Koliki ste srpski patriota?

Da li ste srpski patriota?

  • Nemam ni jedno dete i nisam ispunio svoju patriotsku dužnost

  • Imam jedno dete i stidim se svog nedostatka patriotizma

  • Imam dvoje decei idem ka tome da budem srpski patriota

  • Imam troje i više dece i pravi sam srpski patriota


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pošto je natalitet u Srbiji slab, a medju Albancima veliki, pravljenje malih srpčiča je patriotski čin par excellance. Dakle koliki ste srpski patriota? Mislim da je patriotski da se iko ispod bar troje ne računa kao patriota!


ОВО ЈЕ ЗА БРИСАЊЕ,....не смеш да инсистираш на нечијој приватности!!!
(мислим на анкету)

.
 
Pošto je natalitet u Srbiji slab, a medju Albancima veliki, pravljenje malih srpčiča je patriotski čin par excellance. Dakle koliki ste srpski patriota? Mislim da je patriotski da se iko ispod bar troje ne računa kao patriota!

A ja mislim da ova anketa, pa i tema, zadire u samu intimu, i da to nije jedini nacin da se iskaze patriotizam, stoga je tema jos i bespredmetna.
 
Oces dakle da kazes da Jovan Cvijic po tebi nije bio patriota. Verovatno po istoj logici ni Njegos ni Sveti Sava ni svi Nemanjici.

Mada ako nisi u poziciji da na drugi nacin pomognes narodu onda je imanje dece najbolji nacin da se to ucini.
 
Patrijota može da bude debil, budala i kreten i kad ima 10-toro dece i kad nema nijedno.
Sve je to stvar karaktera, a ne imanja ili nemanja dece.

P.S. Postavljač teme zapravo hoće da nam poruči: ko ne ostavi iza sebe bar troje dece kao Topovsko meso za neke buduće bitke, ratove....taj je izdajnik i nepatrijota.
 
Poslednja izmena:
P.S. Postavljač teme zapravo hoće da nam poruči: ko ne ostavi iza sebe bar troje dece kao Topovsko meso za neke buduće bitke, ratove....taj je izdajnik i nepatrijota.

Ako si Srbin.

Da su tvoji predci tako razmisljali nebi ti danas imao svoju drzavu nego bi ziveo u nekoj tudjoj zemlji... ako uopste shvatas sta znaci imati slobodu i imati otadzbinu.

Ako nisi Srbin.

Opet vazi ista stvar.
 
Ako si Srbin.

Da su tvoji predci tako razmisljali nebi ti danas imao svoju drzavu nego bi ziveo u nekoj tudjoj zemlji... ako uopste shvatas sta znaci imati slobodu i imati otadzbinu.

Ako nisi Srbin.

Opet vazi ista stvar.


U životu nisam pročitao gluplji komentar, zaključak, razmišljanja.
Srbin najbolje živi tamo gde mu nije njegova otadzbina...srbin najgore živi u Srbiji od svih zemalja sveta.

P.S. Da su moju predci pametno razmišljali, danas bi moji živeli u Luxemburgu, a ne u BALKANSKOJ ETIJOPIJI zvanoj Srbija.
 
Blagodarim ... i na šarm uvek možeš proći kod nas izdajnika i stranih plaćenika koji patriotizam i ne cijenimo baš nešto :D

Da li to znači da ti nemaš decu?
Da li ovom temom pokušavaš da opravdaš svoj "nerad" provocirajući pritom one koji imaju decu kako im je isključiv motiv za to patriotizam?
Dokazuješ da se može biti patriota i bez dece? :dash:

E derane, derane, gde nestadoše oni lepi, stari, romantični i oprobani načini da se pronađe cura za brak?!
Pobogu, zar nam momci spadoše na anketiranje potencijalnih rodilja i udavača kako bi došli do istih:eek:
Man'se šacovanja, pređi na stvar i da vidiš kakav će patriotizam da te obuzme, ih!:zper:
 
Pošto je natalitet u Srbiji slab, a medju Albancima veliki, pravljenje malih srpčiča je patriotski čin par excellance. Dakle koliki ste srpski patriota? Mislim da je patriotski da se iko ispod bar troje ne računa kao patriota!

Znate da će Albanci imati do 2020 više vojno sposobnih muškaraca od svih Srba na Balkanu?

Ma zabole me, prirodna selekcija radi svoje.

Dosao schiptar kod srbina na kosovo i kaze - srbin koljko ova tvoja kuća? Kaze srbin 2 kila zlata, ocu da si kupim stan u Nish. Kaze shiptar evo ti 4 kilja zljata.
-Ma zasto mi dajes 4 kile kad 'ocu 2 kile
-Ma srbin uzmi 4 kilja pa si kupi stan u Ljubljana da ne moram da te seljim dva puta.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top