Najbolja igra 2009-e godine?

Najbolja igra 2009-e godine?

  • Assassin's Creed 2

  • Batman: Arkham Asylum

  • Borderlands

  • Call of Duty: Modern Warfare 2

  • Colin McRae: Dirt 2

  • F.E.A.R 2: Project Origin

  • Forza Motosport 3

  • Left 4 Dead 2

  • Need For Speed Shift

  • Resident Evil 5

  • Silent Hill: Shattered Memories


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Edward

Primećen član
Poruka
964
Pa da vas cujem: Koja je po vama najbolja igra koja je izasla 2009-e?
Po meni Resident Evil 5, mada mi se i Need For Speed Shift svidja :)
A tu je i anketa :)
PS: Pretrazio sam pdf i nisam video da postoji slicna tema, ako postoji brisite :)
 
igrao sam borderlands,u toj klasi,pucacine i rpga mnogo je bolji left 4 dead.....

hahaha left 4 dead i borderlands nisu ista klasa(jesu pucacine ali se razlikuju) :D To sto oboje mogu da se igraju u 4 igraca preko neta ne znaci da su isti.L4D ti je cista pucacina,idi od tacke A do tacke B i ubi sve sto vidis.U Borderlads imas isto ubijanje , ali imas i kvestove,loot, nesto slicno instancama kao u rpg-ovima, toga u l4d nemas...
 
Pa da vas cujem: Koja je po vama najbolja igra koja je izasla 2009-e?
Po meni Resident Evil 5, mada mi se i Need For Speed Shift svidja :)
A tu je i anketa :)
PS: Pretrazio sam pdf i nisam video da postoji slicna tema, ako postoji brisite :)

Nista od ovoga.Pa decko s ti igrao Dragon Age,bez uvrede al to ti je igra decenije mozda.A ni Deamon Souls nisi stavio?A ti siu bese fan konzola a najbolji rpg za konzole nove generacije nisi stavio.cccccc
 
Nista od ovoga.Pa decko s ti igrao Dragon Age,bez uvrede al to ti je igra decenije mozda.A ni Deamon Souls nisi stavio?A ti siu bese fan konzola a najbolji rpg za konzole nove generacije nisi stavio.cccccc

Nisam, bas zato sto je samo za PS3, posle bi ispalo da sam fanboy konzola ovo-ono. Posto smo iz skorasnje debate zakljucili da se 85% igraca u Srbiji igra na kompu. A ova igra je jos i RPG na morskoj vam konzoli. A verujem i da je malo ljudi sa foruma koji su uopste probalo tu igru.
 

Back
Top