Wtf?

OnlyYourShadow

Ističe se
Poruka
2.477
Prva situacija: Dve devojke. Jedna u vezi, sa drugom decko prevari prvu. Ove dve se posvadjaju na krv i noz, prva oprasta decku.

Druga situacija: Dva decka. Jedan u vezi, drugi spava sa njegovom devojkom u medjuvremenu dok jos traje njihova veza. Prvi se posvadja sa devojkom, a drugu se zahvaljuje sto mu je otvorio oci kakva je drolja.

Koja je logika?
 
Zena je spremna da deli muskarca, samo da ima tog nekoga, i ako je vara to znaci da je trazen! pa se jos vise zalepe. Muskarcu je bitan odnos unutar veze, i pored milijardu riba u moru, najvaznije je da ima ribu koja dolazi na njegov click prstom o akvarijum.
 
Prva situacija: Dve devojke. Jedna u vezi, sa drugom decko prevari prvu. Ove dve se posvadjaju na krv i noz, prva oprasta decku.

Druga situacija: Dva decka. Jedan u vezi, drugi spava sa njegovom devojkom u medjuvremenu dok jos traje njihova veza. Prvi se posvadja sa devojkom, a drugu se zahvaljuje sto mu je otvorio oci kakva je drolja.

Koja je logika?

ja sam odavno shvatila da od muskaraca treba uciti. i da je njihov ugao cesto ispravniji ugao. a vi kako hocete.

:ztorba:
 
Pa nije to bas logika u vezama... nego logika zasto devojka na skroz drugaciji nacin postupa u takvoj situaciji. Lezi problem u tome kako mi gledamo na prijateljstvo i prijateljicu. :)

Pa vidis, drugarica kad dovede decka, druga misli, mamicu joj ovaj mora biti moj.
Drugar kad dovede devojku, drugar misli, bas je super, naci cu i ja jednu takvu.
 
Zena je spremna da deli muskarca, samo da ima tog nekoga, i ako je vara to znaci da je trazen! pa se jos vise zalepe. Muskarcu je bitan odnos unutar veze, i pored milijardu riba u moru, najvaznije je da ima ribu koja dolazi na njegov click prstom o akvarijum.

Pa nije bas tolika pacenica. z:hm:
Bolje reci da joj postane interesantniji decko drugarice, nego dok nije bio sa njom, ili pak gresim? z:)
 
Prva situacija: Dve devojke. Jedna u vezi, sa drugom decko prevari prvu. Ove dve se posvadjaju na krv i noz, prva oprasta decku.

Druga situacija: Dva decka. Jedan u vezi, drugi spava sa njegovom devojkom u medjuvremenu dok jos traje njihova veza. Prvi se posvadja sa devojkom, a drugu se zahvaljuje sto mu je otvorio oci kakva je drolja.

Koja je logika?

blago tebi sa takvim prijateljima i devojkomz:mrgreen:
 
pa da li je bas tako...?
25720b4.jpg
 

Back
Top