Kako se ljubi?

Ice cool

Aktivan član
Poruka
1.785
Mislim ja znam...

nego ima jedan moj drug koji je bio danas kod mene i rekao kao nezna da se ljubi i zato nesme da priđe devojci koja mu se sviđa... lol

Ajde za one koji neznaju da se ljube a to im je potrebno neka bude ova tema...

Pa ajde pišite. z:)
 
bajo ne postoji sablon za ljubljenje da ti sad neko kaze nesto sto ce tebi da pomogne...jednostavno kada ti se desi prvi poljupac samo se prepustis osecanjima i uzivas ; )


btw. jel se radi o shatro tvom drugu ili tebi? z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
loshe je kad razmishljash o tome xD
ali ono
kao neka tehnika
otvorish usta tek malo, ne kao nilski konj
i kad se deshava, malo vrtish jezikom, malo sisash i to je to.
i btw, razlichite devojke se ljube razlichito :S
 
@Krept

Sisas?:lol:

Ja to nikad nisam radio...:lol:

@tema

Sto rece Krepto, lose je samo ako razmisljas o tome. Lepo pridjes devojci otvoris usta taman toliko da se preklope sa njenim usnama...i dalje vec znas.
 
Mislim ja znam...

nego ima jedan moj drug koji je bio danas kod mene i rekao kao nezna da se ljubi i zato nesme da priđe devojci koja mu se sviđa... lol

Ajde za one koji neznaju da se ljube a to im je potrebno neka bude ova tema...

Pa ajde pišite. z:)

ae jednu temu za ove shto ne znaju da se ne znam pishe odvojeno.
nema tu pravila i nema filozofije... ako ti se ddechko/cura ne svidjaju, i da se ljube najbolje na svetu netje ti se svidjati.
i obratno.
 
U mnogome zavisi i od toga šta ta devojka voli... Evo npr. moja devojka voli da pre svakog poljupca usledi igra. Polako primicam usne ka njenima, ona se naglo izmakne i nasmeje, ja se onda povučem namerno i nasmejem se, a onda ona počne da vija moje usne, i prvo načinimo taj eksplozivni poljubac, koji kratko traje, bez jezika, nekad mi gricne usnu, a ja njoj obično "usisam" donju usnu... Tada se opet odmaknemo jedno od drugog na nekih 15-20 cm, da vidimo jedno drugom oči, opet se nasmejemo i tek tada usledi onaj pravi, strastveni poljubac. Ja joj najčešće prolazim rukama kroz kosu, mazim vrat, grudi ruke i ramena, dok- primetio sam ona se uglavnom bazira na tome da me zagrli, i noktima prošara niz kičmu, po lopaticama, pa čak često me ščepa i za gooozu... Najbitnije kod poljupca jeste da osetite svog partnera, znači da ne brzate i mlatite glavom i jezičinom kao da ste nenormalni... Samo polako, pažljivo i neka bude lepo i svaki poljubac će biti raj za vas dvoje...
 
mislim da francuzi nemaju veze s tim, iako se po njima poljubav zove :/ tako nesto bese

a tvoj drug se plasi jer je previse shvatio ozbiljno one razgovore o tome ko se i kako se dobro ljubi a uplasio se od prici o sudaranju zuba i ostalim neprijatnim prvim poljupcima. :/

U pravu si... zove se francuski poljubac, ali nisu ga Francuzi izmislili ...
 

Back
Top