depresija za vreme praznika

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777
osvrnem se oko sebe i deluje mi da su svi srecniji nego ja, a realno, nikada mi nista nije nedostajalo, imam sve sto se moze pozeleti u ovoj cednoj 20oj...patim od predpraznicne depresije....sve neki parovi,svi se nesto cmacu i vataju,pa kao planiraju buducnost,lebde u oblacima,a ja sam skroz u nekom surovijem fazonu...kako da se izborim s tim problemom,pustim se i tupavo smeskam novoj godini (koja ce verovatno biti ista kao i prethodna) ???
 
Mrzim Novogodisnje praznike, bespotrebno glumatanje ludila, groznice...

Bravo..... :ok:

osvrnem se oko sebe i deluje mi da su svi srecniji nego ja, a realno, nikada mi nista nije nedostajalo, imam sve sto se moze pozeleti u ovoj cednoj 20oj...patim od predpraznicne depresije....sve neki parovi,svi se nesto cmacu i vataju,pa kao planiraju buducnost,lebde u oblacima,a ja sam skroz u nekom surovijem fazonu...kako da se izborim s tim problemom,pustim se i tupavo smeskam novoj godini (koja ce verovatno biti ista kao i prethodna) ???
Polako u čednoj 21-oj tješ napokon da shvatiš da je NG jedan veliki bullshit...pa ti netje biti krivo...a što se tiče samotje...eee ebg, tu vetj ne mogu da pomognem...z:(
 
Izgleda..da je to zlo iz Amerike doslo i ovde..:neutral:
Svasta..Pa dobro..proci ce te..znam kako je to..imao sam i ja tih zutih minuta..ali pomislim na neke stvari koje me cine srecnim i setim se da ima onih koji imaju i mnogo manje nego sto imam i ja,pa mi bude lakse..:)
 
Nemoj da padaš u bedak, ljudi su uglavnom srećni i razmileli su se po gradu jer će imati nekoliko slobodnih dana. Većina uopšte nije mnogo srećnija od tebe, ali im treba da nešto malo proslave, da se zabavljaju, i Nova godina im je za to idealno rešenje. Neka je i veštački, ali meni je isto to ponekad potrebno.
 
Izgleda..da je to zlo iz Amerike doslo i ovde..:neutral:
Svasta..Pa dobro..proci ce te..znam kako je to..imao sam i ja tih zutih minuta..ali pomislim na neke stvari koje me cine srecnim i setim se da ima onih koji imaju i mnogo manje nego sto imam i ja,pa mi bude lakse..:)

jesam jarac u horoskopu i mracna sama po sebi...ali ne verujem u novu godinu i srecu koja dolazi sama od sebe...za sve je potreban rad i muka da bi se postigao uspeh.


@ Brian

ja proctala '' setim se onih koji imaju vishe od mene i budem srecan '' i pitala se,jel ovaj normalan :lol:
z:kiss:


@ Nasty

pa naravno :) tu zbrku oko Nove prelezish brzo...i shvatish jel da samo to shto je ''dochek'' ne znaci nishta,mene iskreno pomalo plashi,jer,jeste d se slavi Nova godina ali svet nekako ide samo napred i napred,vreme kao da ide brzo...i to je ionako samo jedna noc euforije,mene iskreno jako nadrka ta Nova,jer imam toliko prirema puknem pare samo na jedno veche,a zashto,jer ce se svi napucati,kao Nova,pa sad moram da se pokazemz:hm:
i iznenadjujuce je posle koliko tog nekog ''bum bum'' docheka,drugi dan bude,obican najobichniji,kao da se nishta nije ni desilo.
 
osvrnem se oko sebe i deluje mi da su svi srecniji nego ja, a realno, nikada mi nista nije nedostajalo, imam sve sto se moze pozeleti u ovoj cednoj 20oj...patim od predpraznicne depresije....sve neki parovi,svi se nesto cmacu i vataju,pa kao planiraju buducnost,lebde u oblacima,a ja sam skroz u nekom surovijem fazonu...kako da se izborim s tim problemom,pustim se i tupavo smeskam novoj godini (koja ce verovatno biti ista kao i prethodna) ???

Ne sekiraj se nisi jedina, evo i ja cu biti sama za novu ako ti je lakse...

jesam jarac u horoskopu i mracna sama po sebi...ali ne verujem u novu godinu i srecu koja dolazi sama od sebe...za sve je potreban rad i muka da bi se postigao uspeh.

Nisu jarcevi mracni, a one stvari koje bi te ispunjavale kao sto je npr. ljubav i sreca veruj mi dolaze same po sebi...
 
jesam jarac u horoskopu i mracna sama po sebi...ali ne verujem u novu godinu i srecu koja dolazi sama od sebe...za sve je potreban rad i muka da bi se postigao uspeh.

Znas i sama da to kod nas prodje ..brzo...z;)
Zato..glavu gore..isprsi se..i furaj..
briga te za sve..ponajvise za svu ovu halabuku oko praznovanja
ucestvujes u tome tacno onoliko koliko zelis i koliko ti odgovara
i svi zadovoljni..ti najvise..a to i jeste poenta svega
da ti budes zadovoljna
 
И мене обично хватају претпразничне депресије...z:(.....али ове године још није стигла...све се питам што је нема.....z:D

НГ ћу чекати са два пара, иако их тек површно познајем - и ја непар! z:( Добро, биће ми ту и Циле (овај фрајер са мог аватара) z:)
И гомила деце....z:lol:
 
jesam jarac u horoskopu i mracna sama po sebi...ali ne verujem u novu godinu i srecu koja dolazi sama od sebe...za sve je potreban rad i muka da bi se postigao uspeh.

a jes, ne veruješ u novu godinu al veruješ u horoskop =)
enivejz
da ti nije bitno, mislim, da ti zaista ta nova godina ne predstavlja ništa ne bi se osećala loše niti izolovano
ja to ponavljam stalno, otkako sam ukapirala da taj pritisak da se dobro provedem i dobro osećam ne mora da postoji, ja ga i ne osećam
i pogodi - ne patim ni malo, a ranije sam se po dva meseca pre i posle praznika prenemagala
čak sam ove godine kupila i prskalice i srmu
eto
jer volim, ne jer mora
 
И мене обично хватају претпразничне депресије...z:(.....али ове године још није стигла...све се питам што је нема.....z:D

НГ ћу чекати са два пара, иако их тек површно познајем - и ја непар! z:( Добро, биће ми ту и Циле (овај фрајер са мог аватара) z:)
И гомила деце....z:lol:

Onda ce ti biti ..super..cim su deca oko tebe..sa njima je najzabavnije
 

Back
Top