sexualna diskriminacija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Hedonista

Poznat
Poruka
9.345
I to bas ovde, na ovom pdf-u..ne secam se, ali ozbilno, a ovde sam jos od 2004-e godine, da je nekada moderator na ovom forumu bio muskog pola..pored ovolike zenske emancipacije i price o Evropi, da ne postoji ravnopravnost..u najmanju ruku nije fer..muskarci podignite glas:snesko5:
 
I to bas ovde, na ovom pdf-u..ne secam se, ali ozbilno, a ovde sam jos od 2004-e godine, da je nekada moderator na ovom forumu bio muskog pola..pored ovolike zenske emancipacije i price o Evropi, da ne postoji ravnopravnost..u najmanju ruku nije fer..muskarci podignite glas:snesko5:

pazi,zatvorice ti temu..samo tako..:lol: jedna je otvorio slicnu.ili pokrenuo nesto..i nesto ga nema u zadnje vreme..:lol:
 
I to bas ovde, na ovom pdf-u..ne secam se, ali ozbilno, a ovde sam jos od 2004-e godine, da je nekada moderator na ovom forumu bio muskog pola..pored ovolike zenske emancipacije i price o Evropi, da ne postoji ravnopravnost..u najmanju ruku nije fer..muskarci podignite glas:snesko5:

zar ne voli neznu zensku ruku oko svog vrata.
bolje to nego da grubo jebbe neko meljavo musko sa sve stomacinom z:plez:
 
linser_gusenice.jpg
 
a ja mislim da sadasnji moderatori rade odlicno svoj posao i da uopste nije vazno kog su pola. sve dok su ovakvi kakvi su.

ja ni u jednom momentu nisam rekao da ne rade svoj posao lose, nisi shvatila poentu, jer samo spamujes, poenta je da mozda bi i neki muskarac bolje sagledao neke aspekte ljubavi, sexa, musko zenskih odnosa, jer mozda ima drugaciji pristup.
Vec mogu da zamislim da su modovi samo muskarci kakave bi se vec frka digla.
Ovo je vise namenjeno Tabu i administraciji.
 
ja ni u jednom momentu nisam rekao da ne rade svoj posao lose, nisi shvatila poentu, jer samo spamujes, poenta je da mozda bi i neki muskarac bolje sagledao neke aspekte ljubavi, sexa, musko zenskih odnosa, jer mozda ima drugaciji pristup.
Vec mogu da zamislim da su modovi samo muskarci kakave bi se vec frka digla.
Ovo je vise namenjeno Tabu i administraciji.
Šta mi znamo...To je žeMski domen.z:p
 
ja ni u jednom momentu nisam rekao da ne rade svoj posao lose, nisi shvatila poentu, jer samo spamujes, poenta je da mozda bi i neki muskarac bolje sagledao neke aspekte ljubavi, sexa, musko zenskih odnosa, jer mozda ima drugaciji pristup.
Vec mogu da zamislim da su modovi samo muskarci kakave bi se vec frka digla.
Ovo je vise namenjeno Tabu i administraciji.

bio je jedan muski, bar otkad sam ja ovde. al pobegao glavom bez obzira. plus lose sagledavao situacije i iz losih uglova sudio...... otisao dobrovoljno z:mrgreen:

ps. ne spamujem nego kazem da je pol nebitan sve dok OSOBA radi ovo kako treba, kapish?
 
Bilo kako bilo mislim da nije fer,u najmanju ruku..bio bi izbalansiraniji pristup i shvatanje, mozda bi se unela neka dinamika, raznovrsnost..ja recimo bih voleo ponekad da vidim polemiku modova oko neke teme, ovako kao da je komunizam..z:dm3:
 
bio je jedan muski, bar otkad sam ja ovde. al pobegao glavom bez obzira. plus lose sagledavao situacije i iz losih uglova sudio...... otisao dobrovoljno z:mrgreen:

ps. ne spamujem nego kazem da je pol nebitan sve dok OSOBA radi ovo kako treba, kapish?

kapiram ja tebe, sve je ok..ali ne treba generalizovati, mozda jedan njije valjao, mozda neki drugi hoce..procentualno gledano mnogo je vise zenskih modova bilo, pa pogledaj koliko je njih otislo..sta reci onda?
Izgleda da dolazi vreme borbe za ravnopravnost polova, pa mozda krecemo sada i odavdez:ddm1:z:mrgreen:
 
kapiram ja tebe, sve je ok..ali ne treba generalizovati, mozda jedan njije valjao, mozda neki drugi hoce..procentualno gledano mnogo je vise zenskih modova bilo, pa pogledaj koliko je njih otislo..sta reci onda?
Izgleda da dolazi vreme borbe za ravnopravnost polova, pa mozda krecemo sada i odavdez:ddm1:z:mrgreen:

khm....
evo sacu ti objasnim.
seks su izmislile zene. zenka majmuna se namerno savila da dovati bananu i naguzila se namerno ispred muzjaka da on konacno shvati de se sta stavlja. posto ni tad nije shvatio ondak se zenka sama nataknula.....i objasnila mu neke stvari. doduse to su bili majmuni, zato nisu ni znali nista.
e danas je malo drugacije. danas muskarci nude banane okolo al mi se ne savijamo jer se pravimo da nista ne znamo. pa bas da vidimo cemu cete da nas naucite. i plus tu ima jedan drugi faktor a to je da zene vole grubu i sirovu musku moc. al zavijenu u svilu. i ondak banana nije dovoljna. el razumes sad?

tvoja novaista :zpozdrav:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top