Ivo Josipović sam jači od cele hrvatske desnice

denacifikator

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.257
AKO JE suditi prema izlaznim anketama, Ivo Josipović sam će ostvariti rezultat jači od svih kandidata desnice zajedno.

Kandidati lijeve političke opcije, na čelu s Josipovićem, zajedno su skupili 44,2 posto glasova.

Kandidati desne i ekstremno desne političke opcije zajedno su prikupili 32,2 posto.

U drugom krugu presudni bi mogli postati glasovi centra, koji je prema izlaznim anketama prvog kruga prikupio 21,8 posto glasova./QUOTE]
http://www.index.hr/vijesti/clanak/josipovic-sam-jaci-od-desnice/467267.aspx



Svaka čast Hrvatima za odabir građanske, leve, pro-evropske opcije. Ubeđen sam da će Josipović pobediti i u drugom krugu, te da će Hrvatska dobiti predsednika kakvog zaslužuje, koji će sarađivati i sa Srbijom. z:poz:
 
Poslednja izmena od moderatora:
AKO JE suditi prema izlaznim anketama, Ivo Josipović sam će ostvariti rezultat jači od svih kandidata desnice zajedno.

Kandidati lijeve političke opcije, na čelu s Josipovićem, zajedno su skupili 44,2 posto glasova.

Kandidati desne i ekstremno desne političke opcije zajedno su prikupili 32,2 posto.

U drugom krugu presudni bi mogli postati glasovi centra, koji je prema izlaznim anketama prvog kruga prikupio 21,8 posto glasova./QUOTE]
http://www.index.hr/vijesti/clanak/josipovic-sam-jaci-od-desnice/467267.aspx

De su krezubavi da nam kažu kako su Hrvati desničari, nacionalisti, konzervativci, bla bla bla... z:mrgreen:

Svaka čast Hrvatima za odabir građanske, leve, pro-evropske opcije. Ubeđen sam da će Josipović pobediti i u drugom krugu, te da će Hrvatska dobiti predsednika kakvog zaslužuje, koji će sarađivati i sa Srbijom. z:poz:

А ти изгледа шмрчеш рано пре подне... где ће ти душа, човече...
 
AKO JE suditi prema izlaznim anketama, Ivo Josipović sam će ostvariti rezultat jači od svih kandidata desnice zajedno.

Kandidati lijeve političke opcije, na čelu s Josipovićem, zajedno su skupili 44,2 posto glasova.

Kandidati desne i ekstremno desne političke opcije zajedno su prikupili 32,2 posto.

U drugom krugu presudni bi mogli postati glasovi centra, koji je prema izlaznim anketama prvog kruga prikupio 21,8 posto glasova./QUOTE]
http://www.index.hr/vijesti/clanak/josipovic-sam-jaci-od-desnice/467267.aspx

De su krezubavi da nam kažu kako su Hrvati desničari, nacionalisti, konzervativci, bla bla bla... z:mrgreen:

Svaka čast Hrvatima za odabir građanske, leve, pro-evropske opcije. Ubeđen sam da će Josipović pobediti i u drugom krugu, te da će Hrvatska dobiti predsednika kakvog zaslužuje, koji će sarađivati i sa Srbijom. z:poz:

Trecina ekstremne desnice,stvarno zanemarljiv procenat....z:mrgreen:
Nije tebi lako ....
 
Poslednja izmena:
De su krezubavi da nam kažu kako su Hrvati desničari, nacionalisti, konzervativci, bla bla bla... z:mrgreen:

Svaka čast Hrvatima za odabir građanske, leve, pro-evropske opcije. Ubeđen sam da će Josipović pobediti i u drugom krugu, te da će Hrvatska dobiti predsednika kakvog zaslužuje, koji će sarađivati i sa Srbijom. z:poz:
Ооооо мишуре говн* ти под нос!
Да те не урекнем!

Па човеће Месић (леват) је већи нациста од Срање био....где ти живиш..од када је на нашим просторима битна политичка орјентација?
:zimag:
 
Poslednja izmena:
Sad će Danica i Čedina da ti iskopaju argument koji dokazuje da je Ivo Josipović poklao 700000 Srba u Jasenovcu. Samo gledaj :zskace:

Pročitaj malo ranije na temi o hrvatskim izborima, gde sam rekla kako će Bota i ovaj tvoj Ivo pasti jedan drugom u zagrljaj....čak imaju i sličnu frizuru:roll:
Ne radi se o tome ko je on i šta za Hrvatsku, problem je što ti od cele te priče oko izbora praviš neki uzor u koji bi se mi Srbi, kukavni, trebali ugledati:dash:
 
Danice, ženo pobogu, ne lupaj. Ova tema ima za cilj da pokaže krezubim fašistima, koji tvrde da je Hrvatska nacionalističko društvo, da ona to nije. A za ushićenje me boli ona stvar.

To što si se ti osetila prozvanom, to je tvoj problem.

Jedno pitanje: da nisi ti slučajno izbeglica - dođoškinja? U tom slučaju bih mogao da razumem tvoj šovinizam prema Hrvatskoj.
 
E sada bi ja volela da vidim po čemu to Ivo Josipović pripada levoj a pogotovo građanskoj opciji.
Optička varka u imenu SDP-a može samo neke zavarati ali ne i sve nas

Tebi zaboravih odgovoriti, novi predsjednik nakon izbora po zakonu mora zamrznuti svoje članstvo u stranci jer mu stranka ne smije biti bitnija od države niti smije od nje biti instruiran.

Predsjedniku moraju biti bitni isključivo interesi Hrvatske i njenih građana, čak i ako nisu glasali za njega.

Stoga ovdje članstvo u partiji ima djelomičnu ulogu samo do izbora, a nakon njih praktično nikakvu.
 
Danice, ženo pobogu, ne lupaj. Ova tema ima za cilj da pokaže krezubim fašistima, koji tvrde da je Hrvatska nacionalističko društvo, da ona to nije. A za ushićenje me boli ona stvar.

To što si se ti osetila prozvanom, to je tvoj problem.

Jedno pitanje: da nisi ti slučajno izbeglica - dođoškinja? U tom slučaju bih mogao da razumem tvoj šovinizam prema Hrvatskoj.

Ja se ne osećam prozvanom, jer niti sam fašista, a još manje krezuba,z:mrgreen: a za šovinizam prema Hrvatskoj ne znam gde si ga namirisao jer se to nigde u mojim postovima ne može videti. Jedino nekakve naznake šovinizma mogu da uoče nvo babe poput tebe i tebi sličnih.
Dođoškinja, šta je to?
Nisam iz Hrvatske, ali tema nije o mom poreklu, već o činjenici da nam mogući izbor nekog tamo Josipovića ne govori ništa više od toga da hrvatski narod u njemu vidi svoju šansu, za prosperitet svoje države..bla bla...Iskreno, šta nam to govori o Hrvatima, ja zaista ne vidim.
 
Ко да је у Хрватској битно ко је левица,десница а ко центар.Ако тај који победи не буде лупетао као овај одлазећи,то ће бити велики плус.И ништа више јер ја од Хрвата и не
и не очекујем ништа па ни да се понашају као нормалан свет.Можда једино да приме ове промотере њихових интереса и сместе их да опслужјују неке тако њима важне организације или секте као што је хрватска православна црква...треба увек попова и појаца.
 
..a Srbija mora prvo da se obračuna sa svojim duhovima iz prošlosti.
3.jpg
 
..morgen!!!

..ee...đe ste ćetnici..Aha..eto Hrvatska..ide krupnim koracima naprijed..a Srbija mora prvo da se obračuna sa svojim duhovima iz prošlosti.Četinke ..kod nas.. na Goli otok...jedino tako može Hrvatska pomoći Srbiji i Srbija..Hrvatskoj...:zimag:

Је л' неко нешто тражио од вас, па још ............... "помоћ"!?
ИШ БРЕ!!! ИШ!!!
 

Back
Top