MERKATOR

0077

Elita
Poruka
24.748
Citam danas radno vreme Merkatora i Roda centara..6 januara do 19h ..
lepo ..
tako i treba da nam oni odredjuju kada ce nasi ljudi Badnje vece slave..
treba bojkovari i merkator i Roda centre..
Srbi..opametite se!!!!!!!!!!
 
Морам да се сложим са Ал Бундијем.Београд је од 2000.-те наовамо постао селендра и за време трајања празника нема нигде ништа да се купи.А ако имамо у виду да једна трећина становника Србије нису православци и има тушта и тма атеиста,није у реду да глумимо Техеран.
 
Морам да се сложим са Ал Бундијем.Београд је од 2000.-те наовамо постао селендра и за време трајања празника нема нигде ништа да се купи.А ако имамо у виду да једна трећина становника Србије нису православци и има тушта и тма атеиста,није у реду да глумимо Техеран.

ali dve trecine jesu...
 
zabole me kad kupuju Hrvati i Slovenci , uostalom ako drzava obavezujucu odluku da se ne radi onda nece raditi ni Merkator , a koliko znam samo je za dan Bozica neradni dan
 
Морам да се сложим са Ал Бундијем.Београд је од 2000.-те наовамо постао селендра и за време трајања празника нема нигде ништа да се купи.А ако имамо у виду да једна трећина становника Србије нису православци и има тушта и тма атеиста,није у реду да глумимо Техеран.


slažem se sa misonijem... eto, desilo se al' prosto ne mogu da verujem... z:lol:

.
 
slažem se sa misonijem... eto, desilo se al' prosto ne mogu da verujem... z:lol:

.
Немој ти да се слажеш са мном.Само ради свој посао.z:D...и не ваља ти закључак.Ако сам се већ сложио са Ал Бундијем и ти се слажеш с њим.
 
Citam danas radno vreme Merkatora i Roda centara..6 januara do 19h ..
lepo ..
tako i treba da nam oni odredjuju kada ce nasi ljudi Badnje vece slave..
treba bojkovari i merkator i Roda centre..
Srbi..opametite se!!!!!!!!!!

U svetu postoje radnje koje NIKAD ne zatvaraju...

I vrlo su popularne.

U cemu je problem?
 
U svetu postoje radnje koje NIKAD ne zatvaraju...

I vrlo su popularne.

U cemu je problem?

Ma ok je da se radnje nikada ne zatvaraju ali ljudi koji rade u tim radnjama imaju slobodne dane za razliku od radnika u takvim radnjama u Srbiji.
Poznajem devojku koja radi u Merkatoru na NBGD ima 2 dana slobodno mesecno s tim sto cesto i kada ima taj slobodan dan desi se da imaju neki popis pa mora na posao. A o plati i da ne pricam to je tek tuga
 
Ma ok je da se radnje nikada ne zatvaraju ali ljudi koji rade u tim radnjama imaju slobodne dane za razliku od radnika u takvim radnjama u Srbiji.
Poznajem devojku koja radi u Merkatoru na NBGD ima 2 dana slobodno mesecno s tim sto cesto i kada ima taj slobodan dan desi se da imaju neki popis pa mora na posao. A o plati i da ne pricam to je tek tuga

To je neka druga stvar.

U svetu postoje sindikati koji se bore za prava radnika.

Ne samo da imaju slobodan dan, nego im je i placeno.

Ako rade u doba nekog Praznika (Bozic, na primer ili nocu) placeno im je duplo.
 
To je neka druga stvar.

U svetu postoje sindikati koji se bore za prava radnika.

Ne samo da imaju slobodan dan, nego im je i placeno.

Ako rade u doba nekog Praznika (Bozic, na primer ili nocu) placeno im je duplo.

Pa u Srbiji je retko placeno i ono redovno sto radis ako radis a placeno prekovremeno to je vec naucna fantastika i to ona najteza
 
U mom kvartu ima nekoliko radnjica koje drže Srbi pa rade i 7.januara, pa mi nije jasno zašto je Merkator sporan?

Pa to je ono najtuznije. Ja radim za jednu nemacku firmu i ne radi se ni 6 ni 7.01....Znaci Svaba postuje praznik ove drzave i naroda a domaci tzv "biznismeni" i "privatnici" ne.

A zasto bi postovao neki stranac tvoj praznik ako ga ni ti sam ne postujes.
 
Немој ти да се слажеш са мном.Само ради свој посао.z:D...и не ваља ти закључак.
Ако сам се већ сложио са Ал Бундијем и ти се слажеш с њим.



Hvala.... sa Al Bundijem se uvek slažem pa nemam potrebu da to posebno naglasim

i ne beri gajle za moje poslove i moje postove....

.
 

Back
Top