Vreme istine ...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Tema: Vreme istine ...

Iskusan Neznanko (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Vreme istine ...

Ovde vidim kozaračko kolo vode razne patriote...u to ime spremio sam hit post, evo kako glasi:

-gospodo-drugovi, kažite mi, gde prosečan Srbin živi najgore, gde ima najmanja prava, gde jedva preživljava, gde ga najviše ponižavaju, ismejavaju, kradu, pljačkaju, manipulišu !?
    -da to nije možda u Americi, Kanadi, Luxemburgu, Švajcarskoj, Švedskoj, Nemačkoj, Južnoj Africi, Australiji ???????

-dakle, to me zanima, gde naš čovek, živi najBEDNIJE ?
    -Bolje je da mi vi to kažete, no ja, važno je to, radi opasuljivanja vas, jer ja sam se odavno opasuljio i to sa suvim rebrima u pasulju.
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3339

Podrazumevano Re: Vreme istine ...

Citat Original postavio Neznanko Pogledaj poruku
    Ovde vidim kozaračko kolo vode razne patriote...u to ime spremio sam hit post, evo kako glasi:

-gospodo-drugovi, kažite mi, gde prosečan Srbin živi najgore, gde ima najmanja prava, gde jedva preživljava, gde ga najviše ponižavaju, ismejavaju, kradu, pljačkaju, manipulišu !?
    -da to nije možda u Americi, Kanadi, Luxemburgu, Švajcarskoj, Švedskoj, Nemačkoj, Južnoj Africi, Australiji ???????

-Bolje je da mi vi to kažete, no ja, važno je to, radi opasuljivanja vas, jer ja sam se odavno opasuljio i to sa suvim rebrima u pasulju.
    У хрватској
    Срећу за све,бесплатно,и нека нико одавде не оде незадовољан !

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Сталкер Pogledaj poruku
    У хрватској

Najkulturniji deo Srba sada živi u Hrvatskoj, i tri puta ima veći standard i kvalitet života no u Srbiji što ga neko ima.
    Zagrebačke ulice danas su čistije no mnogu stanovi po Beogradu recimo.
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Ističe se loki74 (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    58

Al si ti bistar. Otkrio si Ameriku.
    Koliko je Kanada dala jednoj srpskoj porodici ( sigurnost, stabilnost, dobar posao itd ), mnogo nesumnjivo, isto tako je mnogo dobila. Dobila je recimo, pogotovo devedesetih hiljade mladih, visokoobrazovanih ljudi u cije skolovanje nije ulozila ni jedan jedini dolar, niti cent. Ti ljudi rade, ucestvuju u izgradnji i jacanju ekonomije i privrede zemlje u kojoj zive, placaju poreze itd. Prema tome, obostrane su te " zasluge ".
    Svedska, Amerika, Kanada, Australija, nisu imali oruzane sukobe na svojoj teritoriji vec nekoliko stotina godina, a kod nas svaka druga generacija podize iz rusevina i stvara jovo nanovo.. sta smo sve proziveli, dobro da ista i postoji kod nas.
    Nemacka .. jeli Srbija nekad napala tu zemlju ? Podseticu te da je Nemacka tri puta napala Srbiju , okupirala je u Prvom i Drugom sv.ratu, istrebljivala joj stanovnistvo, stavila Srbima NDH omcu oko vrata, 99 ucestvovala u bombardovanju.. i sad treba da klanjamo od srece, sto eto zamisli kako su dobri, daju nam da dodjemo i zivimo i radimo u njihovoj zemlji ? Nakon sveg zla kojeg su nam uradili, to je najmanje sto mogu da ucine.

A gde Srbin zivi lose.. pa zato, bar ovaj put nisu krive " patrijote ". Koliko znam, oni nisu sad na vlasti, zar ne ?

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3339

Najkulturniji deo Srba sada živi u Hrvatskoj, i tri puta ima veći standard i kvalitet života no u Srbiji što ga neko ima.
    Zagrebačke ulice danas su čistije no mnogu stanovi po Beogradu recimo.
    А шта је са станарским правима,правима на имовину,шта је са обзбеђивањем повратка прогнаних и враћањем имовине ? О шиканирању и дискредитивању да и не говорим.

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Сталкер Pogledaj poruku
    А шта је са станарским правима,правима на имовину,шта је са обзбеђивањем повратка прогнаних и враћањем имовине ? О шиканирању и дискредитивању да и не говорим.
    Alo bre, pričamo na temu : gde Srbin živi najBednije, mani se stanarskih prava, Oluje, Ustaša, Klintona, Dzefersona, Kola i Genšera !!!
    Odgovori na pitanje, a filosofiraj na svom postu kad ga otvoriš .

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3339

Alo bre, pričamo na temu : gde Srbin živi najBednije, mani se stanarskih prava, Oluje, Ustaša, Klintona, Dzefersona, Kola i Genšera !!!
    Па рекао сам ти у хрватској

Buduća legenda Пресретач (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1384

Правило је да се постављач изјасни, па прво се изјасни и онда захтевај да и други изнесу свој став.

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3339

Citat Original postavio Пресретач Pogledaj poruku
    Правило је да се постављач изјасни, па прво се изјасни и онда захтевај да и други изнесу свој став.
    Његови ставови су познати не знам зашто их и на овој теми лепо не изнесе.Што не каже да су Срби најгори народ на свету и да живе у најгорој држави на планети земљи а и шире.

mar_comm nije na forumu
    Читам ... чудим се !!! Глупост границе нема !!!
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

- У глави постављача теме, тамо Срба више нема ....

А и још по нечега ....

"Коме закон лежи у топузу,
    трагови му смрде нечовијештвом ..."

Domaćin
    Učlanjen
    02.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Човек ти одговорио а ти лупеташ лудаке бљувотине. Раде на западу пуно високообразованих срба зато што је највећа зарада, али тај запад ништа није уложио у њих, само зарађују на њих.

Хвалити геноцидну хрватску и игнорисати чињенице да су отели многим србима имовину, малтретирање, усташтво које јавно многи хрвати показују, то тебе не интересује, паметном доста ко си.

Legenda čedina_zebra (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    3282

Srbi valjda najbolje žive na onome svetu i koliko god ovo ličilo na crni humor, bojim se da je istina.
    Čedina Zebra

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Pa zar se nisam izjasnio, NAJBEDNIJE prosečan SRBIN već stolećima živi u Srbiji...da tragedija bide najveća i kolosalna, taj ubogi prosečni i poniženi Srbin više voli tu srbiju no svi bogatuni, političari zajedno.
    Blago srpskim političarima, imali su se rašta roditi. KAD već imaju takve gradjane.

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Iliti - samo mrtav Srbin je dobar Srbin.

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio čedina_zebra Pogledaj poruku
    Srbi valjda najbolje žive na onome svetu i koliko god ovo ličilo na crni humor, bojim se da je istina.
    Zanimljiv ti komentar, evo i dopune:

Znate zašto Srbiji nikada neće biti bolje, zato što je pola kvalitetnih ljudi pod zemljom, a druga polovina rasuta po civiulizovanom svetu.
    Ko živi danas u srbiji : sve GO genetski škart do škarta, koji nam odlučuje sve.
    Danas ponavljači i loši učenici vode Srbiji, tako je već 50 godina.

Domaćin
    Učlanjen
    02.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa zar se nisam izjasnio, NAJBEDNIJE prosečan SRBIN već stolećima živi u Srbiji...da tragedija bide najveća i kolosalna, taj ubogi prosečni i poniženi Srbin više voli tu srbiju no svi bogatuni, političari zajedno.
    Blago srpskim političarima, imali su se rašta roditi. KAD već imaju takve gradjane.
    Што је Србија у лошем стању могу да захвале "демократама" који су чак и много гори од милошевића. Претње запада да срби треба да изаберу најгоре хоштаплере говори какав је запад.

Кад ти је толико стало до пара, а немаш никакав морал, иди запосли се у хомо-јавне куће по немачкој и холандији, то је тамо легално.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio loki74 Pogledaj poruku
    Al si ti bistar. Otkrio si Ameriku.
    Koliko je Kanada dala jednoj srpskoj porodici ( sigurnost, stabilnost, dobar posao itd ), mnogo nesumnjivo, isto tako je mnogo dobila. Dobila je recimo, pogotovo devedesetih hiljade mladih, visokoobrazovanih ljudi u cije skolovanje nije ulozila ni jedan jedini dolar, niti cent. Ti ljudi rade, ucestvuju u izgradnji i jacanju ekonomije i privrede zemlje u kojoj zive, placaju poreze itd. Prema tome, obostrane su te " zasluge ".
    Svedska, Amerika, Kanada, Australija, nisu imali oruzane sukobe na svojoj teritoriji vec nekoliko stotina godina, a kod nas svaka druga generacija podize iz rusevina i stvara jovo nanovo.. sta smo sve proziveli, dobro da ista i postoji kod nas.
    Nemacka .. jeli Srbija nekad napala tu zemlju ? Podseticu te da je Nemacka tri puta napala Srbiju , okupirala je u Prvom i Drugom sv.ratu, istrebljivala joj stanovnistvo, stavila Srbima NDH omcu oko vrata, 99 ucestvovala u bombardovanju.. i sad treba da klanjamo od srece, sto eto zamisli kako su dobri, daju nam da dodjemo i zivimo i radimo u njihovoj zemlji ? Nakon sveg zla kojeg su nam uradili, to je najmanje sto mogu da ucine.

A gde Srbin zivi lose.. pa zato, bar ovaj put nisu krive " patrijote ". Koliko znam, oni nisu sad na vlasti, zar ne ?

dzaba pises,neznanko voli svapska govna da jede

Učlanjen
    17.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1384

У Србиј се не каже столећима већ вековима, а политичари су углавном пореклом ван простора Србије које је довео неко који не пије воду са српских река, када Србију почну да воде они који познају српску културу, трдицију, менталитет онда ће Србија бити постављена на место које и заслужује, ма колико се то некоме не буде допало Србија ће опет бити Пијемонт Балкана.

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Teodosije Pogledaj poruku
    Човек ти одговорио а ти лупеташ лудаке бљувотине. Раде на западу пуно високообразованих срба зато што је највећа зарада, али тај запад ништа није уложио у њих, само зарађују на њих.

Хвалити геноцидну хрватску и игнорисати чињенице да су отели многим србима имовину, малтретирање, усташтво које јавно многи хрвати показују, то тебе не интересује, паметном доста ко си.
    TEOdosije, mlaćenje prazne slame je zanimanje 80 % Srba, ti lično rekao bih da si IDEOLOG takvih ljudi, srba pre svega. Ništa lično veruj mi, samo konstatujem.
    Ovde milion puta ti komentarišeš Hrvate, koji su 6 svetlosnih godina pametniji, vispreniji od prosečnog gradjanina Srbije recimo.
    Idi malo do Hrvatske, zapanjićeš se dokle su trenutno dogurali, mislim u civilizaciskom smislu, u ekonomskom su kao i mi u problemu,ali zbog sličnih političara kao što su naši.

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

У Србиј се не каже столећима већ вековима, а политичари су углавном пореклом ван простора Србије које је довео неко који не пије воду са српских река, када Србију почну да воде они који познају српску културу, трдицију, менталитет онда ће Србија бити постављена на место које и заслужује, ма колико се то некоме не буде допало Србија ће опет бити Пијемонт Балкана.
    Hm, reč stolećima je pametnija no vekovima, bez obzira što je koriste Hrvati...pola srbije ne zna šta znači VEK, to jest ne zna koliko je to godina.
    Eto ja pokušavam da olakšam tim neznalicama neke stvari.

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3339

Ево докле су нам комшије догурале
    ...
    http://www.index.hr/vijesti/clanak/srbin-na-kojeg-su-maloljetnici-navodno-nahuskali-psa-pronadjen-mrtav/297369.aspx
    ...
    Ставрно су најцивилизованији у региону.

Učlanjen
    17.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1384

Hm, reč stolećima je pametnija no vekovima, bez obzira što je koriste Hrvati...pola srbije ne zna šta znači VEK, to jest ne zna koliko je to godina.
    Eto ja pokušavam da olakšam tim neznalicama neke stvari.
    А са другим делом поста се слажеш када на власт дођу Срби из Србије да ће Србија постати Пијемонт Балкана ?

Ističe se loki74 (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    58

Civilizacijsko dostignuce.. trideset hiljada ljudi na koncertu Naciste, ulice i trgovi sa imenima Francetica, Starcevica, Gotovine.. gradonacelnik drugog po velicini grada u zemlji koji javno iznosi rasisticke stavove, fakticko omogucavanje bekstva u susednu zemlju ratnog zlocinca.. alal vera na postignucima..
    Naravno da volim Srbiju, ne volim vlast, ni onu bivsu Slobinu, ni ovu sadasnju. Sta ti tu nije jasno ? Ti brkas zemlju i vlast. Bilo je Nemaca koji su bili protiv nacizma, ali su i dalje voleli Nemacku.

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

А са другим делом поста се слажеш када на власт дођу Срби из Србије да ће Србија постати Пијемонт Балкана ?
    Neeem kad na vlast dodju srbi iz Srbije, Srbije biti neće, svi će umreti od gladi...moja je takva procena, a nikad nisam omašio u procenama,
    Poslednji put ažurirao/la Neznanko : 29.12.2009. u 10:22

Učlanjen
    17.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1384

Neeem kad na vlast dodju srbi iz Srbije, Srbije biti neće, svi će umreti od gladi...moja te takva procena, a nikad nisam omašio u procenama,
    Неће нема жилавијег сељака на свету од српског сељака, а у Србији где се окренеш можеш да посадиш неку биљку.

Slične teme

1. Ima li istine?
    Autor jelen.co u forumu Žene
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 19.03.2009., 10:02
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 28.01.2009., 21:49
  3. IMA LI ISTINE?
    Autor kod958 u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 03.04.2008., 16:36
  4. Ima li istine...?