Da li vjerujete Hagu?

Ela_2

Početnik
Poruka
40
Evo jedna tema koja me mnogo interesuje.Da li vjerujete Hagu?Sta mislite kako se oni ophode prema
nasim ljudima koji su tamo isporuceni?Kako ih tretiraju?I da li ce nasi koji su isporuceni tamo
(poslije nekog vremena) mozda moci da ostatak kazne
odsluze u nasoj zemlji?Znate li sta o tome?
 
Ela_2:
Evo jedna tema koja me mnogo interesuje.Da li vjerujete Hagu? Apsolutno! Sta mislite kako se oni ophode prema
nasim ljudima koji su tamo isporuceni? Kao pravi domacini, ne sme nista da im zafali! Kako ih tretiraju? Eh pa ne mogu ti sad opisivati na koji nacin se sve provode... imaju striptiz bar, kafane... ostaju do ranog jutra u Hagu a danju spavaju... provode se jednom recju. I da li ce nasi koji su isporuceni tamo
(poslije nekog vremena) mozda moci da ostatak kazne
odsluze u nasoj zemlji?Znate li sta o tome? Ma znam sve, ali oni svi u glas kazu da im se ne vraca ovde...
 
Nije mi niko u Hagu a ni sada se ne salim i nije mi do sale, vec ne bih umeo ponavljati ono sto sam indirektno (i direktno) na drugoj temi vec napisao. Znam da prema njima postupaju kao prema stoci i nekim serijskim ubicama da bi tako oni (Evropljani ili Amerikanci) svoje zlocine nad nama Srbima (mislim na sve Srbe u Hrvatskoj, RS, Srbije i Crne Gore) sakrili i bili zaboravljeni.

Nadam se da me nisi pogresno shvatila, jer mislim da sam svoje stavove jasno izneo, povodom tog pitanja.
 
KOme bre da verujem. Pa valjda je dovoljno da cujem sta rade nasim poznatim politickim facama oa sve da ti bude jasno.
Zasto su Seselja strpali u tamnicu? Utricace na rezultate izbora u Srbiji. Pa i da moze uticati, valjda je bar sa porodicom mogao da se cuje.
A i predsednik je stranke pa bi i trebao uticati na izbore.
Onda ona dvojica sto ih nisu pustili da se brane sa slobode.
Sve u svemu katastrofa je to sto nam rade, a i mi smo jos gluplji sto to dozvoljavamo. Sve bi uradili da udjemo u Evrpu. Bas izabrasmo najgoreg za predsednika no dobro, nadam se da gresim
 
Кулиража:
KOme bre da verujem. Pa valjda je dovoljno da cujem sta rade nasim poznatim politickim facama oa sve da ti bude jasno.
> ruku na srce, te face tamo su to i zasluzile. tj, nesto mnogo gore ..... al neka. mozda je ovako i bolje.
Zasto su Seselja strpali u tamnicu?
> nije on u tamnici, u boljim je uslovima nego pola naroda ovde. a narod je u toj situaciji izmedju ostalog i zbog njega.
Utricace na rezultate izbora u Srbiji. Pa i da moze uticati, valjda je bar sa porodicom mogao da se cuje.
> sta mislis koliko ljudi danas ne moze da cuje svoje najblize zbog njegovih snova o 'velikoj srbiji' ?
A i predsednik je stranke pa bi i trebao uticati na izbore.
Onda ona dvojica sto ih nisu pustili da se brane sa slobode.
Sve u svemu katastrofa je to sto nam rade, a i mi smo jos gluplji sto to dozvoljavamo. Sve bi uradili da udjemo u Evrpu.
> kako da ne. nazalost, samo su nam usta puna evrope. a i kafane su nam takodje pune. a za evropu treba raditi.
Bas izabrasmo najgoreg za predsednika no dobro, nadam se da gresim
> dobro je da gresis. od svih zla, izabrali smo najmanje.
 
Keeper:
Кулиража:
KOme bre da verujem. Pa valjda je dovoljno da cujem sta rade nasim poznatim politickim facama oa sve da ti bude jasno.
> ruku na srce, te face tamo su to i zasluzile. tj, nesto mnogo gore ..... al neka. mozda je ovako i bolje.
Zasto su Seselja strpali u tamnicu?
> nije on u tamnici, u boljim je uslovima nego pola naroda ovde. a narod je u toj situaciji izmedju ostalog i zbog njega.
Utricace na rezultate izbora u Srbiji. Pa i da moze uticati, valjda je bar sa porodicom mogao da se cuje.
> sta mislis koliko ljudi danas ne moze da cuje svoje najblize zbog njegovih snova o 'velikoj srbiji' ?
A i predsednik je stranke pa bi i trebao uticati na izbore.
Onda ona dvojica sto ih nisu pustili da se brane sa slobode.
Sve u svemu katastrofa je to sto nam rade, a i mi smo jos gluplji sto to dozvoljavamo. Sve bi uradili da udjemo u Evrpu.
> kako da ne. nazalost, samo su nam usta puna evrope. a i kafane su nam takodje pune. a za evropu treba raditi.
Bas izabrasmo najgoreg za predsednika no dobro, nadam se da gresim
> dobro je da gresis. od svih zla, izabrali smo najmanje.

:roll:
Ajde ne lupetaj bezveze mali!
 
Ela_2:
Keeper:
Кулиража:
KOme bre da verujem. Pa valjda je dovoljno da cujem sta rade nasim poznatim politickim facama oa sve da ti bude jasno.
> ruku na srce, te face tamo su to i zasluzile. tj, nesto mnogo gore ..... al neka. mozda je ovako i bolje.
Zasto su Seselja strpali u tamnicu?
> nije on u tamnici, u boljim je uslovima nego pola naroda ovde. a narod je u toj situaciji izmedju ostalog i zbog njega.
Utricace na rezultate izbora u Srbiji. Pa i da moze uticati, valjda je bar sa porodicom mogao da se cuje.
> sta mislis koliko ljudi danas ne moze da cuje svoje najblize zbog njegovih snova o 'velikoj srbiji' ?
A i predsednik je stranke pa bi i trebao uticati na izbore.
Onda ona dvojica sto ih nisu pustili da se brane sa slobode.
Sve u svemu katastrofa je to sto nam rade, a i mi smo jos gluplji sto to dozvoljavamo. Sve bi uradili da udjemo u Evrpu.
> kako da ne. nazalost, samo su nam usta puna evrope. a i kafane su nam takodje pune. a za evropu treba raditi.
Bas izabrasmo najgoreg za predsednika no dobro, nadam se da gresim
> dobro je da gresis. od svih zla, izabrali smo najmanje.

:roll:
Ajde ne lupetaj bezveze mali!

Ela_2 nemoj napadati ljude, daj bar neki argument za to. Ipak je politika i religija ono oko cega je se najlakse posvadjati.
@keeper
Ovo sto kazes za Seselja, ne kazemda su ga strpali u tamnicu, ali coveku (koji se dobrovoljno predao) ne dozvoliti da 6 meseci ne vidi i ne cuje nikoga od clanova porodice.
Istina je da mnogo ljudi danas pati zbog njega, ali pati i zbog mnogih drugih koji sad uzivaju, a najvise zbog onih koji su sve nase i optuzili i strpali u Hag.
Ma yebes Evropu covece, zar treba unistiti vec unistenu zemlju da bi usli u Evropsku uniju. Neokolonijalizam polako vec pocinje i u Srbiji. U Bosni je to odavno. Prvo valjda treba srediti svoje dvoriste, pa onda kod komsije.

Da li gresim ili ne to ce pokazati vreme. Tadic za sada nije mnogo uradio. Ali je odmah otisao Amerima da lize dupe. Ti ga mozda gotivis ali realno gledano ne razlikuje se mnogo od drugih.
Onda ono sto se radi u skupstini je propast ne mogu ni oko cega da se dogovore.
A kako ce i moci kad imamo vise stranki nego stanovnistva u drzavi celoj.
 
Ela_2:
:roll:
no comment
keeper je toliko glup da gluplji ne moze biti.Tacka.

Ela, Elaaa... mlad je i razumi ga.

Za njega nije ni cudo ali kako objasniti koji neki imaju duplo vise godina i razmisljaju tako. On nema iskustva pa samo prica ono sto drugi kazu... dakle ne optuzuj njega, optuzuj one koji seju takve ideje putem medija, ispiraju ljudima mozak... nemogucnost da se cuje druga strana od ljude prave klonove (ovce).

Takodje, mnogi i kada ima neka emisija ili tekst koji tvrdi suprotno, ljudima je zamorno gledati. Ovi koji imaju mogucnost da kazu u korist Haga, obicno povezuju kao boljim zivotom, posle izrucenja. TRT! Tako je pricano pre tri godine kada je trebalo uhvatiti Slobu: "samo njega i gotovo" Sta posle? Nastavlja se prica i dalje istog tempa.

Nisu krivi ovi mladji, jer stvarno nemaju nikakvog iskustva i zato samo veruju ono sto im se servira sa TV-a.
 
Кулиража:
Ela_2 nemoj napadati ljude, daj bar neki argument za to. Ipak je politika i religija ono oko cega je se najlakse posvadjati.
@keeper
Ovo sto kazes za Seselja, ne kazemda su ga strpali u tamnicu, ali coveku (koji se dobrovoljno predao) ne dozvoliti da 6 meseci ne vidi i ne cuje nikoga od clanova porodice.
zbog takvih kao sto je on ja dve i vise godine nisam video neke iz porodice. jel to nekog zanima?
ne. vas zanima samo nas 'srpski' interes, inat, prkos.


Istina je da mnogo ljudi danas pati zbog njega, ali pati i zbog mnogih drugih koji sad uzivaju, a najvise zbog onih koji su sve nase i optuzili i strpali u Hag.
Ma yebes Evropu covece, zar treba unistiti vec unistenu zemlju da bi usli u Evropsku uniju. Neokolonijalizam polako vec pocinje i u Srbiji. U Bosni je to odavno. Prvo valjda treba srediti svoje dvoriste, pa onda kod komsije.
u tome se slazem :wink: ovo je ipak previse slozeno da bi se do cilja doslo lizachenjem i shturom 'evropizacijom' ... a sve pochinje u glavama ljudi, odatle treba cistiti.

Da li gresim ili ne to ce pokazati vreme. Tadic za sada nije mnogo uradio. Ali je odmah otisao Amerima da lize dupe. Ti ga mozda gotivis ali realno gledano ne razlikuje se mnogo od drugih.
Onda ono sto se radi u skupstini je propast ne mogu ni oko cega da se dogovore.
A kako ce i moci kad imamo vise stranki nego stanovnistva u drzavi celoj.
sto se tadica tice, mogu da se slozim, al ja ga ne gotivim kao ni bilo koga na funkcijama. nemam sta da ih gotivim ili ne, jer ja znam (a nisam chuo sa TV-a, kao sto 'odrasli' na ovoj temi pricaju) da politicari sa nasim zivotom nemaju veze. oni su samo korov koji iznikne i nista vise. a sto se evrope tice, ovim ljudima ovde prvo pamet u glavu i metlu u ruke ... ulizivanjem i pomocima nista nece postici.
 
Kazanova:
Ela_2:
:roll:
no comment
keeper je toliko glup da gluplji ne moze biti.Tacka.

Ela, Elaaa... mlad je i razumi ga.

Za njega nije ni cudo ali kako objasniti koji neki imaju duplo vise godina i razmisljaju tako. On nema iskustva pa samo prica ono sto drugi kazu... dakle ne optuzuj njega, optuzuj one koji seju takve ideje putem medija, ispiraju ljudima mozak... nemogucnost da se cuje druga strana od ljude prave klonove (ovce).

Takodje, mnogi i kada ima neka emisija ili tekst koji tvrdi suprotno, ljudima je zamorno gledati. Ovi koji imaju mogucnost da kazu u korist Haga, obicno povezuju kao boljim zivotom, posle izrucenja. TRT! Tako je pricano pre tri godine kada je trebalo uhvatiti Slobu: "samo njega i gotovo" Sta posle? Nastavlja se prica i dalje istog tempa.

Nisu krivi ovi mladji, jer stvarno nemaju nikakvog iskustva i zato samo veruju ono sto im se servira sa TV-a.

ma citas me kao knjigu :wink: ... c c c ... svashta. treba li da sklonim broj svojih godina da ne bih bio potcenjivan? ..... sto se tv-a tice, verovatno sam od retkih koji ga pale samo na utakmice, i to samo arsenala i barse :)... tako da tvoja psiho-teorija 'citam te kao knjigu' pada u vodu. a sto se iskustva tice ..... tu si se izleteo. da si iskusan, ne bih izletao ovde gde nikome ne poznajes privatni zivot :wink:
a sto se 'boljeg zivota' uz Hag tice, naravno da toga nema ovde. kao sto vec rekoh, to zavisi od nas, a ne od politicara, haga i slicnih lakrdija. meni je samo drago sto su daleko od nas oni lakrdijasi ... mada duhovi jos uvek postoje, i postojace. za to ti ne treba TV, da bi to znao :wink:
 
Evo jedna tema koja me mnogo interesuje.Da li vjerujete Hagu?Sta mislite kako se oni ophode prema
nasim ljudima koji su tamo isporuceni?Kako ih tretiraju?I da li ce nasi koji su isporuceni tamo
(poslije nekog vremena) mozda moci da ostatak kazne
odsluze u nasoj zemlji?Znate li sta o tome?

Pa evo posle skoro 4 godine ništa država Srbija nije uradila da pomogne na bilo koji način srbima koji su utamničeni u Haškom tribunalu...parola glasi - fotelja je bitnija od bilo kojog života građanina Srbije,...
 
Pa evo posle skoro 4 godine ništa država Srbija nije uradila da pomogne na bilo koji način srbima koji su utamničeni u Haškom tribunalu...parola glasi - fotelja je bitnija od bilo kojog života građanina Srbije,...

Pa kako da im pomogne kad je ona podrzala te optuznice, ako nije neke i sama podrzala, celi vojni vrh nalazi se tamo, za politicare necu da komentarisem, ljudi koji su postavljeni da brane nacionalne interese tako olako dati, sto sutra ko sme da brani zemlju, dali je to u sustini i jedini cilj, ko bude zeleo da udje na nase teritorije da se samo useta, dali smo nemocni ili nesto drugo , vreme ce pokazati....
 

Back
Top