Dragicka narode! Tadic u novoj 2010 deli 8.500 OTKAZA!

Тихи

Starosedelac
Poruka
161.585
Od februara otkazi u javnom sektoru
28. decembar 2009. | 17:14 -> 18:54 | Izvor: B92, Beta
Beograd -- Od 1. februara počinju otpuštanja u administraciji. Predviđen odlazak 8 500 ljudi.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=12&dd=28&nav_category=9&nav_id=400865

------------

Sta bi sa Tadicevim predizbornim obecanjem o 500.000 novih radnih mesta? Kako ovo , obecavao nova radna mesta, 250.000 u kampanji za predsednika, i jos 250.000 i kampanji za parlamentarne izbore a podelio je do sad preko 100.000 otkaza? :dontunderstand:

Sta bi ovo rodjaci? :sad2:
 
Pa i treba da se otpuste lencuge koje su preko veze upale u opstinu i rade njih 10 na jednom salteru a njih 5 moze sve to da zavrsi i jos se stede pare :) Mada opet taj kes koji se ustadi nece sigurno otici u ruke gradjana, vec zna se gde z:hm:

a sto je preCednik Tadic lagao narod onda?

Sto nije rekao posteno da ce u 2008 i 2009 deliti otkaze nego obecavao nova radna mesta? :dontunderstand:
 
Od februara otkazi u javnom sektoru
28. decembar 2009. | 17:14 -> 18:54 | Izvor: B92, Beta
Beograd -- Od 1. februara počinju otpuštanja u administraciji. Predviđen odlazak 8 500 ljudi.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=12&dd=28&nav_category=9&nav_id=400865

------------

Sta bi sa Tadicevim predizbornim obecanjem o 500.000 novih radnih mesta? Kako ovo , obecavao nova radna mesta, 250.000 u kampanji za predsednika, i jos 250.000 i kampanji za parlamentarne izbore a podelio je do sad preko 100.000 otkaza? :dontunderstand:

Sta bi ovo rodjaci? :sad2:

Sta to tebe briga? Ti si ionako besposlicar.I taliban.
:)
 
Ista stvar kao i za akcije! hahahahahahahahha :D

"Hoću da nađem posao. Neću da drugi troše moje vreme. Moji unuci zaslužuju pravu šansu. Ljudi, ne smemo sad da stanemo. Moramo mnogo brže. Konačno imamo pravu priliku. Hoćemo da radimo. Doneli smo ...


200.000 NOVIH RADNIH MESTA :hahaha: :rotf: :hahaha:

POSAO NE MOZE DA CEKA - GLASAJTE ZA TADICA ZA NOVA RADNA MESTA :hahaha:

ovce :sad2:
 
"Hoću da nađem posao. Neću da drugi troše moje vreme. Moji unuci zaslužuju pravu šansu. Ljudi, ne smemo sad da stanemo. Moramo mnogo brže. Konačno imamo pravu priliku. Hoćemo da radimo. Doneli smo ...


200.000 NOVIH RADNIH MESTA :hahaha: :rotf: :hahaha:

POSAO NE MOZE DA CEKA - GLASAJTE ZA TADICA ZA NOVA RADNA MESTA :hahaha:

ovce :sad2:

Pa dobro, mada kad sumiram i pogledam, a ko bi to sad bolje vodio zemlju od njega? Mi ni nemamo alternativu, za koga god da glasas Tadija ce opet bi na tronu z:mrgreen: To smo videli na parlamentarnim izborima 2008-e, a sada i Toma hoce sa njim. Rokaj, Snimaj z:D
 
Pa dobro, mada kad sumiram i pogledam, a ko bi to sad bolje vodio zemlju od njega? Mi ni nemamo alternativu, za koga god da glasas Tadija ce opet bi na tronu z:mrgreen: To smo videli na parlamentarnim izborima 2008-e, a sada i Toma hoce sa njim. Rokaj, Snimaj z:D

to je ko da si reko koji je to auto bolji od moskvica ili yuga 45 :hahaha:

SVAKI!

Svako bi bolje vodio ovu drzavu od Tadica pa i baba sa bilo koje tezge sa bilo koje pijace u Srbiji!
 

Back
Top