Zakon o saobraćaju u Beogradu

Да знаш.
Ја малопре на одбојку у стари диф, тамо не да нема полиције, него ни не планирају да прођу.
Кад две госпоџе на семафору. Једна вуче ову другу да пређу а она се отима и објашњава како нема да плати 5000 казну. Чист хорор, карпентеровског типа. 726 метара около нема ни возила, ни живог човека, ништа.
Фасбиндер уживо, кеве ми Невенке...
 
handsfree-1.jpg

srpska verzija ( za izvoz )
 
Да знаш.
Ја малопре на одбојку у стари диф, тамо не да нема полиције, него ни не планирају да прођу.
Кад две госпоџе на семафору. Једна вуче ову другу да пређу а она се отима и објашњава како нема да плати 5000 казну. Чист хорор, карпентеровског типа. 726 метара около нема ни возила, ни живог човека, ништа.
Фасбиндер уживо, кеве ми Невенке...


Mene su nebroj puta zustavili saobracajci nocu iznad starog difa, gde se skrece za skojevsko... Uvek cuce na toj raskrsnici. A od novog zakona nista, zaustavili me pre neki dan i cika pandur je bio ljubazan i zamolio me da vezem pojas i upalim svetla i nije me kaznio :) Mene uvek puste bez kazne, ja sam izvalio da je to tako ako si opusten i ne namrsten. Kako mi prilazi, ja uz osmeh, dobro vece, pa se super ispricamo i o vremenu i o biznisu, sve po malo... :D
 
Бензин треба да иде на 150 динара за литар...има овај народ пара. Данас од Славије до Богословије 45 мин...нико не хебе ни семафоре ни предност нити ишта друго...
 
Бензин треба да иде на 150 динара за литар...има овај народ пара. Данас од Славије до Богословије 45 мин...нико не хебе ни семафоре ни предност нити ишта друго...

Samo bi presli na dizel ili gas :lol:

Nego, lepo sam stigao sa Dorcola do Vojvode Stepe... vracanje je vec bilo duplo sporiji proces...
 

Back
Top