Навијачи и патротске организације...

Ултрас Ментал

Zainteresovan član
Poruka
441
Нико не прича о оној другој страни медаље, Ја ћу изнети неке чињенице, за које вероватно нисте знали...Хуманитарни рад навијачке групе Делије Север у 2008 и 2009 години

- хуманитарни концерт за обнову руско-српског манастира Богородице Браинске

- Продавање мајица "Срби за Космет" сав прилог у хуманитарне сврхе....

- На Маракани су у пар наврата гостовали деца са Космета, уз нашу иницијативу

- Делије из Вршца прикупљале ствари за људе са Космета, скупљено је преко 300 кутија...

- Учешће у акцији "Метар зида за Дечане"

- Пар наших људи ради у организацији "Срби за Србе" који сваког месеца прикупе и до 5000-6000 евра помоћи за најугорженије Србе...

- И још много индивидуалних учешћа у разно разним акцијама...

ПОНОСАН САМ ШТО САМ ДЕЛИЈА
 
Нико не прича о оној другој страни медаље, Ја ћу изнети неке чињенице, за које вероватно нисте знали...Хуманитарни рад навијачке групе Делије Север у 2008 и 2009 години

Ја ти кажем да је највећи трн у оку европских власти то што је спречена парада хомосексуалаца и то треба црвним словима да се упишее у "навијачки дневник".z:lol:

Што се тиче хуманитарних акција,то је веома лепо и похвално,и то само показује да се ради о групама које имају велик позитиван потенцијал у друштву ако би се усмериле на позитивне ствари и одстраниле међусобна трвења и дивљања по стадионима.
 
Оваква прича нема продор у јавност, а и наша група не форсира пуно ове ствари... Ми све ово радимо ради свог душевног задовољства, а не да би нам посветили страну у новинама...

Не само Делије, већ све навијачке групе у Србији...

Када се будем наканио, окачићу још неке детаље, о раду осталих организација...
 
Што се тиче хуманитарних акција,то је веома лепо и похвално,и то само показује да се ради о групама које имају велик позитиван потенцијал у друштву ако би се усмериле на позитивне ствари и одстраниле међусобна трвења и дивљања по стадионима.

I van stadiona.
Sve je ovo lepo, samo sto je maska, paravan, za radnje koje se rade iza kulisa.
Dilovanje droge i oruzja, narucena ubistva, otmice itd itd.
 
I van stadiona.
Sve je ovo lepo, samo sto je maska, paravan, za radnje koje se rade iza kulisa.
Dilovanje droge i oruzja, narucena ubistva, otmice itd itd.

Под један, у сваком слоју друштва има "проблематичних" људи, тако је и на трибини. Али не треба етикетирати армију од 10.000,15.000 људи због 10ак њих са досијеом... А ово што си навео, о којим убистивима и отмицама ти причаш...
Свако ко дилује или се бави криминалом није навијач, већ криминалац који се скрива иза имена групе... Таквим људима није место на стадионима, и за сваког за кога се докаже да је крив, ми се нећемо ограђивати...

То је већ ствар државних институција, полиције, судства... Али само да ти кажем, да такви људи чине 0,1 % севера или југа...
 
I van stadiona.
Sve je ovo lepo, samo sto je maska, paravan, za radnje koje se rade iza kulisa.
Dilovanje droge i oruzja, narucena ubistva, otmice itd itd.

Не бих рекао да већина чланова навијачких организација учествује у таквим стварима.
То је бесмислено.Постоје појединци и њих је лако уловити ако постоји искрена воља за уклањањем дроге са улице.Али,таква воља не постоји јер је власт главни покровитељ дилерске мреже по целој Србији(као свуда у Европи).

Такви појединци постоје од раније,па властима није падало на памет да их дира.Не дира их ни сад,него преко њих удара на комплетне организације које су препрека промоцији ЕУропским вредностима,тј. разврату.
То је суштина хајке коју евро-власти воде против навијача.
 
Нико не прича о оној другој страни медаље, Ја ћу изнети неке чињенице, за које вероватно нисте знали...Хуманитарни рад навијачке групе Делије Север у 2008 и 2009 години

- хуманитарни концерт за обнову руско-српског манастира Богородице Браинске

- Продавање мајица "Срби за Космет" сав прилог у хуманитарне сврхе....

- На Маракани су у пар наврата гостовали деца са Космета, уз нашу иницијативу

- Делије из Вршца прикупљале ствари за људе са Космета, скупљено је преко 300 кутија...

- Учешће у акцији "Метар зида за Дечане"

- Пар наших људи ради у организацији "Срби за Србе" који сваког месеца прикупе и до 5000-6000 евра помоћи за најугорженије Србе...

- И још много индивидуалних учешћа у разно разним акцијама...

ПОНОСАН САМ ШТО САМ ДЕЛИЈА



da je ovo normalna drzava vi bi svi lepo u zatvor a te vase akcije bi radila neka institucija u vladi
 
Под један, у сваком слоју друштва има "проблематичних" људи, тако је и на трибини. Али не треба етикетирати армију од 10.000,15.000 људи због 10ак њих са досијеом... ..

Sve vodje navijaca imaju burnu proslost i poveci dosije.
Dok ne dodju druge vodje tako cete biti okarakterisani u javnosti i nikako drugacije.
 
Не бих рекао да већина чланова навијачких организација учествује у таквим стварима.
То је бесмислено.Постоје појединци и њих је лако уловити ако постоји искрена воља за уклањањем дроге са улице.Али,таква воља не постоји јер је власт главни покровитељ дилерске мреже по целој Србији(као свуда у Европи).

Такви појединци постоје од раније,па властима није падало на памет да их дира.Не дира их ни сад,него преко њих удара на комплетне организације које су препрека промоцији ЕУропским вредностима,тј. разврату.
То је суштина хајке коју евро-власти воде против навијача.

Vodje navijaca ucestvuju i to je ono sto je bitno.
Vodje istupaju u ime armije navijaca.
Sta da im radim, tako je.
 
da je ovo normalna drzava vi bi svi lepo u zatvor a te vase akcije bi radila neka institucija u vladi

ниси ти сасвим нормалан... z:(

Sve vodje navijaca imaju burnu proslost i poveci dosije.
Dok ne dodju druge vodje tako cete biti okarakterisani u javnosti i nikako drugacije.

Свако ко има досије, изашао је на Инсаједру, и наравно, окарактерисан је као вођа севера, што су будалаштине... Људи који воде трибину су национално свесни људи, који раде праву ствар...

Ako ste toliki navijači, zašto su vam tribine večito prazne???

Иако имамо једну од најлошијих фудбалских лигу у Европи, ове сезоне је на Звездином северу просечно било пристуно 7000 људи, док на целим стадиону око 12000... С'oбзиром на квалитет фудбала и тренутном ситуацијом у земљи, ми смо пресрећни... Наша акција је успела, заједно са клубом, анимирали смо људе, и посета нашем стадиону је удвостручена у односу на прошлу сезону

Koliko šiptara i za koliko para je navijačka grupa Delije prebacila sa sobom kad su išli u Prag letos ?

Сад се бавимо и белим робљем z:lol:

Tada nikome nisu trebali organizovani navijaci.
A pun stadion.

Sada su navijaci satro organizovani - a tribine prazne.
z:mrgreen:

Видим да ниси свестан своје неупућености...Као прво, организовани облици навијања су се на Звездиним утакмицама јавиле крајем 60их и почетком 70их... У то време је било још више навијачких окршаја него сада, пре свега са Хрватима и Муслиманима...

Eво и једне слике навијача Звезде на утакмици против Партизана у сезони 79/80

j29x0rjc3zpshjgrv31h.jpg


А и утакмица са које си поставио клип је била веома битна Европска утакмица за наш тим... ( правим паралеру са данашњим европским утакмицама, где су стадиони такође пуни ) А лига Југославије је у то време била једна од најјачих фудбалских првенстава у Европи...

Сере ми се од типова које се ваде на причу, како децу не могу на стадион поведу због "хулигана", а када у Београд долази Милан, долазе у зору да би стали у ред за карту...

Одјебите "хејтери" :zimag:

Оставите нас да уживамо у нашим навијачким животима... Поносни смо на њих!
 
Poslednja izmena:
ниси ти сасвим нормалан... z:(



Свако ко има досије, изашао је на Инсаједру, и наравно, окарактерисан је као вођа севера, што су будалаштине... Људи који воде трибину су национално свесни људи, који раде праву ствар...

Ko ima pravo da vodi tribinu. Nije bre to vaše!!!!!

Иако имамо једну од најлошијих фудбалских лигу у Европи, ове сезоне је на Звездином северу просечно било пристуно 7000 људи, док на целим стадиону око 12000... С'oбзиром на квалитет фудбала и тренутном ситуацијом у земљи, ми смо пресрећни... Наша акција је успела, заједно са клубом, анимирали смо људе, и посета нашем стадиону је удвостручена у односу на прошлу сезону

Za stadion od 50.000 mesta, tebe nije sramota da navedeš brojku od 7.000 ljudi. Kvalitet lige nije merilo za broj gledalaca. Ajde prestanite da budete ''organizovani navijači'', dodjite ''samo da gledate'' utakmicu, a ne da okrećete leđa terenu, što inače rade tzv. ''vođe'', pa da vidite kako će naglo da poraste broj gledalaca.

Сад се бавимо и белим робљем z:lol:



Видим да ниси свестан своје неупућености...Као прво, организовани облици навијања су се на Звездиним утакмицама јавиле крајем 60их и почетком 70их... У то време је било још више навијачких окршаја него сада, пре свега са Хрватима и Муслиманима...

Eво и једне слике навијача Звезде на утакмици против Партизана у сезони 79/80

j29x0rjc3zpshjgrv31h.jpg


А и утакмица са које си поставио клип је била веома битна Европска утакмица за наш тим... ( правим паралеру са данашњим европским утакмицама, где су стадиони такође пуни ) А лига Југославије је у то време била једна од најјачих фудбалских првенстава у Европи...

Сере ми се од типова које се ваде на причу, како децу не могу на стадион поведу због "хулигана", а када у Београд долази Милан, долазе у зору да би стали у ред за карту...

Jeste, da bi videli Milan z:mrgreen:z:mrgreen:

Одјебите "хејтери" :zimag:

Оставите нас да уживамо у нашим навијачким животима... Поносни смо на њих!

E, ovo sa ''hejterima'' ti je najveći biser!?!?!?!?!
Ti izgleda ne možeš da prihvatiš da ima ljudi koji ne mrze, već samo objektivno gledaju na stvari. A kada zauzmeš to stanovište, vidiš samo crnilo u srpskom fudbalu.
Kada si na stadionu ti, i takvi kao ti, ''organizovani navijači'', tu nema mesta za ljude koji samo žele da gledaju fudbal uživo.
Moraš ti da se menjaš, a onda će da se promene i tvoji klubovi, u suprotnom propadate i ti i tvoj klubovi, jer je sport nešto lepo i plemenito, a to je na skroz suprotnoj strani od onog što trenutno predstavljate ti i tvoji klubovi.
 
Нико не прича о оној другој страни медаље, Ја ћу изнети неке чињенице, за које вероватно нисте знали...Хуманитарни рад навијачке групе Делије Север у 2008 и 2009 години
- хуманитарни концерт за обнову руско-српског манастира Богородице Браинске
- Продавање мајица "Срби за Космет" сав прилог у хуманитарне сврхе....
- На Маракани су у пар наврата гостовали деца са Космета, уз нашу иницијативу
- Делије из Вршца прикупљале ствари за људе са Космета, скупљено је преко 300 кутија...
- Учешће у акцији "Метар зида за Дечане"
- Пар наших људи ради у организацији "Срби за Србе" који сваког месеца прикупе и до 5000-6000 евра помоћи за најугорженије Србе...
- И још много индивидуалних учешћа у разно разним акцијама...
ПОНОСАН САМ ШТО САМ ДЕЛИЈА


''organizovane navijačke grupe'' su operativci organizovanog kriminala a krajnje je bezobrazno
plasirati javnosti ovakve humanitarne akcije koje su obično pranje novca od raznih kriminalnih radnji !

i dosta više skrivanja kriminalaca iza običnih ljudi, pravih navijača i ljubitelja sporta ! ! !

na sreću ovog društva obračun je počeo - još da ga završe kao što treba !

.
 
Svaka cast za humanitarne akcije, ali sam ja "Delije" vise od jedanput gledao kako sa osobitom radoscu razbucavaju moj i njihov grad. Razumem ja da neko popizdi sto je uhapsen Radovan Karadzic, ali ne razumem sta mu je skrivila zardinjera...
Придружујем се питању.
СПО-овске делије, шта вам је скривила жардињера 9.3.?
ДОС-овске делије, шта су вам скривиле жардињере 5.10?
Правда за жардињере!
 

Back
Top