Slatke male maloletnice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne mora da znaci...jesu oni iskusniji i tolerantniji,ali su i namazaniji i iskvareniji od neke koja je recimo 10 mladja,pa joj je to prvi tip.....pa ako se jos i zaljubi,moze da je slomi i da vene i svene u cvetu mladosti z:mrgreen:


bash to...takve sam ja {ne}srece bila...
nikad se ja nisam smuvala sa starijim jer ''uuuu on je bolji'' vec uvek se tako desilo,uvek sam ja privlachila njih,oni mene,nekako smo se nashli...medjutim sad sam u vezi sa deckom godinu dana mladjim od sebe,najblize mom godishtu,i najbolje mi je ;)
 
a vama je lose :lol:...ubiste se od branjenja :lol:

nek jure koga oce, da je strasno srtrasno je ...ne znam ko je gori dal one koje jure matorce il matorci koji jure tinejdzerke....al bar su se nasli da medjusobno pomazu jedni drugima u lecenju kompleksa i ostalih problema... :neutral:

ne znam zašto to mora da bude vezano za komplekse i ostale probleme.
meni su se uvek svidjali muškarci preko 35 godina i uvek će mi se i svidjati muškarci u tim godinama, bilo da je meni 16 ili 45 godina.
smatram samo da treba da se ispoštuje to što je devojka maloletna (ukoliko je velika razlika izmedju njih), za dobrobit sviju.
ja sam svojoj simpatiji izjavila ljubav sa 17 godina i rekla da kada napunim 18 ima da ga spopadnem, on se zbunio i nije mi verovao. sa 18 sam krenula u napad, ja sam bila luda za njim, ludja nego za bilo kojim omladincem.
niko nikome nije slomio srce, niko nikoga ne mrzi. ja sam njega volela prvenstveno jer je ima neverovatan smisao za humor i toliko me je zasmejavao, toliko da sam se zaljubila do ludila. i dan danas smatram da je izuzetan čovek, a i njemu sigurno nije svejedno kad čuje za mene, to ti je život. lepo je sve to.
 
lizo...:rumenko:
...misim..zauzeo položaj ko za lizanje, ono...imo nameru...al sam odusto...
a055.gif
 
hehehe, svest o higijeni se ne razvija s godinama, ili je imaš ili je nemaš.

a nikada neću zaboraviti kada je moj drugar rockabilly, matori lisac, snimio neku omladinku i rekao mi: mmmm, vidi je kako je slatka... sigurno joj i ribica još uvek miriše na sapun...
haha gov.nar kvarni.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top