Ko je najviše ridao i kukao kad je Srbija postala nezavisna država ?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Ko je najviše ridao i kukao kad je Srbija postala nezavisna država ?

Iskusan Neznanko (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Ko je najviše ridao i kukao kad je Srbija postala nezavisna država ?

Ovo je tema i post za one, koji slabo pamte, brzo zaboravljaju, i često ne znaju šta je bilo danas u podne, a ne pre godinu, dve, tri, pet !?
    O čemu se radi ?
    Sećate se gospodo kako je Srbija onomad postala nezavisna država ?
    Slučajno, nenamerno, voljom drugog naroda, glasanjem druge tada republike, sada nezavisne države Crne Gore.

I sećate li se možda ko je najviše plakao u Srbiji kad se to desilo, mislim kad je Srbija postala nehatom samostala DRŽAVA ?

E ako se ne sećate, ja ću da vam kažem: najviše su plakali "najVeći SRBI " , a to su KOŠtunica, Toma i svi Radikali, Socijalisti po difoltu, i ostali pojedinci i kWAzi srbi i lažne mesije i srbi po zanimanju, a ne po rodjenju.

Kakav skandal se tada desio, plaču, ridaju, cmizdre ljudi koji umesto leba , non stop u ustima drže reč Srbija ...takvih foliranata svet i civilizacija nije videla do tada.
    Toboš veliki srbi, a poludeli su kad su čuli da je Crna Gora referendumom odredila da je postala nezavisna država, a time po automatizmu Srbiju ostavila kao siroče i matorog Udovca koji plače što više nema svoju verenicu za saputnicu.

Dakle, mi koji nismo po zanimanju Srbi, kao moja malenkost što je, koji smo se radovali do neba kad je Srbija postala nezavisna država voljom pola miliona glasača Crne Gore, a ne voljom gradjana Srbije, kojom su se igrale srpske barabe od političara. Morali smo da brišemo suze srpskoj vlasti, da ih tešimo da neće propasti galaksija ako Srbija bude samostalna.

Eto, to sam večeras spremio za Krstaričine forumaše, jer vidim da više ovde ljudi vole da se bave tudjim oborima, no svojim, gde se nalazi puno smeća, otpada i go.ana.
    Poslednji put ažurirao/la Neznanko : 28.12.2009. u 22:30
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Poznat old-mne (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    111

Podrazumevano Re: Ko je najviše ridao i kukao kad je Srbija postala nezavisna država ?

On

http://forum.krstarica.com/member.php?u=159516

Ni dan danas nije prezalio razvod...

Elita GeorgeV (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    367

Podrazumevano Re: Ko je najviše ridao i kukao kad je Srbija postala nezavisna država ?

Svaka ti je Njegoševa...

Svi ti Velikosrbi-patriote su u stvari prikriveni jugosloveni, deca komunizma...

Lično mi je žao što nisu i nama u Srbiji raspisali referendum, da postane jednom jasno da je Srbima Jugoslavije dosta zauvek...

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio GeorgeV Pogledaj poruku
    Svaka ti je Njegoševa...

Svi ti Velikosrbi-patriote su u stvari prikriveni jugosloveni, deca komunizma...

Lično mi je žao što nisu i nama u Srbiji raspisali referendum, da postane jednom jasno da je Srbima Jugoslavije dosta zauvek...
    Ta Bagra, da nije bilo veličanstvenog, preinteligentnog i odlučnog Mila...Srbiju bi nazivali SRJugoslavijom makar samo BG-pašaluk ostao u sastavu njihovog carstva.
    Poslednji put ažurirao/la Neznanko : 28.12.2009. u 22:48
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

luzeri , cobani i budale
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    luzeri , cobani i budale
    ali oni za sve te nepobitne odlike mlate velike pare...štaviše glasaju ih veći čobani i imbecili.

Buduća legenda Sanovnik (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    851

Isti oni , koji ce da ridaju , kad se odvioji vojvodina , Raska Oblast , Istocna Srbija i kad Srbija bude samo malo manja od Beogradskog pasaluka , 1830 godine ,

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Ne znam za druge al` ja priznajem da sam tad ridao i kukao kao retko kad u zivotu.
    Jest da je bilo od srece, al` sta ces i to je zivot.
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Sanovnik Pogledaj poruku
    Isti oni , koji ce da ridaju , kad se odvioji vojvodina , Raska Oblast , Istocna Srbija i kad Srbija bude samo malo manja od Beogradskog pasaluka , 1830 godine ,
    Tačna ti je prva rečenica, a druga ti nije za poredjenje...i štaviše slutim da ćeš ti tu najviše da plačeš bez razloga.

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio Neznanko Pogledaj poruku
    Ovo je tema i post za one, koji slabo pamte, brzo zaboravljaju, i često ne znaju šta je bilo danas u podne, a ne pre godinu, dve, tri, pet !?
    O čemu se radi ?
    Sećate se gospodo kako je Srbija onomad postala nezavisna država ?
    Slučajno, nenamerno, voljom drugog naroda, glasanjem druge tada republike, sada nezavisne države Crne Gore.

I sećate li se možda ko je najviše plakao u Srbiji kad se to desilo, mislim kad je Srbija postala nehatom samostala DRŽAVA ?

E ako se ne sećate, ja ću da vam kažem: najviše su plakali "najVeći SRBI " , a to su KOŠtunica, Toma i svi Radikali, Socijalisti po difoltu, i ostali pojedinci i kWAzi srbi i lažne mesije i srbi po zanimanju, a ne po rodjenju.

Kakav skandal se tada desio, plaču, ridaju, cmizdre ljudi koji umesto leba , non stop u ustima drže reč Srbija ...takvih foliranata svet i civilizacija nije videla do tada.
    Toboš veliki srbi, a poludeli su kad su čuli da je Crna Gora referendumom odredila da je postala nezavisna država, a time po automatizmu Srbiju ostavila kao siroče i matorog Udovca koji plače što više nema svoju verenicu za saputnicu.

Dakle, mi koji nismo po zanimanju Srbi, kao moja malenkost što je, koji smo se radovali do neba kad je Srbija postala nezavisna država voljom pola miliona glasača Crne Gore, a ne voljom gradjana Srbije, kojom su se igrale srpske barabe od političara. Morali smo da brišemo suze srpskoj vlasti, da ih tešimo da neće propasti galaksija ako Srbija bude samostalna.

Eto, to sam večeras spremio za Krstaričine forumaše, jer vidim da više ovde ljudi vole da se bave tudjim oborima, no svojim, gde se nalazi puno smeća, otpada i go.ana.
    To je bio još jedan poraz Srbije a ne "nezavisnost"
    Slom i jad.

Elita
    Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Srbija bez Kosova i Vojvodine jeste suverena još od 1980 .
    2004 je nezavisnost dobila samo puku formu u vidu promene imena.Valjda niko ne misli da su funkcioneri iz Crne Gore bili neki značajan faktor u saveznim institucijama.

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    Slom i jad.
    Jesi to ti Nikitoviću ?

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio Вуја Pogledaj poruku
    Ne znam za druge al` ja priznajem da sam tad ridao i kukao kao retko kad u zivotu.
    Jest da je bilo od srece, al` sta ces i to je zivot.
    Vaistinu Srbine , brate! Da se podsetimo tog majskog dana sa prigodnom pesmom .
    The Show Must Go On...

Elita GeorgeV (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    367

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    Slom i jad.
    Šta je tu poraz Srbije?

To je bio poraz zablude kojoj je Srbija žrtvovala sve u 20-tom veku...

Za to ***** od ideje o državnoj zajednici "bratskih" naroda Srbija ( a da budemo pravedni i Crna Gora) je žrtvovala svoju krvavom borbom stečenu državnost, svoju pobedu u I svetskom ratu, stanovništvo, kasnije monarhiju i dinastiju( Crna Gora još pre toga), svoju čast i moral.

A šta je dobila, sa čime je izašla?

Konačno smo sami. Sami ćemo biti krivi ili zaslužni ubuduće. I moraćemo da se suočimo sami sa sobom i sami da menjamo sebe.

To je jedini ispravan put.

Buduća legenda Sanovnik (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    851

Tačna ti je prva rečenica, a druga ti nije za poredjenje...i štaviše slutim da ćeš ti tu najviše da plačeš bez razloga.
    Ima samo jedna recenica gore . Neznam , o cemu govoris .

Iskusan Maksim 3 (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Srce Srbije-Sumadija-Kragujevac-idemo na izvor,da se napijemo vode
    Reputaciona moć
    88

Moram priznati,kada je napokon Srbija ponovo postala nezavisna drzava ,sa merakom sam popio jednu "mucenicu"..napokon ,da sam i to doziveo.
    Svako pedeset godina na ovim terenima pametan ušuti, budala progovori, a fukara se obogati !

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Vaistinu Srbine , brate! Da se podsetimo tog majskog dana sa prigodnom pesmom .
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Elita GeorgeV (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    367

Citat Original postavio Maksim 3 Pogledaj poruku
    Moram priznati,kada je napokon Srbija ponovo postala nezavisna drzava ,sa merakom sam popio jednu "mucenicu"..napokon ,da sam i to doziveo.
    Ču, jednu...

Ja se otreso ko majka od loze...crnogorske...

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Maksim 3 Pogledaj poruku
    O tome pričam...ali ne mogu da ne spomenem gorčina u grlu je što smo to postali slučajno, to jest voljom par stotina glasača u Crnoj Gori. Strašnooo burazeru.

Primećen član
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Греота је што причате да је Србија постала независна случајно, поштујте барам онолике мртве који су свој живот дали за слободу и независност.

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio spreman Pogledaj poruku
    Греота је што причате да је Србија постала независна случајно, поштујте барам онолике мртве који су свој живот дали за слободу и независност.

Prevedi ovo gore na Kineski ?
    O čemi ti govoriš ?

Imaš li ti to informacije koje samo ti znaš?

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Šta ima čudno u tome da te više boli rana koju ti brat nanese od one za koga znaš da je neprijatelj ?
    Ljepo"ce, ljepo"ce probud' se
    Nemerem, nemerem zaćarana sam!

Primećen član
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Prevedi ovo gore na Kineski ?
    O čemi ti govoriš ?

Imaš li ti to informacije koje samo ti znaš?
    Паметни ће разумети шта сам написао, за остале ме није брига.

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Lacibg Pogledaj poruku
    Šta ima čudno u tome da te više boli rana koju ti brat nanese od one za koga znaš da je neprijatelj ?
    ajde bre, ti si patološki jugosloven, nije tebi moguće išta objasniti...

Aktivan član TORQUEMADA (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

luzeri , cobani i budale
    dobro da demonkrate nisu luzeri pa ove godine imamo negativan prirastaj 40000, najveci od 1991, stvarno su nas udesili
    Soli Deo gloria

Slične teme

1. Severna Srbija kao nezavisna država?
    Autor Schutz u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 30.03.2009., 18:53
  2. Nezavisna drzava Herceg Novi
    Autor 111111 u forumu Politika
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 16.10.2008., 19:43
  3. Kosovo - NATO država, Srbija - GASPROM država
    Autor Iron Lord u forumu Politika