Sevaju varnice izmedju SNS i DSS

pa svadjace se oni i dalje , samo sto to nece biti prepreka da naprave nekakvu eventualnu vladajucu koaliciju ukloliko bi imali prilike , jedino sto ce ove svadje usporiti njihovo delovanje prema vlasti i borbu za eventualne prevremene izbore ,osim ako Toma ne odyebe Vojislava i ode sa DS ili obrnuto
mada opet oni sa svojih ukupno 50 poslanika ni ne mogu da se izbore pre zakonskog roka ... tako da sad mogu da se u miru pljuckaju posto izbora nece biti skoro
 
Само глуп човек мисли да је СНС права опозиција ДС-у(Е.Унији).Од када ЕУ преко својих медија,као што је Б92,подржавају некога ко је њима на супротној страни?

Hoćeš da kažeš da druge opozicione stranke ne gostuju na B92 čak češće nego naprednjaci? z:hm:
 
Hoćeš da kažeš da druge opozicione stranke ne gostuju na B92 čak češće nego naprednjaci? z:hm:

То нема много везе с гостовањима.Ради се о позитивној промоцији и рекламацији отпада од СРС-а ,одмах после њиховог придруживања ЕУропској политици и стварању СНС,а са друге стране приказивање СРС-а као "старе ретроградне итд." странке која је као неки "рецидив прошлости",коју су ето чак и Тома и Вучић одбацили.Класична прича за глупаве...
 
То нема много везе с гостовањима.Ради се о позитивној промоцији и рекламацији отпада од СРС-а ,одмах после њиховог придруживања ЕУропској политици и стварању СНС,а са друге стране приказивање СРС-а као "старе ретроградне итд." странке која је као неки "рецидив прошлости",коју су ето чак и Тома и Вучић одбацили.Класична прича за глупаве...

Nažalost ne gledam B92 pomno kao ti pa ne znam da li je promocija SNS-a pozitivna ili negativna ;) Mislim da svi imaju jednake šanse da iznesu svoje stavove a da stav zaposlenih na B92, čak i ako je u korist naprednjaka, ne može da opredeli popularnost stranke ...
 
Nažalost ne gledam B92 pomno kao ti pa ne znam da li je promocija SNS-a pozitivna ili negativna ;) Mislim da svi imaju jednake šanse da iznesu svoje stavove a da stav zaposlenih na B92, čak i ako je u korist naprednjaka, ne može da opredeli popularnost stranke ...

Па,не гледам ни ја Б92.Али,гледам кад је у питању неки важан догађај где окупатор преко свог најјачег медија треба да постигне одређен циљ,као што је био случај у лукавом приказу сукоба две струје у СРС.Рађено је тако да се попљује она страна која је остала доследна неким елементарним начелима људскости и која се противи окупацији.

Нема ту "става запослених на Б92".То је политика ЕУ,ставови оних који воде ЕУ,а рефлектују се преко ове ТВ.Па,стварно је наивно да мислиш да медији не креирају мишљење и опредељење.Медији су инструмент број један за такве ствари.
Шта мислиш како је могуће да (затупљена)већина подржава ЕУ интеграције ,а да у исто време иста ЕУ врши окупацију Космета на најдиректнији могући начин преко мисије ЕУЛЕКС?Врло једноставно - медији(и делимично систем "образовања")...
 

Back
Top