Srecni dani

Poruka
7.683
z:poz:

Pa, tinejdzeri, prisetite se nekih lepsih stvari koje vam je donela ova godina..
Znaci, pisete o nekim srecnim stvarima iz uskoro pa minule 2009-e, naravno ako su prikladne za siri auditorijumz:mrgreen:.
A ako se nekom nista lepo nije desilo ima :poklon: i I:heart: u milku od mene.
 
Najlepse stvari koje su mi se dogodile this year su definitivno to sto sam postala tetka:), onda putovanje na Ohrid na letnjem raspustu gde se mnogo toga u mojoj glavi promenilo..
Mada, ne mora da se pise samo o srecnim stvarima vec i o novim iskustvima..
Ove godine sam pocela da pusim, da slusam minimal i psy, a pre nijednu od te 3 stvari nisam mogla da smislim..
I tako..:)
 
MIL1003.jpg


poslednjih 300 kinti mi ode na tebe..grrrrrrrrrrrr
 
Jaoooooooooo tolikooo stvari mi se izdesavalo...Haha...Napustanje skole i polazak vanredno..,Odlazak u Grcku na 3 meseca ostace mi zauvek u lepom secanju,mada se nadam da ce se ponoviti od januara ponovo...Revije na fashion weeku,upoznavanje nekih od velikih grckih zvezda..Drago mi je sto sam uspeo da steknem brojna poznanstva u Grckoj i to sto sam uspeo da otpisem neke osobe iz mog zivota ali ovaj put zauvek......Nadam se da ce mi sledeca godina biti dobra kao i ova... ;)
 
potukao se sa bivsim ortacima
krenuo u teretanu
dobio hajer rank u razredu
prvi put u zivotu polagao u avgustu
dobio ukor nastavnickog veca prvi put u zivotu
krsio zakon zato sto sam hteo a ne slucajno (i bilo je gusto se iscupati jer su ozbiljnija sranja)
ubio prvi put neku zivotinju
proveo lepo i srecno letnji raspust prvi put
radio bezobrastine najgore vrste sa zemskinjom
otrovao se 3 puta od alkohola
stekao veliki krug poznanika i bio djubre prema devojakama (to je najbitniji dogadjaj)
da bavio se molerajem u mojoj kuci i to sam sam sve zidove ofarbao (wow)
upisao casove voznje i jos samo da polozim i bravo ja!

Prilicno zanimljiva godina!
 
potukao se sa bivsim ortacima
krenuo u teretanu
dobio hajer rank u razredu
prvi put u zivotu polagao u avgustu
dobio ukor nastavnickog veca prvi put u zivotu
krsio zakon zato sto sam hteo a ne slucajno (i bilo je gusto se iscupati jer su ozbiljnija sranja)
ubio prvi put neku zivotinju
proveo lepo i srecno letnji raspust prvi put
radio bezobrastine najgore vrste sa zemskinjom
otrovao se 3 puta od alkohola
stekao veliki krug poznanika i bio djubre prema devojakama (to je najbitniji dogadjaj)
da bavio se molerajem u mojoj kuci i to sam sam sve zidove ofarbao (wow)
upisao casove voznje i jos samo da polozim i bravo ja!

Prilicno zanimljiva godina!

Slaba ti nesto ova godina..z:mrgreen:
 
e da ove godine sam punoletan! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ah kh zagrcnuh se aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

Back
Top