Ko je maznuo 5.000.000 $ ?

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
Nekadašnji liberijski predsednik na sudu priznao da je 2001. oružje iz Srbije platio koferom punim dolara. Niko od nadležnih u Srbiji se toga ne seća.

Tejlor: Plaćao kešom
Tužilac: Dobro, gospodine, najpre, koje oružje ste kupovali novcem u tom iznosu?
optuženi: Pa, tokom 2001. trošili smo novac s tih računa kako bismo platili naoružanje koje smo dobavljali iz Srbije.
Tužilac: Kome ste transferisali taj novac?
optuženi: Nismo ga transferisali. Novac je uzet kako bismo isplatili u kešu.
Tužilac: Gospodine Tejlor, koliko ste potrošili na naoružanje iz Srbije?
optuženi: Nisam potpuno siguran, ali suma se kreće od pet do sedam miliona dolara.
Tužilac: Kako ste plaćali?
optuženi: Kešom.

Za izdavanje dozvola za izvoz naoružanja tokom 2001. bio je nadležan savezni ministar za ekonomske odnose sa inostranstvom Miroljub Labus, savezni ministar odbrane Slobodan Krapović i savezni ministar policije Zoran Živković.
Ne sećam se ko je davao dozvole, ali mislim da su to ministarstva odbrane i spoljnih poslova i SDPR - kaže Labus.
- O tome ne znam apsolutno ništa-kaže Krapović.
Savezni ministar policije u to vreme Zoran Živković, kratko je prokomentarisao:
- Ne znam ništa o izvozu naoružanja u Liberiju.
http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-28-12-2009/ko-je-maznuo-5-000-000

Нико ништа незна а пара нема. Као да поменути нису били задужени да воде и чувају државу Србију
 
Nekadašnji liberijski predsednik na sudu priznao da je 2001. oružje iz Srbije platio koferom punim dolara. Niko od nadležnih u Srbiji se toga ne seća.

Tejlor: Plaćao kešom
Tužilac: Dobro, gospodine, najpre, koje oružje ste kupovali novcem u tom iznosu?
optuženi: Pa, tokom 2001. trošili smo novac s tih računa kako bismo platili naoružanje koje smo dobavljali iz Srbije.
Tužilac: Kome ste transferisali taj novac?
optuženi: Nismo ga transferisali. Novac je uzet kako bismo isplatili u kešu.
Tužilac: Gospodine Tejlor, koliko ste potrošili na naoružanje iz Srbije?
optuženi: Nisam potpuno siguran, ali suma se kreće od pet do sedam miliona dolara.
Tužilac: Kako ste plaćali?
optuženi: Kešom.

Za izdavanje dozvola za izvoz naoružanja tokom 2001. bio je nadležan savezni ministar za ekonomske odnose sa inostranstvom Miroljub Labus, savezni ministar odbrane Slobodan Krapović i savezni ministar policije Zoran Živković.
Ne sećam se ko je davao dozvole, ali mislim da su to ministarstva odbrane i spoljnih poslova i SDPR - kaže Labus.
- O tome ne znam apsolutno ništa-kaže Krapović.
Savezni ministar policije u to vreme Zoran Živković, kratko je prokomentarisao:
- Ne znam ništa o izvozu naoružanja u Liberiju.
http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-28-12-2009/ko-je-maznuo-5-000-000

Нико ништа незна а пара нема. Као да поменути нису били задужени да воде и чувају државу Србију


Зато Мирољуб Лабус није међу овима "одабранима",..нема га у јавности,
а ни Живковић нешто није актуелан и драги лик за сликање...

Тај Лабус је још по нечему ПРЕПОЗНАТЉИВ, али
то ћемо неком другом приликом!

.
 
Nekadašnji liberijski predsednik na sudu priznao da je 2001. oružje iz Srbije platio koferom punim dolara. Niko od nadležnih u Srbiji se toga ne seća.

Tejlor: Plaćao kešom
Tužilac: Dobro, gospodine, najpre, koje oružje ste kupovali novcem u tom iznosu?
optuženi: Pa, tokom 2001. trošili smo novac s tih računa kako bismo platili naoružanje koje smo dobavljali iz Srbije.
Tužilac: Kome ste transferisali taj novac?
optuženi: Nismo ga transferisali. Novac je uzet kako bismo isplatili u kešu.
Tužilac: Gospodine Tejlor, koliko ste potrošili na naoružanje iz Srbije?
optuženi: Nisam potpuno siguran, ali suma se kreće od pet do sedam miliona dolara.
Tužilac: Kako ste plaćali?
optuženi: Kešom.

Za izdavanje dozvola za izvoz naoružanja tokom 2001. bio je nadležan savezni ministar za ekonomske odnose sa inostranstvom Miroljub Labus, savezni ministar odbrane Slobodan Krapović i savezni ministar policije Zoran Živković.
Ne sećam se ko je davao dozvole, ali mislim da su to ministarstva odbrane i spoljnih poslova i SDPR - kaže Labus.
- O tome ne znam apsolutno ništa-kaže Krapović.
Savezni ministar policije u to vreme Zoran Živković, kratko je prokomentarisao:
- Ne znam ništa o izvozu naoružanja u Liberiju.
http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-28-12-2009/ko-je-maznuo-5-000-000

Нико ништа незна а пара нема. Као да поменути нису били задужени да воде и чувају државу Србију

z:mrgreen:

Па потрошили људи, сада стварно нема тог новца!
Која је то јалија...невиђенма!
Дон Вито Корлеоне је био лекар без граница за ове мафијаше!
 
...их када се отвори Пандорина кутија, врага ће онда моћи ишта
да заташкају!

.

Што је најгоре,осилили се толико па више и не покушавају да нешто заташкају.Само се питам да ли ће неко сносити некакву одговорност и да ли ће неко бити процесуиран у кривичном поступку,или ће то сачекати промену власти ?
 
bila je emisija o `ilegalnoj` trgovini oruzjem, na diskaveriju ili nacionalnoj geografije, i to u vise navrata ove godine

sve pocinje snimkom pobunjenika, dece, naoruzani i nasim automatima ali i zapadnim oruzjem

naravno novinar se uhvatio za nas automat i prateci broj stigao do bgda i trgovca oruzjem, firma, u bgdu

nategnuta prica, tendenciozna. legalni papiri cak i postoje, samo se ne zna ko ih je gde i kad zamenio laznim

dakle, zapadni novinar je okrenuo glavu od americkih automata u rukama dece, to mu je bilo ok
 
bila je emisija o `ilegalnoj` trgovini oruzjem, na diskaveriju ili nacionalnoj geografije, i to u vise navrata ove godine

sve pocinje snimkom pobunjenika, dece, naoruzani i nasim automatima ali i zapadnim oruzjem

naravno novinar se uhvatio za nas automat i prateci broj stigao do bgda i trgovca oruzjem, firma, u bgdu

nategnuta prica, tendenciozna. legalni papiri cak i postoje, samo se na zna ko ih je gde i kad zamenio laznim

dakle, zapadni novinar je okrenuo glavu od americkih automata u rukama dece, to mu je bilo ok

ma to je sve normalno,mislim prodaja oruzija i to,mislis da zapadne zemlje ne prodaju ispor ruke oruzije,samo se zapitaj odakle mujama u Iraku oruzije za ******* amerikanaca ili talibanima.....to je jedan veliki biznis....ovde je prica ko je drmnuo pare za to oruzije...ja tipujem na bata Zivkovica
 
Jel to opet neki kurirski (fašistička novina, koja redovno gubi sporove jer laže i novina ubica Zorana Đinđića) lažni proliv? Jel ovo opet nešto od njihovog pouzdanog izvora iz Donjeg Brijanja?

Па нека је ,,курирска'' али је вест. И то,осим тебе, нико не спори. Уосталом и ти је не спориш, већ ти се гади зато што је Курир преноси.
 
Па нека је ,,курирска'' али је вест. И то,осим тебе, нико не спори. Уосталом и ти је не спориш, већ ти се гади зато што је Курир преноси.
Врло добро, само има он штит од тога.
Да видимо ми ту вест. Значи, један на суду каже да је купио али нема доказа а они од којих каже да је купио немају појма. Значи два пута "мајке ми!".
Који је закључак?
 
bila je emisija o `ilegalnoj` trgovini oruzjem, na diskaveriju ili nacionalnoj geografije, i to u vise navrata ove godine

sve pocinje snimkom pobunjenika, dece, naoruzani i nasim automatima ali i zapadnim oruzjem

naravno novinar se uhvatio za nas automat i prateci broj stigao do bgda i trgovca oruzjem, firma, u bgdu

nategnuta prica, tendenciozna. legalni papiri cak i postoje, samo se ne zna ko ih je gde i kad zamenio laznim

dakle, zapadni novinar je okrenuo glavu od americkih automata u rukama dece, to mu je bilo ok

...
Ништа чудно.Сећаш се када нас је Вашингтон јавно критиковао и називао сарадницима терориста због продаје оружија Ираку иако су и сами продавали оружје земљама под ембаргом.Њима је лицемерство карактерна особина на коју се свет одавно навикао.
 
ma to je sve normalno,mislim prodaja oruzija i to,mislis da zapadne zemlje ne prodaju ispor ruke oruzije,samo se zapitaj odakle mujama u Iraku oruzije za ******* amerikanaca ili talibanima.....to je jedan veliki biznis....ovde je prica ko je drmnuo pare za to oruzije...ja tipujem na bata Zivkovica

Е видиш американци би да у тој области буду монополисти.
 
Jel to opet neki kurirski (fašistička novina, koja redovno gubi sporove jer laže i novina ubica Zorana Đinđića) lažni proliv? Jel ovo opet nešto od njihovog pouzdanog izvora iz Donjeg Brijanja?

"Матере ти", кад са таквом лакоћом лист Курир називаш фашистичким, РЕЦИ:
ОТКУДА ЗНАШ ДА ТИ НИСИ ФАШИСТА ???
Да можда приписивањем другима фашистичко обележје КРИЈЕШ сопствени фашизам?
 
pitanje je glupo , posto sve i da je Tejlorova neprecizna konstrukcija tacna , ono ne kaze covek da je poklonio Srbiji 5 miliona evra , vec da je za njih kupio neku robu ,tj. oruzije , a oruzije ne raste na drvetu , valjda je morao to neko prozivesti , uloziti repromaterijal , platiti radnike i sve ostalo ?
 

Back
Top