooooo... z:) z:girl:
TVOJ AVATAR JE IDEALNI PROTOTIP
 
..i ja opet ponavljam menadzmentu da prevare treba sve da se spoje u jedni lepljivu temu ,da ne otvaraju njih sto..cupice ne mislim pritom sad na tebe,vec da bi ova tema trebala biti lepljiva :)


pa ucinite je lepljivom... :))


da ne odgovaram svima pojedinacno... :)

zasto mislite da je to izdaja...? a i vecina muskaraca se oseca uvredjeno i povredjeno, bar sa moje strane gledista, posto sam ja zensko... i ako se ta veza nastavi posle priznanja da je bilo prevare, to vise nije isto.. stalno ce prebacivati, uvek ce imati neki crv sumlje.. i tako to...


dok zensko npr, opet kazem vecina misli da ako je muskarac prevari to znaci da mu ona nije dovoljna i nema sa njom sta da trazi...
 
E 'vakoo... Aj da vidim sta moji dragi forumasi forumasice misle o prevarama...

O prevarama generalno.. O prevarama u svesnom i alkoholisanom stanju.. O prevari iz dosade... Ondaa sta vi podrazumevate pod prevarom..?


Mozete da pricate i o svojim iskustvima, osecanjima u vezi toga.... I takooooo... z:) z:girl:

ej brate...(misim znam da si seka, al eto tako mi uzrečica)...ovakve teme su uvek dovodile do fajta na forumu...jer...ovde je puno ljudi koji imaju kojekakve traume po pitanju vernosti partnera...i tako...neznam kolko je ovo prigodna tema za pred novogodišnje praznike...:lol:
 
stoooooo?? :D

sta ima veze..... :) malo mi dosadno, a bas me zanima jos necije misljenje posto sam pricala sa drugaricama na tu temu i one su skocile, i imaju totalno odbojan stav....

p.s. ja bas volim fajt na forumu... sukob misljenja je uvek najbolji pokazatelj, odnosno shvatis neke stvari bolje...
 
lack of tolerancije...znaš...ne umeju pojedini ljudi da poštuju drugačije mišljenje...

...a što se tiče rečnika, isti mi je ko u realu...misim...baš neću da se pravim kulturniji nego što nisam...
 
kao prvo, smesno je opterecivati se prevarama.znaci, taj ko hoce da te prevari prevarice te u wc-u kafica dok ti, ne sluteci nista, pijuckaris svoje picence.
plus, oni fazoni- ako me prevaris ja cu tebi, bla bla.... to su seljacke fore plitkih torokusa. znaci, prevara se u vezi ne pominje. sto je vise istices pokazujes svoj nesigurni stav u odnosu na nejga, do inferiornosti.
 
epikurejci su na slican nacin resavali problem straha od smrti. po njihovom ucenju, dok nas ima- nema smrti. kad smrt dodje- nema vise nas. i naj nacin sasvim iracionalizovali bilo kakvu mogucnost postojanja tog straha. ovo je bila uproscena forumska varijanta:)
a i prevara. dok je nema, nema potrebe za razmisljanjem o njoj. a kad dodje snalazi se kako znas kekeke :P
 

Back
Top