Suzavac

Suzavac u spreju..Da li znate gde ima da se kupi?Sorry ako tema nije za ovaj podforum, ali stvarno nisam znala gde da je postgavim...
Hvala
Немам појма, али знам да је за држање и ношење казна 6 година затвора.
За силовање је 3-12, али то је нека друга тема...
Него, мени су увек сузавац и силовање "у пакету", па не могу а да не упоредим.
 
Немам појма, али знам да је за држање и ношење казна 6 година затвора.
За силовање је 3-12, али то је нека друга тема...
Него, мени су увек сузавац и силовање "у пакету", па не могу а да не упоредим.

Evo sad sam toliko iznervirana da mi se plače....Šest godina...a manijak ti upropasti život i dobije tri.....jbm ti ovu zemlju i ovaj zakon...po prvi put u životu mi se gadi....
 
Evo sad sam toliko iznervirana da mi se plače....Šest godina...a manijak ti upropasti život i dobije tri.....jbm ti ovu zemlju i ovaj zakon...po prvi put u životu mi se gadi....
Па и мени, али тако је.
Сад, питање је, да ли дозволити да те ухапсе због сузавца и одлежати шест година,
или ризиковати силовање?
Јер, колико видим, НИКО није "ван конкуренције" да постане жртва.
У игри је све, од девојчица до старица.
 
Па и мени, али тако је.
Сад, питање је, да ли дозволити да те ухапсе због сузавца и одлежати шест година,
или ризиковати силовање?
Јер, колико видим, НИКО није "ван конкуренције" да постане жртва.
У игри је све, од девојчица до старица.

Odležala bih ja njega...ne bi on dobio suzavac....ako mi se nešto gadi to su sexualni manijaci...sav ostali šljam nekako mogu da podnesem.
 
Pa sta je bilo? z:(

Nije ništa bilo...ali se u poslednje vreme mnogo plašim...ne znam da li imam neki određeni razlog, ali se u svakom slučaju osećam dosta nesigurno i ugroženo i pokušavam na neki način da se zaštitim...i sebe i svoju mlađu sestru...
Čitala sam neke statistike koje kažu da ako znaš deset žena u svom životu, nemoguće je da jedna od njih nije silovana...uvek mi se to silovanje činilo nekako strano (dešava se nekom drugom), ali sad više nije tako...(ne zbog ovog podatka, ne znam ni sama razlog).
 
Nije ništa bilo...ali se u poslednje vreme mnogo plašim...ne znam da li imam neki određeni razlog, ali se u svakom slučaju osećam dosta nesigurno i ugroženo i pokušavam na neki način da se zaštitim...i sebe i svoju mlađu sestru...
Čitala sam neke statistike koje kažu da ako znaš deset žena u svom životu, nemoguće je da jedna od njih nije silovana...uvek mi se to silovanje činilo nekako strano (dešava se nekom drugom), ali sad više nije tako...(ne zbog ovog podatka, ne znam ni sama razlog).
Мислим да те статиске малко претерују. Бар кад је у питању ово што ти мислиш...
Има пуно силовања и у браку, знаш... Па оних у самој кући – очух ћерку...
Па оних у јавним кућама – макро "штићеницу".
Нису сва силовања, тако, на улици, у хаустору, у лифту...
Јел то наша статистика?
 
Мислим да те статиске малко претерују. Бар кад је у питању ово што ти мислиш...
Има пуно силовања и у браку, знаш... Па оних у самој кући – очух ћерку...
Па оних у јавним кућама – макро "штићеницу".
Нису сва силовања, тако, на улици, у хаустору, у лифту...
Јел то наша статистика?

Čini mi se da jeste....ne znam, ali znam da je to najgore što jednoj ženi pored gubitka deteta može da se dogodi i znam da se o tome ne priča...bila je neka tema na LjIS gde su žene pričale svoja iskustva...i mogu da kažem da sam se iznenadila koliko je njih imalo tu nesreću....
 
Nije ništa bilo...ali se u poslednje vreme mnogo plašim...ne znam da li imam neki određeni razlog, ali se u svakom slučaju osećam dosta nesigurno i ugroženo i pokušavam na neki način da se zaštitim...i sebe i svoju mlađu sestru...
Čitala sam neke statistike koje kažu da ako znaš deset žena u svom životu, nemoguće je da jedna od njih nije silovana...uvek mi se to silovanje činilo nekako strano (dešava se nekom drugom), ali sad više nije tako...(ne zbog ovog podatka, ne znam ni sama razlog).

Kupis digl i kad ti dodje manijak samo bam bam z:lol: Nema ga vise z:mrgreen: Cica mica zavrsena prica z:lol:
 
Dobro, da l' ti nešto možeš da shvatiš ozbiljno??z:p
*** ovaj svet nije normalan...gde ja živim, u Nedođij??
Ne mogu.... :zelenko:

Е стварно, шта рећи на ово?
Шта имаш ти да кажеш на силовање девојчица?
Имаш ли ти мајку, сестру, ћерку.
:bljak:
Ništa....boles'....koje drugo da gi reknem....z:hm: Eve i ja gi bljujem na ovo tvoje moralisanje...:bljak:.ki da sam neki monstrum.... Imajem i majku i sestre i imaja sam đevojke i još mlogo joške dženskadije poznajem i još nejedna neje bila silovana...takoj da tije vaše statiskike čiste gluposti....ljudi se toga sete kade televizija o tem priča....toj je isto ki španski grip....samo da se širi paranoja....
 
Sta je tejzer? z:D

Ovo?



taser-cartridge-holder-lg.jpg
 

Back
Top