Sta radite da bi odrzavali svoje telo?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 91

Tema: Sta radite da bi odrzavali svoje telo?

Ističe se joGooOOD (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Sta radite da bi odrzavali svoje telo?

hocu vase misljenje o dijetama,vezbama...Meni je to postalo prilicno bitno s obzirom da moram da pazim sta kada jedem,da vezbam itd...imate probleme s kilazom?sta radite???koje dijete furate?i kje vezbe radite...tesko je odrzavati telo 8)

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Ja vezbam svaki dan...ono klasika za ruke .stomak,guzu...pijem minimum 2 litre vode dnevno.....ne jedem meso.....i to je to

Aktivan član
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Uh, ja sve sto pojedem ode u visinu,nista u sirinu,a jedem baaaas mnogo.

Aktivan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Ja sam nekada bio debeo, ali sam za 4 godine toliko smrsao da sam sad, slobodno mogu reci, mrsav. Ja sam nesvesno korisio sledeci sistem: Manje sam jeo. To nisam radio namerno, jednostavno me je mrzelo da idem do grada da kupim nesto da jedem (bio sam podstanar, nisam imao svoju hranu u stanu) i nisam ni jeo. Inace sam jeo proizvode od mesa svakog dana.
    Sada, posle ovoliko vremena, imam da predlozim jednu odlicnu vezbu (ja je nisam upraznjavao, ali sam dosta upoznat sa svim vezbama) za sve koje zele da smrsaju: Trcanje! Trcite i to je to. Ojacacete misice nogu, malo i ramena, stomak ce nestati sam od sebe i povecacete kapacitet pluca! Pa, uzivajte... 8)

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Koje bre dijete?
    Vise volim da uzivam u zivotu.
    Metabolizam ce uraditi svoje.
    Sto se dijeta tice tu se moze smrsati par kg, ali ako se nakon dijete vratite na normalnu ishranu u roku od 7 dana sve se to lepo vrati i opet ste kao stari.

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Hmmm...Nikad nisam nesto vodio racuna bog zna sta o svom telu, sad sam kao nesto poceo, ali ranije NIKAD!!!!! ops: ops: ops:
    Nikad nisam imao potrebe, relativno sam sportski gradjen, igram fudbal i jurcam od kada sam prohodao, tako da sve silne kalorije koje unesem se sagore dok trepnes... :wink:
    I sad cesto pikam fudbal, idem na trcanje, vozim bicikl ko nenormalan,a o roshkama necu ni da pricam i cool izgledam, a najbolje od svega je sto sve te vrste napora obavljam sa zadovoljstvom...
    I tu je naravno ishrana...Voda, voce i povrce...ne odricem se nikakve hrane (nesto preterano), ali ova tri pomenuta su obavezna!!!!!!!!!!
    Ono sto hocu da kazem je: SPORT!!!!!Nije vazno koji, ali mora da je u pitanju neka fizicka aktivnost...
    I...VITAMINI!!!!Prirodni naravno...
    Ala sam smorio, ne znam sta mi je ops: ops: ops:

Primećen član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

da bi odrzala svoje telo zdravimi u formi jedem mnogo cokolade, cevapcica sa belim lukom, cipseva, redovno idem u mek, ili na pljeskavicu, ponekad koju hot dog, pijem dosta koka kole, redovno konzumiram alkohol i cigare, dosta gledam tv i sto manje se krecem...
    najdublje preporucujem! mozda necete savrseno izgledati, ali cete se barem odlicno osecati!

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Citat Original postavio Ernesto_Che
    da bi odrzala svoje telo zdravimi u formi jedem mnogo cokolade, cevapcica sa belim lukom, cipseva, redovno idem u mek, ili na pljeskavicu, ponekad koju hot dog, pijem dosta koka kole, redovno konzumiram alkohol i cigare, dosta gledam tv i sto manje se krecem...
    najdublje preporucujem! mozda necete savrseno izgledati, ali cete se barem odlicno osecati!
    Cek Cek .....zapisala sam sve.....okacicu ovo na zid

Salu na strtanu....svaka ti cast ako se posle toga svega dobro osecash....kao moja drugarica...njoj je uzivanje da se prejede pa legne da spava :? Kako mozeteeeee

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

dobru liniju odrzavam pivcetom i cevapima :wink:

Ističe se infidel (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

trcanje
    3000m - 4500m dnevno

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

Citat Original postavio infidel
    trcanje
    3000m - 4500m dnevno
    ja da toliko trcim preostali deo dana bih spavao
    hehe. salim se.
    nego, sto se odrzavanja linije tice ..... bez preterivanja u bilo cemu, to je recept i za liniju i za celokupno zdravlje :wink:

Učlanjen
    19.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Citat Original postavio Keeper
    Citat Original postavio infidel
    trcanje
    3000m - 4500m dnevno
    ja da toliko trcim preostali deo dana bih spavao
    hehe. salim se.
    nego, sto se odrzavanja linije tice ..... bez preterivanja u bilo cemu, to je recept i za liniju i za celokupno zdravlje :wink:
    kako ga VOLIM to je za pricu

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

koga volis? :shock:

kolega dzaba se ulizujete

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ne zamerite, ali mrzi me da citam sve ovo.

Moj recept je sledeci:

Jedem i pijem bukvalno sve i to u velikim kolicinama.

A kako sam uvek u top formi. Lako!
    - 50 do 75 km voznje bicikla dnevno
    - 2 do 5 km trcanja
    - 100 do 150 trbusnjaka
    - 150 do 200 sklekova, ali cesto je taj broj i veci jer pokusavam da oborim rekord koliko mogu da ih uradim od jednom (za sada je to 67).
    - jedno 50-ak zgibova
    i naravno ponekada bazen, fudbal i basket

To je dovoljno da ste normalne tezine + imate trbusnjake + imate snage mnogo i mnogo ste izdrzljivi.

Učlanjen
    19.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

koga volis? :shock:

kolega dzaba se ulizujete

jaoj, uvazeni kolega ne morate da mi persirate i ne ulizujem vam se vec se stekam

Ističe se joGooOOD (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

vreo flert medju kolegama

Primećen član **case-problem**Flame (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

sta radim?lezim ceo dan zderem ne mrdam ni malim prstom :?
    gde ovaj svet ide

Primećen član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio wild_child

Salu na strtanu....svaka ti cast ako se posle toga svega dobro osecash....kao moja drugarica...njoj je uzivanje da se prejede pa legne da spava :? Kako mozeteeeee
    ne, ovo je bila sala, ako ne sala a ono barem preterivanje....nije mi uzviancija da jedem cips i gledam TV( :? )niti da se prezderavam i onda spavam( :? :? )
    ali ono sto sam htela ocime da kazem(Pomalo ironicno, ali sam tu ironiju dobro sakrila)da mislim da je glupo ako se neko opterecuje dietama i vezbama i da se lose osecas...ako nekome to prija, u redu...ali cisto sumnjam...
    naravno ja ne mislim da si opterecena svojim izgledaom(niti je ovo bilo upuceno bilo kome) ako radis koju vezbicu to je ok...ja se inace ne bavim nekim sportom(sem ako se setanje i biljenjeu nebo ne smatra takvi necim), ali i dalje ne izgledam ko neka svinja....normalna sam, manje-vishe...ne jedem previse....
    to je objasnjenje mog posta... :wink:

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

Citat Original postavio joGooOOD
    a glavicama u pubertetu je na pameti samo 'vrelo' i 'flert'

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Citat Original postavio joGooOOD
    a glavicama u pubertetu je na pameti samo 'vrelo' i 'flert'

xex a ti si kao u pubertetu razmisljao kako da kloniras ovcu, kako da izdvojis dnk tog i tog virusa , naravno da nam je u glavi sam vrelo i flert kada kiptimo od hormona???

Obećava
    Učlanjen
    19.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Jaooooooo ljudi moji ja sam tako imala problema sa svim tim...kilaza mi je stalno varirala,pa sam stalno na nekim dijetama,pa smrsam,pa se opet ugojim ta 2,3 kg...i drzala sam dijetu koju drze manekenke ELITA,pre jedno pola godine i od tad se nisam ugojila nimalo...samo problem je sto nista ne treniream,pa sad od septembra krecem na aerobik ili fitnes...ne znam za sta da se odlucim...sta vi mislite da je bolje?!

Domaćin *november rain* (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    82

Podrazumevano

ne, ovo je bila sala, ako ne sala a ono barem preterivanje....nije mi uzviancija da jedem cips i gledam TV( :? )niti da se prezderavam i onda spavam( :? :? )
    ali ono sto sam htela ocime da kazem(Pomalo ironicno, ali sam tu ironiju dobro sakrila)da mislim da je glupo ako se neko opterecuje dietama i vezbama i da se lose osecas...ako nekome to prija, u redu...ali cisto sumnjam...
    naravno ja ne mislim da si opterecena svojim izgledaom(niti je ovo bilo upuceno bilo kome) ako radis koju vezbicu to je ok...ja se inace ne bavim nekim sportom(sem ako se setanje i biljenjeu nebo ne smatra takvi necim), ali i dalje ne izgledam ko neka svinja....normalna sam, manje-vishe...ne jedem previse....
    takodje. :wink:

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Ma kontam salu ali tuzno je sto ZAISTAAA ima ljudi koji uzivaju u tome

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Meni je majka priroda podarila nenormalni metabolizam tako da mi je linija uvek idealna.Inace jedem ko sv.nja sve sto mi padne pod ruku samo ne masno a slatkise ko lud.ALI zato vezbam ko fanatik pa sve to potrosim i pretvorim u misice tako da sam go misic Vezbam da dobijem misicnu masu a metabolizam sagoreva salo i to je to.... 8)

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

Citat Original postavio POP Mare
    Meni je majka priroda podarila nenormalni metabolizam tako da mi je linija uvek idealna.Inace jedem ko sv.nja sve sto mi padne pod ruku samo ne masno a slatkise ko lud.ALI zato vezbam ko fanatik pa sve to potrosim i pretvorim u misice tako da sam go misic Vezbam da dobijem misicnu masu a metabolizam sagoreva salo i to je to.... 8)
    hmda... tacno je, ovaj... sve je tacno sta si rekao...

Slične teme

1. TELO
    Autor Sokolica_M u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 25.09.2007., 23:19
  2. SAKI PUT DOK GLEDAM SVOJE TELO...
    Autor mala_zmija u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 07.09.2005., 21:29
  3. Radite ali zaista radite - Sezona 2005
    Autor Probajte brodove u forumu Srbija
    Odgovora: 16