Dve situacije....

Poruka
22.606
E ovako....kako gledate na sledeće situacije:

Situacija 1. Stariji tip, da ne kažem čiča i vrlo mlada đevojka- kažu da to je to ok jer muško treba da bude starije.z:hm:

Situacija 2. Starija žena, da ne kažem baba i dosta mlađi tip- kažu da to nije ok jer baba ne može da šeta mlađe tipove jer je baba.z:hm:

Šta vi mislite?z;)
 
E ovako....kako gledate na sledeće situacije:

Situacija 1. Stariji tip, da ne kažem čiča i vrlo mlada đevojka- kažu da to je to ok jer muško treba da bude starije.z:hm:

Situacija 2. Starija žena, da ne kažem baba i dosta mlađi tip- kažu da to nije ok jer baba ne može da šeta mlađe tipove jer je baba.z:hm:

Šta vi mislite?z;)

......opet frikombinujemo .......................ma dok je njima lepo meni josh lepshe ..........
 
Neprijatno mi je da pomislim na sebe sa nekim čičom ili maloletnikom. z:( Nikad nisam mogla tako nešto da zamislim. Čiču zamišljam kao ofucalog, koža visi na sve strane, dlake mu rastu iz ušiju... Za ovog drugog vidim policiju kako me vodi u apsz:cry:

Što se drugih tiče, nek' rade šta hoće, meni ne smeta z:)
 
Neprijatno mi je da pomislim na sebe sa nekim čičom ili maloletnikom. z:( Nikad nisam mogla tako nešto da zamislim. Čiču zamišljam kao ofucalog, koža visi na sve strane, dlake mu rastu iz ušiju... Za ovog drugog vidim policiju kako me vodi u apsz:cry:

Što se drugih tiče, nek' rade šta hoće, meni ne smeta z:)

..mislim da ne prichamo o apsurdima ,on ima 82 god ili ima 16 god ,bar ja nisam tako shvatio ili mozda greshim .....
 
Uh izgleda da nisam bila dovoljno jasna u uvodnom postu.z:hm:

Dakle imamo dve situacije, za jednu se kaže da je u redu a za drugu da nije.
Pa zašto bi bilo u redu da jedan čiča kawa mlađanu devojku a jedna baba kad hoće da se kweše sa mlađanim momkom to nije u redu.:zimag:

E to sam vas htela pitati.z:)
 
Uh izgleda da nisam bila dovoljno jasna u uvodnom postu.z:hm:

Dakle imamo dve situacije, za jednu se kaže da je u redu a za drugu da nije.
Pa zašto bi bilo u redu da jedan čiča kawa mlađanu devojku a jedna baba kad hoće da se kweše sa mlađanim momkom to nije u redu.:zimag:

E to sam vas htela pitati.z:)

...koliko ima chicha a koliko baba i koliko imaju godina ovi shto kweshu .....................z:poz:
 
E ovako....kako gledate na sledeće situacije:

Situacija 1. Stariji tip, da ne kažem čiča i vrlo mlada đevojka- kažu da to je to ok jer muško treba da bude starije.z:hm:

Situacija 2. Starija žena, da ne kažem baba i dosta mlađi tip- kažu da to nije ok jer baba ne može da šeta mlađe tipove jer je baba.z:hm:

Šta vi mislite?z;)
Ja sam za ovo prvo :zstidljivko:!!
 
E ovako....kako gledate na sledeće situacije:

Situacija 1. Stariji tip, da ne kažem čiča i vrlo mlada đevojka- kažu da to je to ok jer muško treba da bude starije.z:hm:

Situacija 2. Starija žena, da ne kažem baba i dosta mlađi tip- kažu da to nije ok jer baba ne može da šeta mlađe tipove jer je baba.z:hm:

Šta vi mislite?z;)

zaostavstina sovinizma

a inace kosto rekoh vec milion puta oba slucaja su za posmatranje
 
Ova prva situacija mi je bliza.. Mislim, ima nekoliko parova u okruzenju koji su u srecnom braku, a prilicno je velika razlika u godinama...
A, ovo drugo ne znam, jer ja licno ne znam nijedan par kojima je to uspelo..nekako je imalo rok trajanja..
A, i sebe mogu da vidim samo u ovoj prvoj situaciji..sa cicom :-) zezam se, sa starijim muskarcem, nikako sa mladjim..
 

Back
Top