HITNO POTREBNO 1 ILI 2 MACETA NA POKLON

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

PUKLAmiSTIKLA

Obećava
Poruka
87
CAO SVIMA.HITNO MI JE POTREBNO JEDNO MALO MACENCE ILI DVA. DA BUDE MALO,UMILJATO I NAUCENO NA WC :-))
HOCU MOM DECKU DA POKLONIM ZA NG KAO JEDAN OD POKLONA.OBOZAVA MACKE I ETO. SAMO DA NIJE CRNO. BELO BI BILO IDEALNO,ALI SVEJEDNO JE.I TIGRASTI SU PRESLATKI. TREBA MI HITNO.DA GA UZMEM 30. ILI 31. DECEMBRA (NE PRE JER ZIVIM SA MOMKOM)
HVALA SVIMA..BAS JE HITNO
 
Dobro pitanje Look. Nadam se da je Puklajojstikla (:D) sigurna da decko zeli mace jer zna tu da bude raskoraka u zeljama jednog i drugog. Osetila sam to na jednom udomljavanju pa je zeljena ljubimica zavrsila kod mene na kraju, ali se ne zalim :D. Volim je, naravno :D (Zule tzv.), ali nije uvek moguce vracanje jer se nekad nema gde posle povucenog poteza...:aha:.
 
Poslednja izmena:
CAO SVIMA.HITNO MI JE POTREBNO JEDNO MALO MACENCE ILI DVA. DA BUDE MALO,UMILJATO I NAUCENO NA WC :-))
HOCU MOM DECKU DA POKLONIM ZA NG KAO JEDAN OD POKLONA.OBOZAVA MACKE I ETO. SAMO DA NIJE CRNO. BELO BI BILO IDEALNO,ALI SVEJEDNO JE.I TIGRASTI SU PRESLATKI. TREBA MI HITNO.DA GA UZMEM 30. ILI 31. DECEMBRA (NE PRE JER ZIVIM SA MOMKOM)
HVALA SVIMA..BAS JE HITNO

Ako zaista zelite da imate mace u kuci ali ZAISTA, nadji na 988 broj "Orke" mislim da ce te oni kao organizacija koja brine o zivotnjama uputiti na osobe koje su spremne da daju mace. (naravno ako u medjuvremenu ne nadjes drugi nacin). Ali nadam se da vam nece biti problem ako mace i nije nauceno na wc, mislim da cete se jos vise zbliziti ako ga vi sami naucite nekim osnovnim stvarima. Samo molim te budite sigurni da stvarno zelite macu, nemojte da se posle par nedelja ili meseci nadje na ulici. Sto kaze moja mama "nemojte da se gresite sa macetom".
 
zeli i te kako....zivimo zajedno tako da bi to bilo i moje mace....on obozava macke,ali dok je ziveo sa svojima nije imao mogucnosti da ih drzi.obozava macke i zeli macku..bar jednu....a gledala sma preko orkinog sajta i tamo ima samo velikih macaka...odjednom nema ni jedno mace na poklon..a meni treba neko malo umiljato macence....nije bitna boja tj da nije crno :-))
inace sa orkom imam stalni kontakt manje vise...
 
a bez brige..mi oboje obozavamo zivotinje i nikada ne bismo neodgovorno pristupili ni jednoj zivuljki tako da kod nas ce biti mazena i pazena i negovana i voljena i nikada ostavljena....a podstanari smo pa nam je gazdarica dala da imamo macku(e) ali da su vec naucene na wc da njoj ne bi ünistile stan(to su njene reci)...nama nije problem da ucimo mace,ali....bitno je da hocemo mace,a hocu eto kad vec dolai NG da to bude povod i poklon....
 
Ja imam dva mala zuta tigrasta decaka, ali sumnjam da sve znaju oko wc-a i trebalo bi malo vremena da se naviknu i na vas i na wc. Ali zato imam 3 6-mesecne mace, koje su fenomenalne, umiljate, lepo se slazu i sa psima (cni mi se da smo se nalazile i na nekim temama oko kucica:))) i sterilisane, tako da nemas nikakve brige oko njih ni kasnije.

javi ako odgovara, mace su tihraste sive
 
Ovo mace ima 3 meseca i nauceno je na zivot u stanu. Pufnasta je i mnogo je slatka. Poklanja je moja drugarica Ivana 064/1599007 pa je mozes pozvati ukoliko ti se mackica svidi.
Molim te nemoj da se uvredis ali moras biti 1000% sigurna da zelis da uzmes macku. Ja sam mog Vuk(asin)a udomila u NS-u, a samo 10 sati kasnije su me zvali da dodjem i da ga uzmem nazad jer zaboga "on posle svog toaleta hoda po kuci" i mnogo je nemiran i pun energije. A on je prava dusa. Sada je moj i kajem se uopste sto sam dosla na ideju da ga poklonim ali me je to lose iskustvo navelo da ti ovo napisem. Moras imati resenje ukoliko (ne daj Boze, puj, puj) raskinete, i kada putujete i bla, bla, bla da ne smaram previse ...
U svakom slucaju kao ponosna vlasnica 3 macke pozdravljam ideju da pruzite dom i ljubav jednom malom bicu.
Pozdrav i sve najdobro z:poz:
 

Prilozi

  • maca.jpg
    maca.jpg
    29,8 KB · Pregleda: 8
  • maca 1.jpg
    maca 1.jpg
    29,3 KB · Pregleda: 9
  • maca 2.jpg
    maca 2.jpg
    36,7 KB · Pregleda: 10
CAO SVIMA.HITNO MI JE POTREBNO JEDNO MALO MACENCE ILI DVA. DA BUDE MALO,UMILJATO I NAUCENO NA WC :-))
HOCU MOM DECKU DA POKLONIM ZA NG KAO JEDAN OD POKLONA.OBOZAVA MACKE I ETO. SAMO DA NIJE CRNO. BELO BI BILO IDEALNO,ALI SVEJEDNO JE.I TIGRASTI SU PRESLATKI. TREBA MI HITNO.DA GA UZMEM 30. ILI 31. DECEMBRA (NE PRE JER ZIVIM SA MOMKOM)
HVALA SVIMA..BAS JE HITNO

http://zivotinjsko-carstvo.com/forum/index.php?showtopic=9412
http://zivotinjsko-carstvo.com/forum/index.php?showtopic=9363
http://zivotinjsko-carstvo.com/forum/index.php?showtopic=9416
 
Poslednja izmena:
teško da ces sad naci mace,najvise ih ima u februaru ili martu kad im je sezona parenja ,ja imam 5 macaka i svake godine se omace .u proseku imam 30 mačića zato kad dodje februar eto mene na ovim temama :D

Znam da svako ima pravo da drzi zivotinje kako zeli, ali zar ti ne bi bilo lakse da sterilises i kastriras mace, ako nista drugo postedeo bi se cimanja oko udomljavanja i brige kako su u novim domovima i sl............Da ne pricam o smanjenju rizika od raznih oboljenja
pozz
i ne zameri sto se mesam :)
 
naravno da ti ne zameram

.imam 5 zenkica koje su same dosle odnekud kada su videla da ima hrane (dok je bio moj pas ziv tadfa su dosle ) ostale su tu do danas ,nekad i odu tako ali kad dodje vreme da se omace ,odjednom 20 macica u mom dvoristu uglavnom ih udomim. i tako svake godine :D
 
Nije se navikao, kazu nije bio normalan, podivljali macak a hteli su pitomu macu.
Zao mi je sto je tako ispalo, on je jedna uplasena beba kojoj je trebalo vreme da se prilagodi, duze od 2 dana koliko je proveo u domu.
p.s. taj podivljali macan je sad na ulici ispred zgrade i zamislite, hoce i da se mazi:)) neverovatno divlje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top