Treba mi savet. HITNO ! Procitajte, plz :)
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Treba mi savet. HITNO ! Procitajte, plz :)

Obećava
    Učlanjen
    09.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Treba mi savet. HITNO ! Procitajte, plz :)

rw

Aktivan član
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

E to ja zovem problemom.Teska situacija.Hm.......na zalost nemam nikakav savet.Mislim,situacija je uzasna i treba se sto pre resiti te devojke. :?

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Ako ti necije drustvo ne odgovara jednostavno ignorisi tu osobu.
    Recu joj sve lepo i odyebi je.
    Ali ima tu nesto i u tebi sto ne valja.
    ogovaras curu zato sto slusa muziku koju voli, a ne slusa Seljka, Cecu, Seku, Indiru i ostali sljam sa nase slavne estrade koji bi sve uradiuli za pare.
    Ukusi su jednostavno razliciti.
    Dalje kazes da cura ne gleda TV. Tu vidim da si i ti totalni idiot. Tu je podrzavam 100%. Tebi je cura verovatno dosadna zato sto ne gleda latino-americke serije i ostale gluposti koje servira Pink. Yebo vas BK, B92, Studio B, 3K ta ljubomora Vas obuzima (Ziveo SHCkabo).
    Ni ja ne gledam TV vec 3 god. i sasvim sam normalan i bez svih tih komercijalnih sra*nja i zaglupljivanja sirokih narodnih masa.
    I sad, ti kao nikada nikome ne pricas o svome poreklu (babama, rodjacima i ostalom rodinom).
    Dalje, kazes da te ljudi zezaju zato sto se druzis s njom. Ako te to pogadja ti nisi nikakva drugarica. Jednostavno, druzi se sa onim ko ti odgovara i koga mozes da podneses sa svim svojim manama i vrlinama (nazalost, savrsen drug ne postoji).
    Zatim kukas na to upadanje u rec. Ako cura stalno prica o mizici i toliko smara otkuda to da se ti s njom druzis iz sazaljenja a znate sve vase "velike" tajne. Kao da ces poginuti zbog njih.
    itd, itd. Dakle prvo pogledaj sta to ne valja u tebi, a onda nekog ogovaraj. Nisi navela ni jednu svoju manu. Smatras sebe dobrom vilom koja je pomogla devojci da nadje drugaricu i mislis da si svetica. E pa vars se, Spusti se na zemlju, pa malo razmisli i o svojim poistupcima. Izgleda je ona ipak previse dobra za tebe.

I koji mi **** bi da citam sve ovo

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Al joj ga je skresao ovaj Kuliraza, da ne nastavim dalje...
    Sto se tice teme, procitao sam sve i stvarno nemam komentar!!!!!
    Nikad nisam bio u slicnoj situaciji, jer pre svega to ne dozovljavam sebi i trudim se da prozrem ljude, odmah cim ih upoznam...tako da...good luck!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

A sto joj jednostavno ne das link ove teme? :wink:

Pozdrav,
    Tasić

Zainteresovan član hauba (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio Tasa!
    A sto joj jednostavno ne das link ove teme? :wink:

Pozdrav,
    Tasić
    Mislim da si u pravu. Kada bi ovo procitala sve bi bilo reseno.

Obećava
    Učlanjen
    09.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

AAA

Primećen član
    Učlanjen
    23.06.2004.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

IZMISLI ILI JOS BOLJE AKO IMAS DECKA I KAO PROVODIS SA NJIM CELI DAN VODITE NA IZLETE BIRA TI DRUGARICE ITD. UGLAVNOM OGRADIS SE DA JE ON FUJ I ONDA ONA MRZI LIKA KOJI NE POSTOJI I KAO ISPIRATI MOZAK DA SE NEDRUZIS S NJOM....BLABLABLABLABAL
    IGNORISI DO BESVESTI PA CE NACI DRUGU ZRTVU.
    MA KAZI JOJ LEPO IZVINI "NISI U MOM SVETU" I DOVIDJENJA.
    ZASTO BI MUCILA SEBE?
    "KO NIJE DOBAR SEBI NIJE NI DRUGIMA"

SRECNO

Početnik
    Učlanjen
    22.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Кулиража
    Ako ti necije drustvo ne odgovara jednostavno ignorisi tu osobu.
    Recu joj sve lepo i odyebi je.
    Ali ima tu nesto i u tebi sto ne valja.
    ogovaras curu zato sto slusa muziku koju voli, a ne slusa Seljka, Cecu, Seku, Indiru i ostali sljam sa nase slavne estrade koji bi sve uradiuli za pare.
    Ukusi su jednostavno razliciti.
    Dalje kazes da cura ne gleda TV. Tu vidim da si i ti totalni idiot. Tu je podrzavam 100%. Tebi je cura verovatno dosadna zato sto ne gleda latino-americke serije i ostale gluposti koje servira Pink. Yebo vas BK, B92, Studio B, 3K ta ljubomora Vas obuzima (Ziveo SHCkabo).
    Ni ja ne gledam TV vec 3 god. i sasvim sam normalan i bez svih tih komercijalnih sra*nja i zaglupljivanja sirokih narodnih masa.
    I sad, ti kao nikada nikome ne pricas o svome poreklu (babama, rodjacima i ostalom rodinom).
    Dalje, kazes da te ljudi zezaju zato sto se druzis s njom. Ako te to pogadja ti nisi nikakva drugarica. Jednostavno, druzi se sa onim ko ti odgovara i koga mozes da podneses sa svim svojim manama i vrlinama (nazalost, savrsen drug ne postoji).
    Zatim kukas na to upadanje u rec. Ako cura stalno prica o mizici i toliko smara otkuda to da se ti s njom druzis iz sazaljenja a znate sve vase "velike" tajne. Kao da ces poginuti zbog njih.
    itd, itd. Dakle prvo pogledaj sta to ne valja u tebi, a onda nekog ogovaraj. Nisi navela ni jednu svoju manu. Smatras sebe dobrom vilom koja je pomogla devojci da nadje drugaricu i mislis da si svetica. E pa vars se, Spusti se na zemlju, pa malo razmisli i o svojim poistupcima. Izgleda je ona ipak previse dobra za tebe.

I koji mi **** bi da citam sve ovo

sve je receno nema sta da se doda .

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Stvarno je problem...... Yebo te kako se ponasas ne bih ti dala ni 14 godina. Uostalom Kuliraza ti je sve rekao, razmisli malo o tome!

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Ja bi ovakve banovao sa foruma..

Primećen član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

malo ste preterano ispljuvali devojku...slazem se da su neke stvari koje je rekla o njoj totalno ok, ali neke stvari su sasvim suprotno...
    prvo kuliraza ona nije rekla da ta njena drugarica NEKAD prica o svojim korenima nego vrlo cesto...imam i ja jednu drugaricu koja to radi...mislis da mi je jako zabavno da slusam sta je ona radila kod svoje babe na rucku i sta je njenoj sestri(inace poznatoj manekenki) poklonio njen decko za redojendan i onaj pre toga i onaj pre toga, i sta je njena mama onukla juce na veceru...? oces ja tebi o tome da pricam pa da vidis kako je to zabavno...
    onda mislim da je slicna stvar kod muzike...zasto gusiti nekog pricama o muzici koja ga ne zanima....mislim, to se ne radi (sem na forumu :wink: ). i nije rekla da je ne podnosi zato sto slusa tu muziku nego zato sto stalno prica o njoj...
    ne vidim sta ti znaci da joj sad ocitavas bukvicu o njenim manama, i da kazes da je ta devojka "previse dobra za nju"? to je jednostavno individualna stvar, i devojka je samo pitala kako da je otkaci...?
    inace, mislim da je rec "ogovaranje" na forumu potpuno besmislena sem ako ja sad tebi posaljem pp kako me nervira recimo bleach i ispricam ti kako je ona uradila ovo ili ono...mislim mi ne znamo tu devojku, sta onda znaci ogovaranje? ispricala je dosta bzvz stvari o njoj ali kome to moze da naudi...
    mada mislim da oce da je otkaci cisto zato sto se drugima ne svidja zbog svoje "reputacije" to je njena licna stvar...i mislim da je kukavicki to sto zeli da iscenira svadju mestu da joj otvoreno kaze, i sto se boji traceva(jos jedna stvar"reputacije"), ali to je njena stvar...
    mislim da je najlepse da joj kazes da "niste jedna za drugu" i kraj...ili je barem dostojanstveno ignorisi...

Aktivan član vicente (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

како неко може да цени о читавој ситуацији, на основу приче једне стране, апритом не познаје ни једну другу?

Ističe se joGooOOD (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

koju muziku slusa?(stil,pravac)ona,inace,nisi trebala da je trpis,mislim ono jadna ali ti da trpis zbg nje?4 god...................???????????????????????????

Podrazumevano Re: Treba mi savet. HITNO ! Procitajte, plz :)

Citat Original postavio Acka
    Pozdrav svima ! Pod hitno mi trebaju vasi saveti. Ne znam koliko dugo ce biti ovo sto cu sad napisati, ali vas molim da procitate :

Rec je o jednoj mojoj "drugarici" ako tako mogu da je nazovem. Upoznale smo se jos u osnovnoj skoli jer je ona bila komsinica jedne devojke sa kojom sam se druzila i isla u isto odeljenje. Kad sam krenula u gimnaziju ispostavilo se da i ta devojka, Sofija ide u istu skolu ... Celu prvu godinu smo se javljale jedna drugoj ali nikada nismo pricale. Ja je nisam dobro poznavala ali mi je delovala O.K. i simpaticna. Na kraju prve godine ona mi je dala broj telefona da se kao cujemo preko leta. I ja sam je nazvala. Neko vreme smo se lepo druzile, cule se skoro svake nedelje ali posle samo mesec dana ja sam ukapirala da je ona nevidjeni smor.
    Nije da volim da ogovaram, ali devojka je skroz-naskroz uzasna. Na kraju prve godine (kad smo se bolje upoznale) je morala da promeni odeljenje jer niko u njenom razredu nije hteo da prica sa njom, svi su je zezali jer je 5.00 i govorili su da je streber. Meni je bilo zao posebno zato sto sam i ja uvek bila dobar djak i zato sam pocela da se druzim sa njom. Bila sam ubedjena da su ti iz njenog odeljenja u stvari suvise nalozeni a da je ona sasvim u redu. Ali ubrzo se ispostavilo da je devojka grozna i da je to njeno bivse odeljenje bilo sasvim u pravu. I u novom odeljenju su je odmah svi zamrzeli, samo sto joj to nisu rekli u lice kao ovi prethodni nego je vecito na fin nacin izbegavaju. A ona glupaca to ne primecuje nego ih non stop juri.
    U medjuvremenu se otkacila od one njene komsinice tj. moje drugarice iz osnovne i navrzla se iskljucivo na mene. Celu drugu godinu me je proganjala i zivkala svaki dan. Meni je bilo strasno zao da se posvadjam sa njom jer pored mene nije imala druge drugarice, pa sam je nekad izbegavala na fin nacin a nekad bih i izasla sa njom. Najgore od svega je sto sam se u to vreme (II godina) druzila sa ljudima iz suprotne smene koje niko kod mene ne zna pa su svi zakljucili da smo nas dve najbolje drugarice (!?) i poceli da me zezaju zbog druzenja sa njom. Meni to nije smetalo jer se nikada nisam druzila sa nekim facama, vec je vecina mojih drugarica vazila za neke totalno povucene devojke. Vise od zezanja drugih mi je smetala ona sama.
    Nemojte da mislite da preterujem, ali ona je stvarno osoba koju niko ne bi pozeleo za drugaricu. Moje najbolje drugarice (godinu dana mladje) isto misle da je ona grozna. Devojka se uzasno oblaci (ne zato sto nema novca neko zato sto nema ukusa), slusa uzasnu muziku, ne gleda TV i ko o cemu prica o nekim njenim glupim temama o njenoj muzici koju niko ziv ne slusa. Da bar ona isprica svoje pa pusti druge da i oni nesto kazu to bi bilo sasvim o.k, ali ona stalno prekida ljude u sred recenice. I jos plus smrdi ... Stvarno je grozna ali pre svega NEVIDJENO smara. Jedino dobro sto covek moze kraj nje da uradi je da zaspi. Zamislite kad vam neko po dva sata prica o svojoj babi, rodjacima, komsijama i izletima na koje ide sa roditeljima i rodbinom. SMOOOR !!!
    E sad, u III godini sam se ja zblizila sa neke 2 devojke iz mog odeljenja a ona se brze-bolje i njima nalepila. One inace jos uvek misle da je ona strasno cool i vidjaju se sa njom i van skole a i mene zovu da idem sa njima ali ja stalno odbijam jer me ta glupaca smara. Jos je u zadnje vreme nasla neke klinke sa kojima se druzi (4 godine mladje) i koje misle da je ona zanimljiva i sad stalno svima prica o tim klinkama ...
    Upropastila mi je i letovanje u Bugarskoj na koje se prijavila preko skole, nabila se sa mnom i jos jednom devojkom u sobu i smarala me 10 dana. Ne mogu vise ni glas da joj cujem koliko me iritira. Stalno dolazi kod mene nepozvana, kaci se mom drustvu, gusi me pricama o nekom retardu na kog se lozi a ne moze da ga smuva (sto nije ni cudo jer kako izgleda ni deda od 80 godina se ne bi smuvao sa njom).
    Resila sam da se posvadjam sa njom sto pre jer ne mogu vise da je trpim. 2 godine sam je trpela i sada u IV godini vise necu. I to necu da je izbegavam i smisljam izgovore, nego bas da se posvadjam da me vise ne zove. Samo ne znam kako to da uradim : da li da joj kazem da smara ili da isceniram da sam se uvredila zbog necega drugog (predlozite cega) ... Ne znam da li bi mi to bilo pametno jer ce one moje 2 drugarice iz razreda da se iscudjavaju sto sam otkacila "finu devojku" (one su mnogo dobre ali je ne poznaju dovoljno pa ne znaju kakva je i mogu da pomisle da se ja tako ponasam jer sam se nalozila ili tako nesto). A najcrnje od svega je sto ta smaracica zna neke moje tajne (nista strasno ali pomalo nezgodno) pa se plasim da ne krene da ih siri po skoli ako se zakacimo (mada sumnjam da bi imala petlje jer ja takodje znam svasta o njoj a i uostalom nju niko ziv ne slusa). Ipak, da bih izbegla da siti traceve o meni, mislim da je najbolje da joj ne kazem da je mrzim nego da isceniram neku svadju izmedju nas, kao da me je necim uvredila itd.
    Dajte mi savet kako to da izvedem, tj. kako da se "uvredim". Imate vremena do cetvrtka, tada treba da se vidimo (ako bog da bice to moj poslednji susret sa njom van skole) !!!
    PUNO VAM HVALA UNAPRED !!!
    Pa sad, ja sam imao manje vise slicnu situaciju, ali se radilo o 3 ili 4 osnovne, cini mi se...
    Radilo se o nekom decaku, nazovimo ga X,
    on je dosao iz drugog odeljenja, jer su ga izbacili, trazili da ode ili je on sam otisao, nikad se nije saznalo... Totalni idiot bio je inace... k'o majmun, a takav mu je bio i nadimak... Niko ga nije vole( nije bilo ono a novajlija necu da se druzzim s njim) vec je lik idiot zesci... nije streber (jedva izvlaci dvojku-trojku iz matematike, a meni soli pamet koji sam bio na takmicenju...)
    Al' dobro...
    I mi smo se u skoli stalno zezali, ovo ono i on dodje i pocne da nas izaziva i neko ga prebije i on se odmah "tuzi" DAkle, I D I O T...
    I odjednom, bogzna kako dobavi on moj broj... I pocne da me zove svaki dan po 10-ak puta pa razgovaramo po pola sata... Sve traceve i sl... brhh... Pa razmena stripova, zabole mene... ja sam redovno spavao kraj telefona... U skoli se, dakle, svadjamo i on mene zove k'o da nista nije bilo... Ja sam se ozbiljno nosio mislju da ga ubijem...
    Resih problem ovako: Tebi ovo ne bih preporucio, ali, ako morash, morash...
    P R E B I O S A M G A ! ! !
    AQli naravno to je nash vise isceniralo....
    Ali dobro, znaci nadji njih nekoliko, pa pomenite njenu muziku sto slusha ( nadjite razlog ) pa ako je zivcana i rastuzi se radi toga vi je kao tesite, pa neka neko od tvoji prijatelja i dalje tvrdi kako tro ne valja... ma bla bla bla... ne znam ni ja sta pricham

Najlakse ti je da poprichas s njom...

Primećen član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio vicente
    како неко може да цени о читавој ситуацији, на основу приче једне стране, апритом не познаје ни једну другу?
    slazem se ali devojka nije rekla "da li treba da nastavim da se druzim sa njom?" ili "kako da je promenim?" nego "kako da je otkacim". sto znaci da je vec donela odluku i da nam nije potrebno da ih ocenjujemo niti da stvaramo misljenja o njoj nego samo da joj kazemo to sto nas pita...
    get it?

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio Ernesto_Che
    Citat Original postavio vicente
    slazem se ali devojka nije rekla "da li treba da nastavim da se druzim sa njom?" ili "kako da je promenim?" nego "kako da je otkacim". sto znaci da je vec donela odluku i da nam nije potrebno da ih ocenjujemo niti da stvaramo misljenja o njoj nego samo da joj kazemo to sto nas pita...
    get it?
    Vidis ima i toga.
    Ali i dalje stojim iza svega sto sam rekao. D ase s nekim ko me izludjuje druzim samo iz sazaljenja i to 4 godine, nema sanse.

@Ernesto_che
    OK to sto kazes, ali zasto se onda toliko vremena druzi sa nekim ko je nervira?
    @Acka
    Ne moras sad mene prozivati i traziti mi drustvo.
    I iz svega sto sam rekao nemoj misliti da saosecam sa njom.

Ističe se infidel (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Postoji mnogo nacina da se resi problem ali su svi gori od prethodnog.
    Najbolje je da je pozoves na ferku i izubijas od batina. Posle joj reci sto si to uradila i okreni joj ledja.
    ili
    pogledaj je u oci i ispljuni to iz sebe, ne valja da sve to drzis u sebi, puci ces
    ako ona shvati da treba da ide bice ti lakse i bices mirna, ako ne bices jos vise besna pa ces morati da se istreses te onda skoci na nju i ubi je od batina
    ili
    pokusaj da je vratis na pravi put
    nameci joj muziku koju ti smatras za normalnu, nameci joj svoj stil oblacenja,...
    ili
    napij se ko stoka,
    do ujutru ce sve biti u redu, veruj mi :wink:

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

sredi je i nadji joj decka

Aktivan član srećica (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Pančevo je mali grad,u njemu sve se zna...
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Reci joj dobro poznatu rechenicu..."ej,ovo ovako vishe ne ide!!! :?"

Slične teme

1. treba mi savet
    Autor dekson u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 16.06.2007., 16:28
  2. VRLO CUDNO ALI PROCITAJTE DO KRAJAI ODGOVORITE JER JE HITNO
    Autor OPCINJENA LEZBEJKA u forumu Razno
    Odgovora: 24