Pitanje

Mina86:
Zanima me koja vam je najlepsa devojka na svetu.....meni je Jennifer Lopez,sta vi mislite?
Moja bivsa riba.Marija :twisted:
______________
68.gif
69.gif
 
Слажем се са вама ...
Angelina јесте најлепша...Има дивне црте лица,згодна је ...ма лепа је у сваком случају.
А Џенифер...баба :P
 
Ma da, svi se oni skrivaju iza tone sminke :wink: ...tako da bez nje mozete misliti kako izgledaju u stvarnosti...uff...naravno izuzetak je Angelina, zaista lepotica!!! Dajem glas za nju..!! :D :D :D :D
 
e sad stvarno..:
ne mozete da odlucujete koja je najlepsa.Svaka zena je lepa na svoj nacin,i najveca rugoba je lepa nekome ko je voli.a kada bi generalno pokusali da pronadjemo najlepsu,po objektivnim kriterijumima to ne bi uspelo jer nikad necemo znati da jednom nije i nece biti neka lepsa od potencijalne... :shock:
 
Flame:
e sad stvarno..:
ne mozete da odlucujete koja je najlepsa.Svaka zena je lepa na svoj nacin,i najveca rugoba je lepa nekome ko je voli.a kada bi generalno pokusali da pronadjemo najlepsu,po objektivnim kriterijumima to ne bi uspelo jer nikad necemo znati da jednom nije i nece biti neka lepsa od potencijalne... :shock:
komplikovano ali tacno...
 
Ja sam za natasu Bekvalac. Po meni ona je najpotpunija u svakom pogledu. A Dzenifer ima vestacke usne :lol: :lol: :lol: :lol: . Zezam se , to je provalio moj drug kad smo prcali o njenim oblinama. :wink: :wink:
 
ignis:
Ja sam za natasu Bekvalac. Po meni ona je najpotpunija u svakom pogledu. A Dzenifer ima vestacke usne :lol: :lol: :lol: :lol: . Zezam se , to je provalio moj drug kad smo prcali o njenim oblinama. :wink: :wink:
Natasa je OK,
ali po meni Angelina dobra riba...i ona Alba,Jesica Alba iz "Crnog andjela"
 
ignis:
Ja sam za natasu Bekvalac. Po meni ona je najpotpunija u svakom pogledu. A Dzenifer ima vestacke usne :lol: :lol: :lol: :lol: . Zezam se , to je provalio moj drug kad smo prcali o njenim oblinama. :wink: :wink:
Natasa je OK,
ali po meni Angelina dobra riba...i ona Alba,Jesica Alba iz "Crnog andjela"
 
Flame:
e sad stvarno..:
ne mozete da odlucujete koja je najlepsa.Svaka zena je lepa na svoj nacin,i najveca rugoba je lepa nekome ko je voli.a kada bi generalno pokusali da pronadjemo najlepsu,po objektivnim kriterijumima to ne bi uspelo jer nikad necemo znati da jednom nije i nece biti neka lepsa od potencijalne... :shock:
nisam ni morala da gledam ko je ostavio post... :arrow: :P 8)
...
a ipak postoje izbori za najlepshu i slichno... :roll:
elem... ovde valjda iznosimo svoje zakljuchke (subjektivno...pa... :? )
 
Bliznakinja:
Слажем се са вама ...
Angelina јесте најлепша...Има дивне црте лица,згодна је ...ма лепа је у сваком случају.
А Џенифер...баба :P
Sine bulja koooooo trokrilni ormar!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naravno, mislim na Jenifer, svoj glas dacu hmmmm...
Pa ajde Angelini posto mi ni jedna lepotica ne pada na pamet 8)
 

Back
Top